KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GHD

Ár:   78 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: madama, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   78 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az innovatív ghd Platinum minden eddiginél nagyobb hajbiztonságot nyújt, ezért a haj az eddiginél egészségesebb, erősebb és csillogóbb lesz.

A Platinumnál a ghd tudományos fejlesztése, a TRI-ZONE™ technológia gondoskodik a formázáshoz szükséges állandó, 185°C-os hőmérsékletről. A 6 intelligens hőszenzor segítségével bámulatosan gyorsan és hatékonyan egyenesíthetsz, göndöríthetsz és formázhatsz anélkül, hogy egy percig is aggódnod kellene hajad egészségéért. A továbbfejlesztett kialakítás pedig a formázás tökéletes szabadságát biztosítja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

anyyyca

2018. október 24.

A valahavolt legjobb hajvasalóm!! Én is külföldről vettem jóval olcsóbban, de minden pénzt megér! A hővédőjével együtt használom, és fényes, egészséges hajam van, töredezett végek nélkül. Sokan megjegyzik, hogy milyen szép a hajam. Már soha nem szeretnék másik márkájú hajvasalót.☺️

anyyyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

skin

2018. március 14.

A hajvasaló! Megéri az árát mégha borsos is. Azért elárulom,hogy nem itthon vettem hanem egy jónevű angol webáruház-ból rendeltem . Az ára jóval kedvezőbb mint idehaza . Álom vasaló. Kb. 3 perc vele a vasalás és tökéletes sima töredezésmentes frizurát kapunk. Esô ,köd pára meg sem kottyan neki következő mosásig tart a frizura. Nem hiába áradoznak róla tényleg tudja amit ígér. Mellesleg 2-3 havi fodrászat árából megvásárolható. Amióta megvettem nem jártam fodrásznál és a hajam egészségesebb lett.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.