KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2013. június 3.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrgyógyászatilag tesztelt borotvák speciálisan arra lettek kifejlesztve, hogy alapos borotválás mellett kevesebb bőrirritációt eredményezzenek. Pompás választás érzékeny bőrre is.

Maja92

2016. szeptember 11.

Már évek óta csak ezt használom, előtte mindentől kipattogott a lábam. Könnyen és gyorsan lehet használni, sokáig marad éles, szóval 5*

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

adri0410

2016. május 16.

Az eddigi legjobb borotva amivel talalkoztam :)

adri0410
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Az eddigi legjobb borotva amivel talalkoztam :)

rockroka

2015. december 27.

Nekem ebből az 5 pengés változat van meg (úgy láttam Magyarországon csak 4 pengés van az eldobhatóból, és 5 pengés csak a cserélhető fejűből). Nagyon bevált, újravevős. Szinte napi szinten használom, elenyésző az alkalmak száma, amikor megvágtam magam (ez nálam fontos szempont. Pl. a Wilkinson Sword nagyon rossz ebből a szempontból...). Jó a kialakítása, jó a markolata, szóval aboszolút főnyeremény :)

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

hlillus

2015. november 26.

Intim területen nagyon érzékeny a bőröm, az egyszer használható "merev fejű" borotvákat ki nem állhatja, de némelyik ilyen billenőfejest sem... Ez azonban tökéletes. :) Abszolút nem irritálja a bőrömet, egy piros pont sem lesz utána, tökéletesen borotvál és sosem vágom meg magam vele. Ráadásul elég sokáig éles is marad, így költséghatékony. Nagyszerű a krémezőcsík rajta.

hlillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

romdia

2015. szeptember 18.

Egy leértékeléskor vettem a dm-ben nem bántam meg:)könnyű vele dolgozni:)

romdia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Egy leértékeléskor vettem a dm-ben nem bántam meg:)könnyű vele dolgozni:)

Nyuszitekercs

2014. május 27.

Az egyetlen borotva amit a bőröm is szeret :) nagyon szuper...a Tescoban néha leértékelik a pótpengét én ilyenkor szoktam megvenni :)

Nyuszitekercs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Ljudmilla

2014. május 15.

Nagyon könnyen kipattog a bőröm borotválkozás után, pedig mindig bekenem aloe vera géllel, de az csak kis mértékben mérsékli a problémát. Emiatt választottam ezt a borotvát, hátha tényleg beválik a Sensitive felirat rajta. És jelentem BE! Szépen teszi a dolgát és sokkal szebb a bőröm utána, az aloe vera maradt, és társult mellé a szép puha bőr. Marad a rürdőszobámban :)
Peraze picit drága, de nekem ennyit megér, ha nem kell takargatnom magam a csúnya kipattogzás miatt.

Ljudmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

hedgehog

2014. április 25.

Most próbáltam ki először ezt a fajtát. A márka "embrace" nyelére vettem meg ezt a fajta fejet. Kibontottam a dobozt, mély levegő, ééés..Tökéletesen illeszkedik rá, első jó pont. Eddig mindig voltak a borotváimon, olyan "kis helyes, színes, nesze semmi" krémezőcsíkok, nem is értettem minek a helyet pazarolni a borotvafejeken az ilyesmire. Most rájöttem. Amint víz éri ezt a fejet, mint a puha vaj, olyan állagot vesz fel a krémezőcsík része és a borotva csak úgy siklik, repül a bőrön. Ehhez tényleg nem kell se hab, se gél, se tusfürdő, elég egy kis nedvesség. Nem vettem észre egy sebet a lábamon, végig mentem rajta borotvával, körülötte a szőrt leszedte, de a sebet nem bántotta. Ennyire sensitive? :) , én nagyon örültem neki. Alig száradt meg a nyele, a krémezőcsík már vissza is keményedett és nem maradt nyálkás. Maradéktalan és gyors eredményt lehet vele elérni, és nem is olyan "túl" nagy a feje, mint a 6 pengés borotváknak (Müller, Rossmann saját márkásai). Az ára húzós, ez igaz, de akciók keretében egész jó áron lehet kifogni. Ha bírja az elvárt ideig, jóban leszünk, főleg, hogy 6 fejet adtak egy csomagban.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Mandula24

2014. április 5.

Kedvencem volt, de most mást használok. Könnyű volt vele dolgozni szépen leszedte amit kellett.

Mandula24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

eperkonzerv

2013. november 21.

Kifejezetten tetszik. Kényesen a kezemre áll, nagyon éles, és az is marad sokáig, mégsem vágom meg vele magam. Kicsit drága, de szerintem mindenképp megéri, mert sokkal tovább tart, mint az eldobható társai és a végeredmény is szebb.

eperkonzerv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!