KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   €7   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   140 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   €7
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló balzsam rózsavízzel, 96%-ban vízből és természetes eredetű összetevőkből. Könnyed textúrája nem zsírosítja az arc bőrét, nem komedogén. Egyaránt használható nappali és éjszakai krémként, valamint arcmaszkként.

• Nappali krémként: megóvja és hidratálja a bőrt
  • Éjszakai krémként: ellenállóbbá teszi a bőrt
  • Maszkként: csökkenti a feszülő érzést és intenzív ápolást nyújt

Violet 1

2017. november 15.

nekem ez nem volt egy wow élmény. elég sűrű krém, furán sűrű, olyan kemény. semmi extrát nem csinál, még azt se mondanám,hogy szuper hidratáló. inkább maszknak fogom elhasználni.... nappali/éjszakai krémnek ennél vannak jobbak is. vártam hogy legalább az illata kicsit virágos, rózsás lesz aromaterápiás célzattal, de semmi

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

BettinaPinter

2017. november 14.

Borzasztó érzékeny a bőröm,ez az első drogériás krém,amitől nem lettem allergiás.
Az illata kellemes, nem tolakodó. Ár- érték arányban remek, szinte egy bödön krémet kapok jobb áron,mint a sokkal kisebbek.
Éjjelre és nappalra is ezt használom, teszi a dolgát. Jól hidratál, nem lesz zsíros tőle az arcom és viszonylag hamar beszívódik. Szeretem ezt a krémet.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Panni21

2017. szeptember 20.

Már rég akartam írni róla, nagyon meg vagyok elégedve vele.
Eddig egy másik drogériás márka arckrémjét használtam, egyedül amiatt döntöttem úgy, váltok, hogy ár-mennyiség arányban kifogásoltam, havonta kellett újat vegyek, olyan gyorsan fogyott.
Ebből sajnos nem volt teszter, mégis megvettem látatlanban, és felülmúlta az elvárásaim. Lassan egy hónapja használom, de még mindig alig látszik, hogy fogyott volna. Nagyon gazdag krémről van szó, annak ellenére, hogy az állaga inkább zselés-géles, mint zsíros vagy balzsamos.
Gyorsan beszívódik, könnyen lehet rá sminkelni is. Éjszakára és nappalra is egyaránt ezt használom.
Az illata kellemes, bár többnyire nem szeretem a rózsát a kozmetikumokban, neki még elég visszafogott, lágy illata van.

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Már rég akartam írni róla, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0