KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. január 5.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád aromás-aquás

Összetétel: narancs, mandarin, lime, citrom, jázmin, bergamot, ciklámen, szerecsendió, rezeda, koriander, ibolya, frézia, tengervíz, őszibarack, jácint, rózsa, pézsma, pacsuli, moha, cédrus, ámbra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

james77

2017. augusztus 28.

Ez a parfüm valaha a világ legjobb illata volt.
2012-ben vettem utoljára,mert akkor azt éreztem rajta,hogy valami nem stimmel vele.
Nagy "Gio rajongóként" se perc alatt megéreztem,hogy ez már nem az az illat.
Változtattak rajta.
Azelőtt mindig megvolt neki az az akvás ,dolce vita jellegű illata.
A nyár,a strandolás,a napsütés jutott róla eszembe mindig.
1 hete rendeltem illatmintát belőle,hátha azóta olyan lett mint régen.
Jézusom,ez minden csak nem Acqua Di Gio!
Ez egy émelygős citromos valami,ami már nyomaiban sem hasonlít a régi szuper Giora.
Mikor kifújom akkor még van egy kis hasonlóság mint anno,viszont a leszáradásában már csak egy citromos légfrissítős valami.
Iszonyat messzi van ez a régi Gio-tól.
Sajnos egy 10-es skálán, ha a régi Gio 10 volt,akkor ez olyan 2-3-as.
Köze sincsen már ahhoz az illathoz amit annyira szerettem.
Teljesen kiölték belőle az akvás feelinget.
Onnan tudom ,hogy van még egy 2008-as palackom ,és abban van még a "régi" Gio-ból.
Na az igen,az az ILLAT.
Ez csak egy katyvasz már.
Aki erre azt mondja ,hogy jó ,az szagolta volna a régi eredetit.
Hátast dobna tőle milyen királyság az.
://///////////////////

james77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Ez a parfüm valaha a világ legjobb illata volt.
Nagy "Gio rajongóként" se perc alatt megéreztem,hogy ez már nem az az illat.
Változtattak rajta.
Azelőtt mindig megvolt neki az az akvás ,dolce vita jellegű illata.
A nyár,a strandolás,a napsütés jutott róla eszembe mindig.
1 hete rendeltem illatmintát belőle,hátha azóta olyan lett mint régen.
Jézusom,ez minden csak nem Acqua Di Gio!
Iszonyat messzi van ez a régi Gio-tól.
Sajnos egy 10-es skálán, ha a régi Gio 10 volt,akkor ez olyan 2-3-as.
Köze sincsen már ahhoz az illathoz amit annyira szerettem.
Teljesen kiölték belőle az akvás feelinget.
Na az igen,az az ILLAT.
Ez csak egy katyvasz már.
Aki erre azt mondja ,hogy jó ,az szagolta volna a régi eredetit.
Hátast dobna tőle milyen királyság az.
://///////////////////

dalmaflora

2017. augusztus 9.

Ez az a férfiillat, amit bárhol felismerek és nagyon imádom. A kedves szerelmem is beszerzett egyet nyárra és rajta is mennyei illat, legszívesebben folyton a nyakában lógnék.
Tipikus, most ugrott ki a zuhany alól illat, de ugye a legfinomabb fajtából. Örök kedvenc!
Különleges, nem az a tucat szúrós valami, ami általában a mai férfiparfümöket jellemzi.

dalmaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Karolin99

2017. augusztus 1.

A páromnak van ilyen parfümje,és egyszerűen nem tudok betelni vele. A legkedvencebb férfi illatom, ami csak létezik.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Adam0108

2017. június 18.

Magamon nem szerettem ,elis adtam a napokban az 50ml kiszerelését . Az illata nagyon finom,tartós,sőt ..de ha befújtam magam néha émelyitően sokáig az orromból kisejött az illat ezért nemszerettem magamon viselni .viszont máson kellemesebben jön vissza . Nemkell belőle sok 3fújás bőven elég ! Nekem sajna sok is volt .. viszont az illat /dizájn/ tartóság hiába nemállt jól nekem 5csillag !!

Adam0108
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

demenyv

2017. május 29.

Ha férfias illat, akkor ez Jött már ki pár variáció, de ez az illat fantasztikus üde citrusos és férfias

demenyv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Lapo

2017. április 9.

Az egyike azoknak az illatoknak ami bármennyire tetszik, nem szívesen hordom.. sajnos van egy szempont amit én mindig szem előtt, talán még AZ ILLAT milyensége/minősége ellőtt is tartok.. ez pedig a túlzott kereslet, ezáltal elcsépeltség.. sikerülhet bármennyire jól egy parfüm, ha minden második kissrácon azt érzem, akkor magamon nem szeretném.. sajnálom.. szeretek nem a tömeghez tartozni. Erről persze maga az illat nem tehet, természetesen a gyártó sem.. hiszen ez az érdeke, minél többet eladni belőle.. Az Acqua Di Gio-ból sikerült is egy jelentős mennyiséget.. :D
Az illat kétség kívül kiváló, maga nemében úttörő, kortalan, szerethető, tiszta, friss, modern, stb stb.. és mégis.. gondolkodás nélkül választok másik kevésbé ismert nyári illatot reggelente.. Mellé nyúlni nem lehet vele, ha kell egy tuti parfüm, amit mindenki szeret és nem szeretnél kísérletezgetni, illetve nem zavar, hogy egy nyári nyilvános programon találkozol párszor ezzel az illattal, ne keress tovább.. Magát az illatot értékelem.. 5*

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Tessa

2016. augusztus 1.

Ha olyan valaki használja, akiért nagyon odáig vagy, akkor beleszeretsz ebbe az illatba. Átértékeled az egészet. Korábban nem gondoltam volna, mert én sem értettem, hogy sok nő miért alél el tőle, de most már tudom. Azt hiszem oda meg vissza vagyok most tőle. Friss, citrusos finomság.

Tessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

tizesh

2016. július 29.

Egyértelműen számomra a legkellemesebb férfi parfüm ami létezik! lehet a 96 os kiadás még ütősebb sajnos nem tudom :(
Egy kicsit lehetne intenzivebb. Igazi aqua-s illat. Nincs mit nagyon hozzáfűzni simán 5 csillag!!!!

tizesh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Atlantide

2016. július 3.

Az 1996-os eredeti valtozat volt a legszebb ferfiparfum amit valaha ereztem. Azt ot csillagra pontozom. A mostani verziot megszagolva nem csodalom, hogy sokan lepontozzak. Gyenge, jellegtelen. Acqua di Gio azok koze az illatok koze tartozik, amelyeket jobb lenne nem gyartani tobbe, hogy megmaradjon a legendajuk.

Atlantide
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 3.

Danikovm1997

2016. április 15.

Nem oly rég vettem,mindenki megdicsérte,múlt héten nagy forróság volt,a buszon leült mellém egy csajszi,akinek dög melege volt,a buszon nem volt ablak,és hallottam,hogy mikor felém fordult,és nézett ki az ablakon,hatalmasakat szippantott,és lassan fújta ki. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Télre semmi értelme,de nyáron nem nyúlhatsz vele mellé.

Danikovm1997
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Citral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: BHT