KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerovital

Ár:   1279 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csojte_billa, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéden és hatékonyan tisztítja az arcbőrt. A bőr kiszárítása nélkül távolítja el a szennyeződéseket és az esetleges faggyút. Klinikailag biztosított 83%-os hatákonyság az aknéval szemben.

A tejsav biztosítja a bőr normál flórájának és pH-jának a normál szinten tartását, míg a 3 növénykivonat (bab, borostyán és bazsalikom) hatékony fertőtlenítő, antibakteriális szerek.

Reggeli és esti használatával szabályozott a bőr faggyútermelése, biztosított  a kórokozokkal szembeni védelm, a bőr hidratált és egészséges lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ohvss

2017. augusztus 30.

CSODA :D Napokon belul gyonyoru arcot varazsol, neha tusfurdonek is hasznalom a hatamra, en csak ajanlani tudom (egy kicsit szraritja a bort)

ohvss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

ercsad

2017. február 6.

12 éven keresztül szenvedtem a pattanásos bőröm miatt (mindent kipróbáltam a normális keretek között.. voltam bőrgyógyászhoz s szedtem mindenféle szert, amik végeredményben nem váltak be), de mióta ezt a lemosót és a hozza járó krémet használom eltűntek.. ez nem azt jelenti, hogy soha egy sem jelenik meg, de már mondhatom, hogy mások észre sem veszik. Imádom az illatát és az érzést, amit maga után hagy bőrömön minden lemosás után. Csak dicsérni tudom és ajánlani bárkinek :)

ercsad
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

gbettinaa

2016. szeptember 2.

Az adagolója nem működik nekem se , de ez a termèk minősègét nem befojàsolja. Vègre egy lemosó ami nem csípi a szemem :).. szèpen tisztít ès olyan selymes èrzèst ad nekem :) szeretem, nagyon jó lemosó, de nem egy csodaszer. 4 csillagot megèrdemli.

gbettinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

featherflying5

2015. szeptember 2.

Szerencsére én abba a 83%-ba tartozom,akinek bevált, méghozzá nagyon.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Szerencsére én abba a 83%-ba tartozom,akinek bevált, méghozzá nagyon.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

7 pattanásmentes év után sajnos engem is utolért a végzet, méghozzá hihetetlenül gyulladt formában, ami szerencsére csak a bal arcpofámat terhelte. Mivel nekem nem kifejezetten a bőrömmel volt a gond, hanem más egészségügyi problémákat jelzett a bőröm (ezért volt csak egy viszonylag kis felületre kiterjedve, akinek hasonló problémája van nézzen meg egy arctérképet, nekem a hormonbetegségem és a lisztérzékenységem derült ki ily módon), így ez a termék nem tudta eltüntetni a pattanásaimat, viszont a többi ilyen termékhez képest nem szárította ki annyira a bőröm, amit nagyra értékeltem.

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

amirb

2015. július 17.

Sajnos nekem nem vált be. Pár nap után apró pattanások jelentek meg a homlokomon.

amirb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

Eleonora123

2015. június 11.

Nagyon jol tisztit! Az arclemosokat ugy szoktam ellenorizni, hogy hasznalat utan megtorlom az arcomat egy kekszeszes vattakoronggal. Ha a korong mocskos lesz, akkor a szer nem tisztit ugy ahogy kellene. Ez esetben a vattakorong makulatlan volt! Es az arckremmel egyutti hasznalat utan megszabadultam az pattanasproblemamtol. Nagyon jok, tiszta szivbol ajanlom!

Eleonora123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

erzsebet1994

2015. április 9.

Az illata tetszet , sot meg a pumpa fejjel sem volt gondom (meg ) . Egyebkent ma hasznaltam eloszor ,elege tetszik a hatasa vagy is olyan jo kis puha lett tole az arcom,es kellemes hidratalt erzetem is van tole, meg nem szeretnem el kiabalni. Meg updatelek... :)

erzsebet1994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 9.

Melinda910

2015. január 9.

Az illata nagyon kellemes, és még használ is. Úgy vettem észre, hogy nem fényesedik úgy az arcom tőle,bár most tél van... Miután letisztítottam kicsit kiszárítja a bőröm, de nem vészes, amúgy is használok krémet is. Kellemes meglepetés volt, hogy ennyi pénzért még használ is, pedig volt már drágább lemosóm, ami nem vált be ennyire. Én a flakon végén tartok és semmi bajom a pumpás adagolóval :)

Melinda910
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

gothmarypoppins

2014. december 8.

Napvédőt is leszedi, nem túl habos, semleges illata van, és működik a pumpája. :D

Up: Kicsit elkiabáltam ezt a pumpa-dolgot, van egy nyitási iránya, hajlamos elfordulni onnan, majd ha megigazítom a kezembe robban egy méretes adag. De a benne levő zselé egyre nagyobb kedvencem, így marad az öt csillagos értékelés. ;)

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.