KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

Ár: 1000 Ft , Eladó: angelscrime
Állapot: Párszor próbált (kép szerinti mennyiség van benne), Helyszín: Budapest, fizetés: --

juditvirag

2018. december 10.

Megvettem és azt vártam tőle hogy nem kell dörzsölni szemem vele hanem viszonylag egyszerűen eltávolítja az egyébként általában szempillaspirálból álló sminkemet, de annyira mégsem hatékony. Elvégzi a dolgát, de két vattakorongot is el kell használnom és még így is marad a szemem alatt, amivel nehezen tud megbirkózni. Az meg hogy másnap reggelre is fekete a szemem alatt azt is jelzi hogy nem szedte le rendesen a szempilláimról a sminket. Sajnos emiatt nem jár túl sok csillag mert használtam már ennél sokkal jobb micellás vizet...

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

ErikaTownsend

2018. december 8.

Elfogyott az előző, rózsaszin flakonos micellás vizem és pont nem volt a polcon a Rossmannban belőle. Lányom mondta, hogy neki ez bevált, igy gondoltam adok neki egy esélyt.
Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a micellás vizzel. Nem csipi, nem irritálja a szemem, bőröm. Minden sminket maradéktalanul eltávolit. Nem érzem, hogy kiszáritaná a bőröm és nekem olajos réteget, érzést sem hagy.
Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

ErikaTownsend
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

nagyheni92

2018. november 17.

Fuuuhhh, márvagy jó 2 hete használom mindennap szinte és imádom 🖤 eddig csak a sárga színű, kétfázísú micellás víz testvérét használtam. Azt is imádtam, idáig. Mivelhogy az nekem kicsit nehezebben hozza le a sminket és egy nagyon vékony olajos réteget a bőrömön. Ez meg semmi! Ugyanúgy sminkelem magam (magyarán elég erősen festem ki a szemem, de az arcomra + a számra soha semmit) és könyebben lehozza a sminket, mint a sárga! Nekem a világos kék szemem van és semmi irritációt nem érzek, hanem inkább fellélegzik az arcbőröm, hogy kicsit megszabadítottam az utcai kosztól + a sminktől. Áttérek erre, engem nagyon meggyőzött, mindenkinek ajánlani tudom

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Kingucii

2018. november 3.

Egyelőre ez az új kedvenc mic. vizem. (Eddig a sárga kétfázisú micellás vizét használtam, amit szeretek még mindig)
Glamour-napokkor vásároltam meg.
Érzékeny bőröm van, nagyon. Tényleg nem kenhetek akármit az arcomra, szerencsére ettől nem lett semmi problémám.
Maradéktalanul lehozza a sminket, nem csípi a szemem. A vízálló spirálom is leszedi!
Nem kell hozzá sok vattapamacs, hogy leszedjem a sminkemet. (mint a rózsaszín kupakú mic. víznél)
Teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Glamour-napokkor vásároltam meg.
Teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel!

dory008

2018. október 20.

Érzékeny a szemei kezdődő rozaceás a bőröm, illetve kontaktlencsét is viselek. Ezekkel a kritériumokkal indultam el glamour napokon micellás vizet (is) venni. Újdonság ereje és a tulajdonságaimnak való megfelelés miatt (legalábbis a felirat alapján) esett erre a választásom. Nos azt kell hogy mondjam csalódtam. textúrára/állagra szinte ugyanolyan, mint a sárga, olajos társa, illata is hasonló. De könyörgöm, miért kell egyáltalán parfümöt belerakni érzékeny szemre és bőrre való termékbe?? Ráadásul mind a kettőbe. Olyan jó lenne, ha legalább ezt elhagynák. Másik negatívum a "nem hagy olajos filmréteget" állítása. De, hagy. Amilyen szerencsétlen tulajdonságokkal vagyok megáldva (zsíros bőr, de érzékeny, rozaceás is), pont nem előnyös, hogy a micellás víz leöblítésekor csúszik az arcom az olajtól... Plusz másnap reggel olyan zsíros fejjel kelek miatta, hogy az iszonyú. Pozitívum, hogy a vízzel történő leöblítés után nem számottevően fénylik a bőröm, nem is húzódik, nem is pirosodik ki. Általában szemsminknek csak spirált használok, azzal iszonyú nehezen birkózik meg, sokszor át kell törölni a szemeimet és még arcmosás után még egyszer, mert az alsó pillasorom alatt mindig fekete marad, illetve a szemem felületén is hagy pici fekete festékmaradványokat... Ezek után talán már nem is kell megjegyeznem, hogy kontaktlencsés szememet nem mertem vele lemosni, kizárólag a lencse kivétele után használtam. Azt hiszem a kísérletezésem itt véget ért a kétfázisú micvizek között, és visszatérek a rózsaszín vagy a világoszöld egyfázisúakhoz. Mivel nem tehetem meg, hogy egy nagy, teli flakon micellásvizet kihajítok a kukába, ráadásul glamour napok idejére felvitték az alapárát 1899re (mert miért is ne..). Muszáj leszek elhasználni, de biztos soha nem veszem újra. Csak azért kap 2 csillagot, mert nem irritálja, szárítja, pirosítja a bőrömet. Talán akinek érzékeny és száraz a bőre, illetve nem használ spirált, annak beválhat.

dory008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Destinyh

2018. október 14.

Szerintem nagyon jó! Érzékeny szemem van, és egyáltalán nem csípi, könnyedén letudom szedni sminkem vele. Sokkal jobban szeretem mint az argán olajosat, az nekem túlságosan olajos érzetet hagyott maga után. De ez nagyon jó! Annyira olajos amennyire kell. Jelenleg ez az új kedvencem. Egyébként régóta vágytam rá a megjelenése óta, így örülök, hogy kipróbáltam.

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

IAlinka

2018. október 2.

Nem igazán ígéri azt amit hirdet. Elvileg érzékeny bőrre és szemekre lett kitalálva, de ezt cáfolnom kell. Arcsminket még hagyján, azt egészen gyorsan lekapja de amikor a szempillaspirált kezdem el leszedni vele széjjel csípi a szememet. Nagyon kellemetlen.

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

kobormacska

2018. szeptember 24.

Kipattogott tole az arcom. Nagyon durvan. Nem tudtam mitol jelenhettek meg a ronda göbök az arcomon, aztan vegiggondoltam, hogy az egyetlen uj dolog az arcapolasi rutinomban ez a termek volt. Korabban ugyanezt eltem at anyukam Garnier hasonlo flakonu, talan aranyszinu lemosojaval, pedig azt csak egyetlen este hasznaltam :D Pedig a sminket viszonylag szepen leszedi (a szempillaspirallal viszont kuzdenie kell), kar erte :(

kobormacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Anittta

2018. június 16.

Ez szuper!! Én minden nap sminkelem magam, és a sima Garnier micellás víz nem igazán tudott megküzdeni a szempillaspirállal, az alapozót sem tudta maradéktalanul eltávolítani. Ez gyönyörűen, könnyedén lehoz minden sminket. Nagyon szépen tisztít, azt hiszem egy jó időre megvan az új kedvenc!

Anittta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Panni21

2018. június 4.

Már a megjelenése óta ki szerettem volna próbálni, azonban mindig, amikor épp drogéria-közelben jártam, épp volt otthon valami más, így hónapokig csak szemeztem vele. Nemrég végül rászántam magam, egyedül azt bánom, hogy nem tettem meg már korábban. A márka micellás szériájából ez a változat tetszik eddig a legjobban.
Az összerázós mutatvány még döcögős kicsit a teli flakonnal, de maga az elgondolás jó. Felvitelkor olajos kicsit, de valóban hatékonyan eltávolít mindent.
Elvileg nem lenne muszáj, de leöblítem (nem csak ezt, a sima micellás vizet is), az ígérettel ellentétben hagy egy kicsi olajos réteget. Meglepőbb lenne, ha nem tenné, tehát ez nem baj. Tisztának érzem magam tőle, és valahogy szebbnek látom az arcom a használata után.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)