KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerovital

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali hidratáló krém erős bőrfeszesítő hatással. Egész napos UV-védelmet nyújt.

• A szuperoxid dizmutáz - bőrfiatalító enzim -, a Boswellia Serrata és az UV-szűrők kombinációja hatékonyan véd az ártalmas UV-sugarak és környezeti hatások ellen.
  • Az innovatív Sepiflift, a Lipomoist és a hialuronsavas liposzómák kombinációja kijavítja a bőr hibáit, csökkenti és eltünteti a finom vonalakat és ráncokat.