KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Fusion ProGlide új, flexball technológiával. Maximális kontaktust képez a borfelülettel és jóformán minden egyes szorszálat eltávolít. 5 mérnöki újratervezésu penge, melyek kevésbé rángatják vagy húzzák a borostákat. Érzékeny borre. A legkiválóbb borotválkozást nyújtja azáltal, hogy igazodik az arc kontúrvonalaihoz. A Fusion borotvabetétek mindegyike illeszkedik bármely Fusion borotvára.

Eszter1101

2017. április 18.

Hát én aztán nem adtam volna neki a proglide nevet. Még egy dm-es játékon nyertem tovább is passzoltam a barátomnak, de mégiscsak úgy döntöttem kipróbálom azért. Nagyon megnehezítte a borotválást ez az ide-oda mozgó fej, nagyon pontatlan. Oda kell figyelni, mert pillanatok alatt mindeféle vágással lesz gazdagabb az ember. Nem siklik olyan szépen, még egy eldobható borotva is leverné. És ehhez képest csillagokban az ára. Két csillagot adok, mert végülis sima lett a lábam, de ár-érték arányban nagyon gyenge.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.