KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gillette

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2013. június 3.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrgyógyászatilag tesztelt borotvák speciálisan arra lettek kifejlesztve, hogy alapos borotválás mellett kevesebb bőrirritációt eredményezzenek. Pompás választás érzékeny bőrre is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Maja92

2016. szeptember 11.

Már évek óta csak ezt használom, előtte mindentől kipattogott a lábam. Könnyen és gyorsan lehet használni, sokáig marad éles, szóval 5*

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

adri0410

2016. május 16.

Az eddigi legjobb borotva amivel talalkoztam :)

adri0410
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Az eddigi legjobb borotva amivel talalkoztam :)

rockroka

2015. december 27.

Nekem ebből az 5 pengés változat van meg (úgy láttam Magyarországon csak 4 pengés van az eldobhatóból, és 5 pengés csak a cserélhető fejűből). Nagyon bevált, újravevős. Szinte napi szinten használom, elenyésző az alkalmak száma, amikor megvágtam magam (ez nálam fontos szempont. Pl. a Wilkinson Sword nagyon rossz ebből a szempontból...). Jó a kialakítása, jó a markolata, szóval aboszolút főnyeremény :)

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

hlillus

2015. november 26.

Intim területen nagyon érzékeny a bőröm, az egyszer használható "merev fejű" borotvákat ki nem állhatja, de némelyik ilyen billenőfejest sem... Ez azonban tökéletes. :) Abszolút nem irritálja a bőrömet, egy piros pont sem lesz utána, tökéletesen borotvál és sosem vágom meg magam vele. Ráadásul elég sokáig éles is marad, így költséghatékony. Nagyszerű a krémezőcsík rajta.

hlillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

romdia

2015. szeptember 18.

Egy leértékeléskor vettem a dm-ben nem bántam meg:)könnyű vele dolgozni:)

romdia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Egy leértékeléskor vettem a dm-ben nem bántam meg:)könnyű vele dolgozni:)

Nyuszitekercs

2014. május 27.

Az egyetlen borotva amit a bőröm is szeret :) nagyon szuper...a Tescoban néha leértékelik a pótpengét én ilyenkor szoktam megvenni :)

Nyuszitekercs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Ljudmilla

2014. május 15.

Nagyon könnyen kipattog a bőröm borotválkozás után, pedig mindig bekenem aloe vera géllel, de az csak kis mértékben mérsékli a problémát. Emiatt választottam ezt a borotvát, hátha tényleg beválik a Sensitive felirat rajta. És jelentem BE! Szépen teszi a dolgát és sokkal szebb a bőröm utána, az aloe vera maradt, és társult mellé a szép puha bőr. Marad a rürdőszobámban :)
Peraze picit drága, de nekem ennyit megér, ha nem kell takargatnom magam a csúnya kipattogzás miatt.

Ljudmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 15.

hedgehog

2014. április 25.

Most próbáltam ki először ezt a fajtát. A márka "embrace" nyelére vettem meg ezt a fajta fejet. Kibontottam a dobozt, mély levegő, ééés..Tökéletesen illeszkedik rá, első jó pont. Eddig mindig voltak a borotváimon, olyan "kis helyes, színes, nesze semmi" krémezőcsíkok, nem is értettem minek a helyet pazarolni a borotvafejeken az ilyesmire. Most rájöttem. Amint víz éri ezt a fejet, mint a puha vaj, olyan állagot vesz fel a krémezőcsík része és a borotva csak úgy siklik, repül a bőrön. Ehhez tényleg nem kell se hab, se gél, se tusfürdő, elég egy kis nedvesség. Nem vettem észre egy sebet a lábamon, végig mentem rajta borotvával, körülötte a szőrt leszedte, de a sebet nem bántotta. Ennyire sensitive? :) , én nagyon örültem neki. Alig száradt meg a nyele, a krémezőcsík már vissza is keményedett és nem maradt nyálkás. Maradéktalan és gyors eredményt lehet vele elérni, és nem is olyan "túl" nagy a feje, mint a 6 pengés borotváknak (Müller, Rossmann saját márkásai). Az ára húzós, ez igaz, de akciók keretében egész jó áron lehet kifogni. Ha bírja az elvárt ideig, jóban leszünk, főleg, hogy 6 fejet adtak egy csomagban.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Mandula24

2014. április 5.

Kedvencem volt, de most mást használok. Könnyű volt vele dolgozni szépen leszedte amit kellett.

Mandula24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

eperkonzerv

2013. november 21.

Kifejezetten tetszik. Kényesen a kezemre áll, nagyon éles, és az is marad sokáig, mégsem vágom meg vele magam. Kicsit drága, de szerintem mindenképp megéri, mert sokkal tovább tart, mint az eldobható társai és a végeredmény is szebb.

eperkonzerv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!