KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   608 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 553 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Darky, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 553 Ft

Festett hajra kifejlesztett, természetes anyagokban gazdag, fényt adó termék.

Ár: 553 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bakocsenge

2017. június 14.

Kétszer is próbálkoztam ezzel a samponnal. Alapvetően nem rossz, én nagyon szeretem az illatát, az argános és áfonyás termékeket egyébként is kedvelem. De teljesen középkategóriás nálam, nem észleltem a festett hajra gyakorolt színvédő hatást. Az állaga is jó volt, de nekem hamarabb zsírosodott tőle a hajam.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

mse02

2017. január 24.

Jól habzik, jól tisztit, jó illatú, nem irritál.
Nem egy csodaszer, de elég jó.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jól habzik, jól tisztit, jó illatú, nem irritál.
Nem egy csodaszer, de elég jó.

honey88

2017. január 20.

Átlagos sampon, se nem rossz, se nem kiemelkedően jó.

honey88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Átlagos sampon, se nem rossz, se nem kiemelkedően jó.

juditka70

2017. január 15.

Sajnos nálam korpásodást idéz elő. Így aztán hamar megszabadultam tőle. Jól habzik,az illata is kellemes,a színvédő hatása az nulla.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

kicsikocsi

2016. november 8.

Nem jött be különösebben, színvédő hatása kb semmi nem volt, és semmilyen pozitív változást nem éreztem a hajamon, nagyon átlagos.

kicsikocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

biroszandii

2016. július 27.

A rossmannban vettem, le volt akciózva és megtetszett az illata. Az én hajam korpásodásra hajlamos, de ennél a samponnál szerencsére ez nem történt meg. Szerintem egy átlagos sampon, nem rossz.

biroszandii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

kaposztamester

2016. április 18.

átlagos sampon , csodát ne várjon senki

kaposztamester
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

átlagos sampon , csodát ne várjon senki

LauraDorina

2015. március 11.

Egyik nyáron ezt a sampont vettem. Barnás feketés a hajam, de mély sötétbarnára festettem, alkalom miatt, amúgy nem szoktam hajfestéket használni. Gondoltam keresek festett hajra való sampont. Jó ára volt, megszagoltam és egyszerűen beleszerettem az illatába. A hajam állaga nem romlott, de nem is lett jobb. A hajam életemben először aranysárgás tónusú lett, pedig a nap maximum közepesen sötétbarnára szívja ki... nekem nem ez volt a célom. Miután többet nem vettem belőle visszasötétedett a hajam, azóta nyáron már nem szőkére szívja ki a nap.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

hankazse

2014. június 18.

Imádom az illatát és azt, hogy nem zsírosít. A hajam könnyű és pihepuha tőle. A színét szépen tartja és ragyognak a hajszálaim. Balzsammal együtt tuti kis páros.

hankazse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Rure90

2014. május 28.

Nyaraláskor használtam, mindennap, nem zsírosított, nem is szárított, de nem volt az igazi.

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak