KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Csajszi26, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 17.

Kiszerelés:   3 db

2017. május 21.

Apukam nagy kedvence.
Sokaig eles marad a penge, es nem is draga. Kuponnal 1000 ft korul veszem

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Apukam nagy kedvence.
Sokaig eles marad a penge, es nem is draga. Kuponnal 1000 ft korul veszem

CrazyKid

2017. február 7.

A női borotvákban csalódtam, legtöbbjük nem vágott eléggé, vagy ha igen akkor a bőrömet és nem a szőrt. Aztán eldöntöttem, hogy veszek egy férfiborotvát, valami komolyabb darabot. Nekem pirosban van. Soha többé nem veszek mást, ez a legjobb amit valaha használtam, megtaláltam az igazit :D Csak saját ügyetlenkedésem miatt vágtam meg vele eddig magam,de sosem komolyabban. Nagyon jó a formája, kézre áll és jól követi a test vonalát, kissé dől a feje. Sokáig éles marad, csak tisztítani kell. Tökéletes.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

orsikimi

2016. december 10.

Régóta ezt a fajtát használom szőrtelenítésre, jobb bármelyik női borotvánál. Kedvenc!

orsikimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

brigditd

2016. december 10.

Nagyon szeretem egyszer sem vagtam el magam vele, elegge olcso es jol vegzi a dolgat!

brigditd
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

roddo

2016. szeptember 8.

Nem túl erőteljes az arcszőrzetem, átlagosan 3 naponta borotválkozom, számomra tökéletes. Ami egyedüli negatívum eddig, hogy a krémezőcsík viszonylag rövid idő után egy az egyben kiesik a borotvából, így bár a pengéje még teljesen használható lenne, megy a kukába.

roddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nikoletta96

2016. június 15.

Végre egy jó borotva!!!! Gyenge szőke szőrszálaim vannak, de már annyi mindent kipróbáltam, hogy már Dunát lehetne vele rekeszteni..-.-
Bátyám használ ilyet és volt neki még egy bontatlan és elkértem, mert nagyon sietnem kellett valahova. (Mondanom sem kell, hogy a bátyámnak is tökéletes az ő erős szőrszálainak). Az a sok gagyi borotva, amit kipróbáltam, ég és föld ehhez képest!!! Először radírozom a bőröm és utána borotválom. Mostmár heti 1x kell kínlódnom, mert brutálisan leveszi minden apró kis szőrszálamat, hihetelen sima és puha lesz a bőröm, mint a babapopsi :) Nem vágtam még meg magam, pedig amilyen ügyetlen vagyok a régiekkel mindig sikerült 2-3 vágást ejtenem..-.- Már 4 hete használom ugyanazt a borotvát, alkohollal fertőtlenítem, és még mindig olyan, mint újkorában! Csakis ezt fogom használni!!!!! Hihetetlen jó minőségű! Mindenkinek ajánlani tudom, a barátnőim is csak ezt használják, őket is rávettem erre :P És meg vannak elégedve! Jár az 5****** ♥

Nikoletta96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

yanded

2016. február 21.

Wilkinson Extreme 3 eldobható borotvát szoktam használni. Mivel annyira nem voltam megelègedve vele gondoltam, hogy az itt olvasott pozitív vélemények hatására kipróbálom ezt a Gillette borotvát. Az arcomat ès a fejemet is borotálom. Sajnos nagyot csalódtam. Az mèg hagyján, hogy maga a borotva olyan mint valami gagyi kínai cucc, de hogy már az első borotválásnál olyan mintha èletlen volna az röhejes. Pedig nagyon gyenge az arc szőrzetem ès a hajam is. Semmivel nem jobb mint a 300 forintos gagyi 2 pengès borotvák. Ezek után már ki sem merem próbálni a Mach 3 borotváikat. Maradok az úgy ahogy bevált Wilkinson borotvánál.

yanded
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Erus15

2015. október 27.

Nekem ennek a cserélhető pengés változata van meg és nagyon megvagyok vele elégedve. Szépen siklik, nem húzza a szőrömet, jó a fogása, az ára sem vészes. Sokkal jobb a női borotváknál.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

CalMag

2015. január 20.

Az egyik legjobb,utazáshoz is.
Van többféle is,kaptam már motoros és valami artic nevűt is,
de az alap kék is ugyanazt tudja.

CalMag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Az egyik legjobb,utazáshoz is.
Van többféle is,kaptam már motoros és valami artic nevűt is,
de az alap kék is ugyanazt tudja.

anitaanett

2015. január 3.

Nem akarok hazudni, de a mostani borotvámat már több mint 1 hónapja használom és még most is ugyanolyan mint újkorában. Használtam már gagyi borotvákat, amik pár használat után már nem értek semmit, ráadásul a szőrt se szedték le annyira, mint kellett volna. A Gillette termékekben sose csalódik az ember! Megéri az árát.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate