KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   8643 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2011. február 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ár: 7000Ft , Eladó: abicicaaa
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel, fizetés banki átutalással aztán posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nagyniki61

2015. december 14.

Túlzott faggyúműködéskor használtam a bőrömre, már 1 éjszaka után látható volt a változás. A Lipacid szappannal használtam, nagyon szépen helyre hozta a bőröm.

nagyniki61
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Hales

2015. november 29.

A kozmetikusom évek óta nyúzott, hogy próbáljam ki, jót fog tenni, de valami okból kifolyólag inkább a drogériás kencéket váltogattam. Pedig milyen igaza lett. A termékcsalád lemosójával használom néhány hete és be kell valljam, évek óta nem volt ilyen puha és tiszta az egyébként zsíros, problémás bőröm.

Hales
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

arnocze

2015. február 2.

Nagyon jól hidratál, zsíros bőrre az egyik legjobb!

arnocze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Nagyon jól hidratál, zsíros bőrre az egyik legjobb!

Lujza1104

2014. szeptember 17.

Nekem egy másik csomagolás van meg, de ahogy nézem a kettő ugyanaz. Imádom!!! Szerelem első használat után. Azok táborát erősítem, akik mindig jól kiszárították a bőrüket sminkelés előtt, mert azt hitték zsíros arcbőrre ez a megoldás. Utáltam azt a kellemetlen, száraz, húzódó érzést, de elhittem, hogy zsíros arcbőrre krémet kenni nem szabad, csak jól megmosni szapannal. Aztán a kozmetikusom a kezembe nyomta ezt. Egy nagyon könnyű állagú krém, kellemes illattal, a bőröm szinte azonnal beszívja, zsíros, ragacsos érzetet nem hagy maga után, s a smink sem fénylik át egy idő után. Egyértelműen max pont.

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

prehalekjudit

2014. július 24.

Helyrehozta a kissé pattanásos dehidrált bőrömet.Néhány évvel ezelőtt használtam évekig,nagyon bejött,az illatát is úgy szerettem.

prehalekjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

ágica

2013. augusztus 15.

Update: sajnos nem vált be:( Ettől is mitesszeres lettem hosszú távon, bár én minden egyes krémtől az leszek. Hidratálni sem hidratált annyira jól, mint eddig. Nekem így ez kevés, én egy hidratálótól elvárnám, hogy ne okozzon problémákat és hidratáljon, legalábbis ez a minimum. Így ez nekem nem vált be.
2013.máj.9 Pár napja használom, kozmetikusnál kaptam 20 ml-t kipróbálásra. Először nagyon megijedtem, ugyanis a 2.összetevő elvileg komedogén, nekem meg sajnos sok pattanásom/mitesszerem van, de vízhiányos is a bőröm. Az illatát imádom, eddig (2 nap) nem okozott bőrhibát, de ezt még updatelem. Az összetevők nem tetszenek annyira, a bőröm is fénylik tőle. Viszont könnyű állagú és jól hidratál és nem kell belőle sok. Egyelőre kap 3 csillagot, aztán később megírom mik a fejlemények:)

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Kitti86

2012. október 19.

Néhány éve használtam, akkor nagyon jól rendben tartotta és hidratálta az érzékeny, zsírosodásra és pattanásokra hajlamos bőrömet. Jó az állaga, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Kitti86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

melcset

2011. április 3.

Egy ideje használom már ezt a krémet, és nagyon jónak találom.
Kicsit pattanásos, viszont szörnyen vízhiányos a bőröm. Jól hidratál, és nem gyulladnak be tőle a pattanások. Egy nap átlagosan háromszor kenem be vele az arcom. Az illata jó.
Kozmetikában veszem, 50 ml kb. 3000,-Ft.
Azért nem öt csillag, mert hidratálhatna kicsit jobban, akkor nem panaszkodnék. :-)

melcset
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 3.

Egy ideje használom már ezt a krémet, és nagyon jónak találom.
Kozmetikában veszem, 50 ml kb. 3000,-Ft.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Anthemis Nobilis (Chamomile), Allantoin, Sulfur
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea, Butylene Glycol, Saccharide Hydrolysate, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Alanine a I h

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Egy parabénekből és phenoxyethanolból álló tartósítószer keverék.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.