Gerovital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vvcs, Módosítva: 2014. április 17.

Kiszerelés:   150 ml és 40 ml
Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alkohol, parabén és tiklozán mentes dezodor, amely hatékony védelemet, természetes frissességet biztosít fehér foltok nélkül.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Én nagyon szeretem őket. Sötét egyeningem volt nyáron, ez volt az a dezodor, amitől nem voltak izzadtságfoltjaim. Finom az illata is, tartós.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Viviencsv

2018. március 13.

Én a Fresh és a Natural illatút próbáltam már. Nekem tulajdonképpen nem volt gondom velük, hosszú ideig tartott az illatuk, és a hatásuk is megfelelő. Ám van ezeknél jobb is, azt bevallom.

Viviencsv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

AppleMaple

2016. december 9.

A mini 40ml kiszerelésben kipróbáltam a Fresh, Natural, Sensitive, Splendide és a Diamond verziót is, csak úgy kiváncsiságból. Légfrissitőként használtam el végül őket, mert dezodorként nálam nem működtek, bár nem vagyok izzadós tipus. A Fresh-nek nagyon kellemes illata van, legalábbis nekem tetszik, ezért azt többször is újravettem és lazább, otthonűlős napokon szivesen használtam.

Update: találtam egy új illatban is, ez a Passion (rózsaszin) szintén 40ml gondoltam kipróbálom ezt is, persze ugyancsak légfrissitőként használtam.
Szerintem többé egyiket sem fogom újravenni, kivéve a Fresht, de azt is csak az illata miatt, hogy néha fújdogáljam a sálamra, ruháimra vagy csak úgy a levegőbe.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

akinom91

2015. május 8.

A sensitive verziót próbáltam, nekem nem hatott, 1-2 órán belül megizzadtam vele. Igaz, még februárban. Rögtön vettem más terméket helyette. Lehet ki fogom próbálni újból, még nem dobtam ki.

akinom91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.