KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerovital

Ár:   1503 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Samponok

A sampon egyedülálló módon egyesíti a gondosan kiválasztott aktív hatóanyagokat a korpásodás leküzdése érdekében:

• az Octopirox különleges gombaellenes hatásával fontos szerepet játszik a korpásodás leküzdésében.
  • az Ichtiol fontos nyugtató szerepet játszik a fejbőr viszketése esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fenyecset

2016. január 22.

Ezt a sampont Gerovital korpásodás elleni ichtiolos hajszesszel kombinálva használtam, és teljesen megszűntette kamaszkorom óta fennáló makacs korpásodásom. Kúraszerűen használva hat igazán. Fontos legalább 3 percig folyamatosan masszírozni a fejbőrbe, és lehetőség szerint még pár percig állni hagyni. Csak ajánlani tudom!

fenyecset
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Alexandra91

2015. május 24.

Nekem nem volt sosem korpás a hajam de mint sampon bevált és a kedvesem korpásodását megszüntette.

Alexandra91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

nutooka

2013. január 27.

Hámlott és viszketett a fejbőröm, miután elkezdtem használni egyre szűnt a viszketés (mondjuk 2 naponta mostam is rendesen, és hagytam rajta állni), aztán egyszer csak abbamaradt ez a problémám. Szerintem nagyon jó. Egyből nem tesz csodát, hosszútávon viszont látszik az eredménye.

nutooka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Maniac

2012. december 26.

A barátom használta viszonylag sokáig, szépen eltünteti a korpát, de ez csak pár napig tűnik így, véglegesen nem szabadít meg (szerintem) senkit a korpától. Többet viszont senki sem várt tőle, ezért egy darab csillagot sem vonok le.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

lenarta23

2012. július 25.

Én leakciózva vettem, pár száz forintért, gondoltam, hogy egy próbát megér. Párszor használtam már, de nekem még nem szüntette meg teljesen a korpásodás csak mérsékelte, de nem viszket annyira a fejbőröm , mint előtte.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Vitaminok: Panthenol

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.