KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

b0rzi

2017. november 20.

Furcsa, nekem sárgák a borotvák és nem is így néznek ki, és nem is így vannak csomagolva, de a név ugyanaz, ugyanúgy 3 penge, szóval.... Jah, gondolom ugyanaz :D (elég biztosra mentem, hogy ugyanaz legyen).

Szerelem ez a borotva. Nagyon kényelmes a használata, nem vágom meg vele magam, ráadásul sokkal tovább is tart a hatása, mint a többi borotvánál, amit próbáltam, és lassan is használódik el. Bár nem a legolcsóbb, szerintem ár-érték arányban rendben van, és tuti újra fogom venni. :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

lilladarai

2017. november 10.

A kedvenc borotvám! Sokáig kerestem a megfelelőt, rengeteget kipróbáltam már, de ez a tökéletes számomra. Jó a fogása, nagyon sokáig élesek a pengéi, mégsem vágtam meg magam vele még soha. Csak ezt veszem mindig!

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

adrikovi

2017. szeptember 15.

Sosem volt még ilyen jó borotvám és csak remélni tudom, hogy nem vonják ki a forgalomból. :) Nem vág meg nem pattogok ki tőle talán mondhatom semennyire. Nagyon szépen siklik a bőrön és zuhanyzás közben is kellemes a használata. :)

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Ár érték arányban nagyon jó borotva, sokáig elég és akartam szeretni de nem ment. Ez nem a borotva hibája, mert teszi a dolgát. Nem lenne bajom vele, de sajnos érzékeny a bőröm nagyon és csúnyán szét vagdosta a lábam. Sajnálom, mert tényleg jó lenne, csak ő se vált be ilyen téren, de eddig ő bírta a legtovább, csak egy csillagot vonok le, a kis vágások és kipattogás miatt :(

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

nikkike

2017. augusztus 5.

Legjobb, legolcsóbb, leg-leg-legminden!

nikkike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Legjobb, legolcsóbb, leg-leg-legminden!

kisizé

2017. június 18.

kedvenc borotva! sosem vágom meg magam vele, sokáig élesek a pengék, jól használható!
kicsit borsos az ára, de megéri szerintem, hiszen tovább használható, mint az olcsóbb társai, plusz a végeredmény magáért beszél.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

marcipan1055

Korcsoport: < 18
2017. június 12.

Nagyon jó, kényelmes a használata és még nem is drága.

marcipan1055
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon jó, kényelmes a használata és még nem is drága.

balankaa01

2017. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem drága, jó a fogása, többhasználatos..
Egyedül annyi a bajom, hogy mindegyiknek nyikorog a feje. 😂 Vagy lehet, hogy csak egy ilyen csomagot sikerült kiválasztanom, amibe összeválogattak négy selejtet. :D

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem drága, jó a fogása, többhasználatos..

zöldike'91

2017. február 24.

Akciósan megéri megvenni, mert könnyen szép eredményt érhetünk el vele

zöldike'91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Akciósan megéri megvenni, mert könnyen szép eredményt érhetünk el vele

flowing

2017. január 26.

Elég drága, de abszolút megéri az árárt! Sokáig éles és csak nagyon ritkán vágom meg vele magam (ami nálam nagy szó :P )
A kialakítása ergonómikus, illeszkedik a hajlatokhoz.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

A kialakítása ergonómikus, illeszkedik a hajlatokhoz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!