KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geo. F. Trumper

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Seventy, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Trumper Sandalwood kölnit a bársonyossága, kifinomultsága és tartóssága az egyik legjobb szantálfa kompozíciójává teszi.  A valódi szantálfa ritka és értékes illat, mely helyében manapság szintetikus változatokat vagy gyenge minőségű alapanyagot használnak. Nem így a Trumper - a cég az indiai Maiszuriból szerzi be parfümjéhez a legmagasabb minőségű szantálfát.

elvanui

2017. szeptember 9.

Tényleg, ő is milyen szép! Narancshéjas, szegfűs, erőteljesen fahéjas indításból lassan-lassan hámozódik elő a szép selymesre simogatott szantálfa, a narancsos jelleg végig megmarad. Különleges, ünnepi, én simán viselném. Csak azért nem öt csillag, mert nem veszek meg érte, de sokat használnám, ha valaki megajándékozna vele. Cologne, de hat órát szó nélkül végighúz rajtam.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

molnardokigergely

2015. szeptember 24.

Chanel Egoiste tesó, fahéjasszantál. Annak ellenére, hogy kölni, meglepően tartós. Elegáns! Gyakorlatilag Lacit tudom csak ismételni.

molnardokigergely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Laci

2013. október 16.

Ez valami mennyei manna, az édenkerti szantálfa illata ez. Finoman édes, bújós, melengető, balzsamos illat. Hasonlít Chanel Egoiste-hoz, de ez szerintem finomabb, kifinomultabb, igazán mámorító. Szuperlatívuszokban tudok csak beszélni róla, nekem ez kell! Nagyon tartós, mintha parfüm lenne.

Laci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.