KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz búzavirág kivonattal. Hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is, dörzsölés nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anittta

2018. június 16.

Ez szuper!! Én minden nap sminkelem magam, és a sima Garnier micellás víz nem igazán tudott megküzdeni a szempillaspirállal, az alapozót sem tudta maradéktalanul eltávolítani. Ez gyönyörűen, könnyedén lehoz minden sminket. Nagyon szépen tisztít, azt hiszem egy jó időre megvan az új kedvenc!

Anittta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Panni21

2018. június 4.

Már a megjelenése óta ki szerettem volna próbálni, azonban mindig, amikor épp drogéria-közelben jártam, épp volt otthon valami más, így hónapokig csak szemeztem vele. Nemrég végül rászántam magam, egyedül azt bánom, hogy nem tettem meg már korábban. A márka micellás szériájából ez a változat tetszik eddig a legjobban.
Az összerázós mutatvány még döcögős kicsit a teli flakonnal, de maga az elgondolás jó. Felvitelkor olajos kicsit, de valóban hatékonyan eltávolít mindent.
Elvileg nem lenne muszáj, de leöblítem (nem csak ezt, a sima micellás vizet is), az ígérettel ellentétben hagy egy kicsi olajos réteget. Meglepőbb lenne, ha nem tenné, tehát ez nem baj. Tisztának érzem magam tőle, és valahogy szebbnek látom az arcom a használata után.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Propanediol

Szintetikus színező anyag. (Lila)