KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerovital

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.brigitta, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Samponok

Regenerálja a hajat.

Anett11ani

Korcsoport: < 18
2014. december 13.

Én tegnap vettem meg és imádom nagy jó és az illata is elmegy :D Ha elfogy biztos veszek még,a hajam töredezett durva tapintású és száraz volt és amióta ezt használom fényes lett és puha,egészséges még nem is kell annyit fésüljem a hajam,mert régen még a fésü is beletört :D
Nagyon jó termék és olcsó is,ajánlom mindenkinek

Anett11ani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. december 13.

Nagyon jó termék és olcsó is,ajánlom mindenkinek

ST

2013. szeptember 19.

Nekem valamivel jobban bevált, mint a hajhullás elleni sampon, de csodát nem tett (nem a hajhullásra gondolok, hanem általában). Ráadásul elég kis kiszerelés, és gyorsan fogy :(

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

g.brigitta

2012. június 28.

Ezzel samponnal végre búcsút mondhatunk a száraz, töredezett és fénytelen hajnak. A rozmaring, zsálya és bojtorján növényi összetevőknek köszönhetően táplálja a hajat, csökkenti a hajtöredezést és javítja a haj belső sérüléseit. Rendszeres használatával a haj ellenállóvá, ragyogóvá és erőssé válik.Imádom egyszerűen annyira kellemes az illata, nem az a megszokott agyon kemikáliázott sampon.Nekem abszolút max pontot ér már 3 hónapja használom és valóban fényesebb, selymesebb a hajam, az igazat megvallva mióta ezt használom nem szoktam fésülködni, persze sima egyenes hajam van, viszont ez valóban szükségtelenné tette a használatát.Próbáljátok ki érdemes...és az ára is barátságos

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.