KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden bőrtípusra ajánlott,  aktív hatóanyagokat nagy százalékban tartalmazzó habmaszk, mely csökkenti a fáradtság nyomait és hosszantartó frissességet biztosít a bőrnek. Reprezentatív megjelenések előtt célszerű használni.

Kiszerelés: 140ml

evi_iv

2012. november 29.

Hát igen valójában több benne az állagát megadó és szabályozó anyag, mint a hatóanyag!:(
De valamint azért mégis tud,azt meg kell hagyni!
Én 28 ,anyum 58éves és mindkettőnknél bevált ha egy fáradt nap után szerettünk volna jól kinézni egy összejövetelen.
Pár perc alatt kifeszíti ,ödéma mentessé,frissé teszi az arcbőrt.
Az összetevői miatt viszont nem fogom többet megvenni!

evi_iv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

De valamint azért mégis tud,azt meg kell hagyni!
Pár perc alatt kifeszíti ,ödéma mentessé,frissé teszi az arcbőrt.
Az összetevői miatt viszont nem fogom többet megvenni!

huguka

2012. szeptember 24.

Igen is jó ez a habmaszk. Tudni kell használni!!! Amit igér: fáradság csökkentése, frissesség, üdeség, egyenletes bőrkép. Ezt mind látható hatás miután letörli az ember. :)

huguka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Fenolia

2012. július 14.

Szerintem teljesen értelmetlen ez a hab állag, nehezen kezelhető. A hatását érezni, de korántsem kimagaslóan jó. Negyed ennyiért sokkal jobb pakolások kaphatók. Az illata sem kellemes. Nem érdemes beruházni rá.

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

mia.1

2012. január 3.

Nagy események elött remek, szépen kisimitja a bőrt, növeli annak tónusát.

mia.1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Nagy események elött remek, szépen kisimitja a bőrt, növeli annak tónusát.

Sminkes

2011. szeptember 17.

Én is már többször csalódtam GIGI termékekben, de ez abszolút nagy csalódás volt. Ilyet nem fogok felkenni reprezentatív megjelenés előtt, az már biztos. Én már használtam szuper habmaszkot (Babor márka) és ez a nyomába sem érhet. A gigi márkával összességében nekem az a gondom, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. Valóban figyelemre méltó a PR-ja, de a termékei ....! Nem lehet nullát adni?

Sminkes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Anyukám kapta ajándékba ezt az arcmaszkot, de hát nekem is feltétlen ki kellett próbálnom. Nos, végeredményben csak annyit tudok róla mondani, hogy aki ezt főzte, az egye is meg. Ettől természetesen sokkal kulturálatlanabb gondolataim vannak az illetővel kapcsolatban, de a hely nem alkalmas ennek fejtegetésére:D

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.