KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerovital

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. február 20.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hidratálja a hajszálakat és javítja a haj szerkezetét, így hatására hajkoronája újra puhává, fényessé és könnyen kifésülhetővé válik. .

Ár: 700 , Eladó: Ritus184
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budakeszi, fizetés: személyes átvétel lehetséges Budapesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Raikiky

2014. július 6.

Az elso uveg nagyon jot tett a hajvegeimnek, de a masodik meg jobban szaritotta, jobban nez ki ha nem teszek ra. Nem tudom mi lehet az oka, pedig orultem neki hogy hatasos. Ezert kap csak 3 pontot.

Raikiky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 6.

martinkitty

2014. május 30.

Nekem szép lett tőle a hajam. Nem ragad, selymes, szép fényes nem úgy, mint krém vagy ápoló nélkül. Ajánlom.

martinkitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

Samantha

2014. április 22.

Nekem bejött

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

Nekem bejött

gonosz9

2013. február 7.

Hetente 2x használom, szerintem jó, megérte :)

gonosz9
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 7.

Hetente 2x használom, szerintem jó, megérte :)

Bibi

2012. augusztus 11.

Pár hete hűségesen használom, de eddig semmi változás.

Up: Nagyon megszerettem az illatat es megis ugy tunik,h van hatasa.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Pár hete hűségesen használom, de eddig semmi változás.

Up: Nagyon megszerettem az illatat es megis ugy tunik,h van hatasa.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.