Gerovital

Ár:   1675 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2011. május 4.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hajápolás

A szérum egy alacsony hővezetésű vékony filmréteggel vonja be a hajszálakat, így azok megőrzik hidratáltságukat a különböző hajszárító/hajsimító/hajhullámosító készüléket használatakor. A szérum továbbá véd a káros UV sugárzástól és más szélsőséges időjárási hatásoktól is.

Gabriella1992

2014. április 14.

Az illata jó, a hővédő hatása is elég jó, viszont az én hajamat nem hidratálta eléggé. 4 csillag

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

nutooka

2013. január 26.

Nem tudom, hogy bevált-e, én használtam, de olyan volt mintha nem is használtam volna. 2 pont. Nem volt rossz, csak olyan semmilyen.

nutooka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

annamarialado

2012. augusztus 22.

Nekem nem vált be én nem éreztem semmit,,lehet hogy többet kellet volna használni csak időnként fujjtam amikor eszembe jutott az illata zavaró számomra,,Mo-n meg szerintem túl vannak árazva ezek a termékek.

annamarialado
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Bibi

2012. július 28.

Jaj, nagyon jó ez a holmi! Isteni illat, remek hidratálás és tényleg véd. Erdélyben elég olcsó is.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.