KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Kiszerelés: 50 ml

doctor

2011. december 20.

Szerintem a kedves hozzászólóra lejárt szavatosságú terméket sóztak rá. Én szekrényben tartom egyébként, szobahőmérsékleten és eddig semmi baja. Mondhatom, hogy ez a krém kenterbe veri az összes drága kozmetikumot, amit próbálnak ránksózni gyógyszertárakban, drogériákban. Nekem van a világ legproblémásabb bőre, kombinált, érzékeny, ekcémára hajlamos, ugyanakkor hol száraz, hol zsíros. Ez a krém rögtön megnyugtatta, nincs kipirosodás, pattanások, csak sima, hidratált arcbőr. Mindenkinek ajánlom, bőrtípustól függetlenül, nagyon megéri az árát (kb. 1350 Ft-ért vettem), kiváló termék, már az első használat után látható az eredmény. Először kicsit zsírosnak tűnik, de ettől nem kell megijedni, szépen beszívja a bőr és utána sem fénylik.Tipp: én a tisztításra kecsketejszappant használok, majd tonikot érzékeny bőrre (Balea Med) és utána ezt a krémet.Tökéletes kombináció.

doctor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

magnes

2011. október 13.

(Az összetevők csak így szerepelnek a tégelyen. - ez a mondat értelmét vesztette, mert a címkén szereplő ismertetőről begépelt, de a krémmánia adatbázisával nem kompatibilis összetevőlistát a szerkesztők törölték... :( )
Tulajdonképpen jó kis krém lenne, ez sajnos a csomagolása miatt fog idő előtt elfogyni, vagy a kukában landolni. Már a bioboltban gyanús volt, hogy "izzadt" a doboz, és a műanyag tégelyre ragasztott papírcímke olajosan átázott. Szerencse, hogy beletették a pénztárnál egy nylonba, mert mire hazaértem, a zárt tégely ellenére kifolyt belőle egy kicsi. Ugyanis a krém csak nevében krém, inkább egy híg valami, ami hő hatására olaj folyékonyságúra olvad. A műanyag tégely meg nem zár eléggé ahhoz, hogy ez a folyékony izé ne folyjon ki belőle. Illetve ez a tégely a használathoz is alkalmatlan, az állaghoz képest túl bő a szája, így amikor kinyitom, és nem teljesen vízszintes állapotban tartom a levegőben a tető letekerésekor, mindig kifolyik belőle egy jókora adag. Kb. egy hete használom, de így már csak a kétharmada van meg annak ellenére, hogy nagyon kevés is elég belőle.
A krém egyébként jó, hatásos, az illata ugyan picit fura, de az összetevői kiválóak, szuper krém lenne (ez öt csillag), nem is drága (1.400 körül), de a tégely miatt (ami egy csillag) nem fogom újravenni. Átlagpontszám így 3.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 13.