KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

littlefairy

2018. augusztus 12.

A legjobb borotva amit valaha használtam.

littlefairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

A legjobb borotva amit valaha használtam.

Andika1601

2018. augusztus 7.

Egyàltalàn nem vagyok megelégedve ezzel a borotvàval az első hasznàlatnàl olyan mintha az 5-6.dik alkalommal hasznàlnàm nem elėg krėmes a csìkja mintha csak a penge lenne, krėme semmi.

Andika1601
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

cintia91

2018. július 31.

Nagyon jól teszi a dolgát sima és szép lesz utána a bőröm.Általában epilálni szoktam de ha nincs időm akkor mindig ezt a borotvát használom.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

JuditTTT

2018. július 26.

Hihetetlenül jó borotva, semmi nem marad utána, csak a simaság. Szó szerint érezhető a különbség a többihez képest. Főleg, ha szőrbenövéssel kell küzdeni, ez bizony jó társ benne. Nem vagyok hajlandó ezentúl mást használni!

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

dicsomelinda

2018. július 2.

Jól teszi a dolgát, nem vág, alaposan dolgozik. Akciósan, 6 darabos csomagolásban abszolút megéri.

dicsomelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Massacre

2018. június 6.

Eddig éppencsak olcsóbb Wilkinson borotvákat használtam, onnan váltottam erre, és érzem a különbséget. Könnyen siklik, alapos, nem hagy borostát maga után és könnyű tisztítani is, nem ragadnak bele a szőrszálak, így merem remélni sokkal tovább bírja majd mint az olcsóbbak. Eddig bevált, valószínűleg újra fogom venni.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

bebuska94

2018. május 21.

A Gilette Blue 2-t cseréltem le erre, mivel Glamour-on nem volt a DM-ben ez a fajta. Nagyon jól tettem! Borzasztóan jó eldobható borotva!

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

pattelin

2018. május 14.

Nagyon sokszor újra vettem már, mert nagyon elégedett vagyok vele! Alaposan eltávolítja a szőrszálakat és általában nem irritálja a bőröm! Minden területre használható!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

lilla1034

2018. május 12.

Rossmannban akciósan jutottam hozzá 5db-hoz, így még jobban megérte, de a teljes árát is kifizetném, mert minden forintot megér! Előtte sosem használtam ilyen borotvát, mindig csak olcsóbbakat, de soha többet nem fogok másmilyent venni, az tuti. Nagyon jól illeszkedik mindenféle bőrfelülethez, nem nyúz, éles, jó a fogása. Imádat *-*

lilla1034
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

little.shana

2018. április 4.

Nagyon jó borotva, sokáig használhatóak maradnak a pengéi és nem szoktam vele megvágni magam. Használat után ugyan begyulladnak a szőrtüszőim, de ez nem hiszem, hogy a borotva hibája lenne, sajnos erre hajlamos a bőröm bármit is használok.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!