KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Genosys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. október 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzív krém problémás bőrre

A PCC krém nem olajos, napi ápolásra szolgáló termék, mely szabályozza a túlzott faggyútermelést a kevert és zsíros bőrökben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SzZs1981

2016. december 7.

Egy tubussal használtam el, és nagyon szerettem. Áttetsztő, gél állagú, illatmentes termék, nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy réteget/nyomot maga után a bőrfelszínen, gyorsan lehet utána más termékeket (fényvédő/primer/smink) használni.
Szépen megnyugtatta a bőröm, lehúzta a pirosságot és a gyulladt vagy mérges részeket is láthatóan szebbé tette. Hidratálóként önmagában nekem nem volt elég, inkább mint szérumot tudtam használni, és ahol kellett, még tettem fölé hidratálót.
Pont ez utóbbi tulajdonsága miatt, ha pattanások ellen használjuk, nagyon fontos hogy a rutinunk többi eleme se dolgozzon ellene.
Mindenesetre gyógyításra, gyulladás lehúzására, bőr-nyugtatásra és a tisztább bőrkép eléréséhez hatékony és szuper kis terméknek találom, és jó szívvel ajánlom!

SzZs1981
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Trehalose, Zinc PCA, Xylitol, Betaine, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT