KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Genera

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gubamara, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam mandulatejjel. Rendszeres használatával hatékonyan regenerálja a sérült, elgyengült hajat.Erőtől ragyogó és könnyen fésülhető lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LegallyBlonde

2016. október 4.

Alapvetően nem rossz.De amit ígér, hogy regenerál, azt azért kétlem. Nem vagyok sem márka, sem ár mániákus...tehát simán kipróbálok és tudok szeretni olcsó vagy épp noname termékeket, ha jók. Nekem konkrétan hajbalzsam tekintetében az egyik etalon a Kallos Keratinosa volt, ami ugye azért nem egy drága termék...majdnem 1.5 évig használtam és az első termékem volt, aminél tényleg azt kaptam amit ígért, csak aztán sajnos hullani kezdett nagyon durván a hajam ( és eléggé élek a gyanúval, hogy miatta ). Ezért kerestem új balzsamot. Olcsót, drágát, bármit ami használ.
Ez nem az. Kissé híg, így elég gyorsan fogy , de ilyen árnál, még így is igen olcsónak mondható összességében. Pozitívum még, hogy nekem könnyű volt utána kifésülni a hajamat, viszont borzasztóan szállt is tőle és másnapra megint nagyon száraz lett a hajam. Ha egy drágább termékként tudna ennyit, akkor max 3 csillagot adnék. Így azért megadom a 4-et, mert rosszat nem tett, kellemes a használata és végül is az árához képest nem rossz. Újra nem venném.

LegallyBlonde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.