KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. április 9.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Egyéb

Női borotva krémezőcsíkkal.

A krémezőcsík az alábbi összetevőkből áll:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hooznori

2017. június 2.

A 6 darabos változatot vettem meg és egyszerűen szuper! Nagyon könnyen siklik, könnyű vele bánni és egyszer sem sikerült megvágni magam vele, szóval összességében egy nagyon jó kis borotva.

hooznori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Babsszi

2017. április 18.

Glamour napokon sikerült beszereznem, és nem értem hogy eddig miért nem ilyet használtam. Pár száz forinttal drágább csak mint mondjuk a 2 pengés gillette de fényévekkel jobb. Sokkal simább tőle a bőröm, sokkal jobban siklik, sokkal inkább igazodik pl. a lábam vonalához ha ott használom, ráadásul ezt nem is kell egy használat után kidobni. Ezentúl csak ilyet fogok venni. Nagyon jó!

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Krisztinaia

2017. április 17.

A 6 darabos változatát sikerült beszereznem, én egyszerűen imádom.
A lábam sosem volt problémás, bár főleg gyantagépet, epilátort használok rajta. Éppen egy olcsóbb, eldobható borotvával is szép..
Az intim terület viszont nálam bajosabb. Szőrtüszőkkel gyakran küszködtem.. viszont mióta rátaláltam erre, visszamennék az időben, és felpofoznám magam, hogy eddig miért használtam olcsóbb termékeket. Igazából az ára sem vészes, és tovább is tart, mint a pár száz forintos társai.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

A 6 darabos változatát sikerült beszereznem, én egyszerűen imádom.

Hopi

2017. február 4.

A legeslegjobb borotva amit valaha próbáltam. Tökéletesen működik és nagyon sokáig elég egy darab. Nem tömődik el, nagyon sokáig éles marad, több használat után is olyan, mintha vadonat új lenne.
Kicsit drága, de összességében tovább kitart, mint az olcsóbb (és több darabos) társai.
Ar/érték aranyban kiváló!

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Ar/érték aranyban kiváló!

brigditd

2016. december 10.

Ha learazva van mindig ezt veszem vagy a ferfi valtozatat a GILLETTE BLUE 3 nagyon jo egyszer sem vagtam el magam vele :)

brigditd
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

pradamarfa

2016. augusztus 16.

Nagyon jó kis borotva, teszi a dolgát! Nem durva, egyáltalán. Szeretem!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nagyon jó kis borotva, teszi a dolgát! Nem durva, egyáltalán. Szeretem!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
bojt01

2016. június 26.

Évek óta ezt használom,a többi mind durva volt eldobhatók közül a bőrömnek,pattogzott is,sebesedett,érdessé tették. Ha szárazon és tisztán tartom( fertőtlenítő sprayzem használat előtt még a biztonság kedvéért) akkor nekem elég sokáig bírják. Jó a krémezőcsíkja,ált. előre bevizezem. Számomra kellemes a formája is,stabil.

bojt01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

vargakrisztina1225

2016. június 9.

én azért még mindig nagy szerelmese vagyok a gillette venus mindenféle cserélhető fejes borotváinak, de valóban már fogytán vannak a fejek és gondoltam most valami költséghatékony változatot kellene kipróbálni. akkor olvastam utána a létező összes gillette borotvának, és a legtöbbről nagyon jó véleménnyel vannak, gondoltam kipróbálom ezt. én maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon éles, de még szerencsére nem vágtam meg magam, nagyon szépen dolgozik. hosszú távon nem is vagyok biztos benne, hogy jobban megérik a cserélhető fejesek. majd kiderül ez mennyit bír, de ha csak 1100 ft 3 db és mondjuk bírná ... mondjuk 2 hónapot akkor már sztem szuper :D

vargakrisztina1225
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Enca

2015. július 30.

Csak akciósan veszem meg, de szeretem használni. Kicsit tovább bírja, mint a többi eldobható borotva :-)

Enca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

rafi

2015. június 14.

Ár érték arányban egész jó, nekem kicsit kényelmetlen a fogása, így könnyebben elvágom magam vele. És nem tudom, nekem azért nem tartott ilyen sokáig :( De elvoltam vele. Nem veszem újra, de nem volt rossz.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!