KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hajápolók

Összetétele argánolajat és kaméliaolajat tartalmaz a haj táplálásáért, fényességéért és puhaságáért.

Tápláló hajpakolás száraz és fakó hajra.

nkmagda

2017. augusztus 13.

Külföldön Wahre Schätze néven forgalmazzák. Az argánolaj miatt gondoltam kipróbálom és mert olvastam egy-két fórumom róla. Nem csalódtam. Én mindig csak a hajvégeimre használtam heti rendszereséggel ( ami nálam max 3 hajmosás/hét). Valóban puhább, simabb lett a hajam tőle s ami még fontos hogy nem száradt ki annyira. Ugyan nem vettem újra mert a festett hajamra másfajtát akartam kipróbálni, nálam fent van a listán, ha épp másra vágyom ezt fogom vásárolni.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Maja92

2017. augusztus 1.

Talán ez az eddigi legjobb hajpakolás amit használtam. Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Az illata kellemes, de én nem sokáig érzem. Parabén és szilikonmentes, bár nálam nem ez volt a fő szempont, mégis plusz pont jár érte. Ráadásul a Rossmannban akciós volt, így valami 600ft-ért vettem, cserébe hatalmas adag, pedig hosszú és vastagszálú hajam van, sokáig elég lesz. :)

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kisenikoke

2017. július 6.

Egy kimondottan jo hajpakolas. Biztosan fogok meg hasznalni hajpakolast ebbol a termekcsaladbol. Dragabb egy fokkal mint a megszokott Kallos vagy Gaia hajpakolas, de nem csak az illata de a hatasa is feludules volt a szamomra. Eleg volt akar mindossze nehany perc a kadban amig a hajamon volt es szuper puha, selymes es apolt hajat eredmenyezett.
Osszessegeben nagyon elegedett vagyok es orulok hogy beujitottam.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Osszessegeben nagyon elegedett vagyok es orulok hogy beujitottam.

zsoxcore

2017. június 7.

Használtam ettől már sokkal jobb pakolást. Annyira nem nyerte el a tetszésem. Az állaga túlságosan 'könnyű' volt számomra ahhoz képest, hogy hajpakolás. A hatásával sem voltam teljesen elégedett. A hajvégeimet nem táplálta eléggé, valamint a kifésülés sem lett tőle sokkal könnyebb. Egyszer éppen ellehetett használni, de újravenni nem hinném, hogy fogom valaha is. Felejtős számomra.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Nari93

2017. április 12.

Nem bírom az illatát, ez az egyetlen bajom vele. Egyébként nagyon puha hajat varázsol, és használata után könnyen is kifésülhető. Viszont én az illata miatt a zabtejeset részesítem előnyben, ez nekem már túlzás kicsit. De mindenkinek más.:-)

Nari93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Candy21

2017. március 15.

Az illata nagyon finom és a hatása is egész jó puha és fényes lett tőle a hajam és az illatát is érezni még másbap is.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Ennie86

2016. november 1.

Isteni finom illata miatt esett rá a választásom a fructis pakolások után. Állagra és illatra is csillagos ötös, hát még hatásra. :)
Elég masszív krémecske, de könnyű kiöblíteni. Isteni illatot és puha, selymes hajat kapok a használat után. Szerintem megtaláltam az új kedvenc pakolásom. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

ravasz

2016. október 18.

Eddigi legjobb hajpakolás, amit használtam. Puha, fényes, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Nem utolsó sorban az illata is brutál jó!! Már 3x újravettem, holnap jön a 4. :)

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

encicsipke

2016. szeptember 18.

Az illata kellemes, könnyen kiöblíthető a hajból. Az állaga lehetne egy kicsit sűrűbb, akkor könnyebb lenne felkenni. Ápoló hatását tekintve nem nyűgözött le..miután megszárítottam a hajamat, eltűnt a selymesség és a puhaság...nekem ez kevés ezért nem fogom újra vásárolni.

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

A Garnier Goodbye Damage és Oil repair 3 hajerősítő után következett ez a termék. Eddig egyszer használtam. Hozta a várt hatást, mennyei illat, puha haj, szép fény.

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Színező anyag. (Piros)