KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   553 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 553 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fbogi1, Módosítva: 2013. március 8.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 553 Ft

A táplálás és védelem receptje Festett vagy Melírozott haj számára. A Garnier Ultra Doux sampon az elismerten tápláló Argánolaj és az antioxidáns és védő tulajdonságairól ismert Áfonya hatásait egyesíti egy krémes összetételben, mely nem nehezíti el haját.

Ár: 553 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

borb.biaa

2017. július 8.

Szeretem ezt a sampont, jól tisztít, nekem egyáltalán nem szárítja a hajamat, viszont nem is zsírosít, és szerintem színvédelem terén is egész jó.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

MedicineDerm

2017. június 19.

Az olcsó kategóriás samponok közül egy elég jó féle, leginkább az argánolajnak köszönhetően. A sötétebbre festett hajamra kitűnő volt évekig, csak ezt használtam. Viszont amióta világos szőke, nagyon szárítja, semmit nem csinál a töredezett kusza végekkel... Ár érték arányban lehet hogy megéri, de nekem a szőkítéstől annyira igényes lett a hajam, hogy kategóriát léptem és megváltunk egymástól. Átpártoltam a Kerastase-hoz, a pénztárcám mondjuk --> dislike.

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

dorc931118

2017. január 20.

Balzsamjával együtt használom. Ritkán veszek újra terméket, de ezt már legalább harmadjára vettem újra. Hosszú, dús hajam van, kell neki a törődés:) Sok sampont kipróbáltam már, de eddig határozottan ez vált be a legjobban :) Puha, selymes és kellemes illatú tőle a hajam több napon keresztül is :)

dorc931118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

CutestLamb

2016. augusztus 15.

Első használat után írom ezt a véleményt, de én teljesen meg vagyok vele elégedve! Eddig az AVON Advanced Techniques töredezett hajra való samponját és balzsamját használtam, de úgy gondoltam, hogy két év után ideje lenne beújítani egy új sampont és balzsamot. Eredetileg a rizskrémes és zabtejes termékeket akartam beszerezni, de az istenért sem találtam sehol, így hát igaziból illat alapján ment a játék, és erre a termékre esett a választásom. A hajam nem festett, de nem zsírosítja a hajam, nem vettem észre, hogy kiszárította volna és az illata is csodálatos, 2-3 napig biztosan érződik!

CutestLamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Zsokaa

2016. július 1.

Nem az igazi, egy átlagos sampon. Az illatával nincs baj, az állagával sem. De semmi pluszt nem nyújt. 350 Ft-ért vettem, így nem érzek csalódottságot.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Lexy96

2016. május 15.

Elhasználtam, az illata tetszett, akciósan vettem, nincs vele semmi baj nem zsírosodott a hajam nem korpásodott nem szárította ......de nem tervezem újra venni .

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

lillaakarpati

2016. március 24.

Minden oké vele :) és tartós illata van most vettem de szerintem nem is bánom meg.

lillaakarpati
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

juditka70

2016. január 10.

Illatra kellemes,de sajnos a dolgát közel sem teljesíti úgy,ahogyan kellene. A fejbőrömet irritálta,viszketett. Átáltam a drágább,magasabb kategóriájú samponokra és balzsamokra! Pl. Kevin Murphy,és a Beaute Mediterrannea samponra. Drágák,de legalább az egyébként is egészséges hajam,még ragyógobb!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

VampItUp

2015. december 30.

Sok jót hallottam erről a samponról és kellett végre valami új ami rendbe rakja a nagyon száraz és töredezett hajamat, úgyhogy megvettem. Nem sokat segített sőt, inkább ártott. Jobban kiszárította a hajam. Nem venném újra ez biztos, egyszer bőven elég volt :)

VampItUp
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Szozs

2015. október 3.

Hát nagyon nem jött be. Alig habzik fel, szárította, nem védte a színt, és nehezen tudtam megmosni vele a hajam állagából adódóan.

Szozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol