KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

exhocmomento

2018. október 8.

Leges-leges-legjobb. Jó ideje már csak ezt veszem. Sokadik használatra is olyan, mint más borotva elsőre. Sőt, még jobb is. Nagyon sokáig kihasználható, többdarabos összecsomagolásban szuper fogás.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

sabrirory

2018. szeptember 19.

Nagyon sima lett a bőröm utána. Egyáltalán nem tép, nem vágtam meg magam vele, nem irritálódik tőle a bőröm. Venni fogok még belőle, lekörözi a Wilkinson borotváim.

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

littlefairy

2018. augusztus 12.

A legjobb borotva amit valaha használtam.

littlefairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

A legjobb borotva amit valaha használtam.

Andika1601

2018. augusztus 7.

Egyàltalàn nem vagyok megelégedve ezzel a borotvàval az első hasznàlatnàl olyan mintha az 5-6.dik alkalommal hasznàlnàm nem elėg krėmes a csìkja mintha csak a penge lenne, krėme semmi.

Andika1601
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

cintia91

2018. július 31.

Nagyon jól teszi a dolgát sima és szép lesz utána a bőröm.Általában epilálni szoktam de ha nincs időm akkor mindig ezt a borotvát használom.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

JuditTTT

2018. július 26.

Hihetetlenül jó borotva, semmi nem marad utána, csak a simaság. Szó szerint érezhető a különbség a többihez képest. Főleg, ha szőrbenövéssel kell küzdeni, ez bizony jó társ benne. Nem vagyok hajlandó ezentúl mást használni!

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

dicsomelinda

2018. július 2.

Jól teszi a dolgát, nem vág, alaposan dolgozik. Akciósan, 6 darabos csomagolásban abszolút megéri.

dicsomelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Massacre

2018. június 6.

Eddig éppencsak olcsóbb Wilkinson borotvákat használtam, onnan váltottam erre, és érzem a különbséget. Könnyen siklik, alapos, nem hagy borostát maga után és könnyű tisztítani is, nem ragadnak bele a szőrszálak, így merem remélni sokkal tovább bírja majd mint az olcsóbbak. Eddig bevált, valószínűleg újra fogom venni.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

bebuska94

2018. május 21.

A Gilette Blue 2-t cseréltem le erre, mivel Glamour-on nem volt a DM-ben ez a fajta. Nagyon jól tettem! Borzasztóan jó eldobható borotva!

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

pattelin

2018. május 14.

Nagyon sokszor újra vettem már, mert nagyon elégedett vagyok vele! Alaposan eltávolítja a szőrszálakat és általában nem irritálja a bőröm! Minden területre használható!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate