KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gelish

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Magas fényű fedőlakk, mely UV fényre köt.
  • Nem fakul, nem töredezik.
  • Speciális oldószerrel jön le.

Madi

2017. augusztus 9.

Múltkor próbaképp ilyet kentünk fel a jól bevált Kodi helyett és ez is teljesen rendben volt. 17 nap telt el a két manikűröztetésem között, sértetlen volt, bár szerintem (nem biztos, csak szerintem) a Kodinak szebb a fénye és annak az illatát is imádom, szóval én annál maradok, de ez is megérdemli az 5 csillagot.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.