KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. január 5.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád aromás-aquás

Összetétel: narancs, mandarin, lime, citrom, jázmin, bergamot, ciklámen, szerecsendió, rezeda, koriander, ibolya, frézia, tengervíz, őszibarack, jácint, rózsa, pézsma, pacsuli, moha, cédrus, ámbra

Krémmánia Kedvencek a -től
Lapo

2017. április 9.

Az egyike azoknak az illatoknak ami bármennyire tetszik, nem szívesen hordom.. sajnos van egy szempont amit én mindig szem előtt, talán még AZ ILLAT milyensége/minősége ellőtt is tartok.. ez pedig a túlzott kereslet, ezáltal elcsépeltség.. sikerülhet bármennyire jól egy parfüm, ha minden második kissrácon azt érzem, akkor magamon nem szeretném.. sajnálom.. szeretek nem a tömeghez tartozni. Erről persze maga az illat nem tehet, természetesen a gyártó sem.. hiszen ez az érdeke, minél többet eladni belőle.. Az Acqua Di Gio-ból sikerült is egy jelentős mennyiséget.. :D
Az illat kétség kívül kiváló, maga nemében úttörő, kortalan, szerethető, tiszta, friss, modern, stb stb.. és mégis.. gondolkodás nélkül választok másik kevésbé ismert nyári illatot reggelente.. Mellé nyúlni nem lehet vele, ha kell egy tuti parfüm, amit mindenki szeret és nem szeretnél kísérletezgetni, illetve nem zavar, hogy egy nyári nyilvános programon találkozol párszor ezzel az illattal, ne keress tovább.. Magát az illatot értékelem.. 5*

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Tessa

2016. augusztus 1.

Ha olyan valaki használja, akiért nagyon odáig vagy, akkor beleszeretsz ebbe az illatba. Átértékeled az egészet. Korábban nem gondoltam volna, mert én sem értettem, hogy sok nő miért alél el tőle, de most már tudom. Azt hiszem oda meg vissza vagyok most tőle. Friss, citrusos finomság.

Tessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

tizesh

2016. július 29.

Egyértelműen számomra a legkellemesebb férfi parfüm ami létezik! lehet a 96 os kiadás még ütősebb sajnos nem tudom :(
Egy kicsit lehetne intenzivebb. Igazi aqua-s illat. Nincs mit nagyon hozzáfűzni simán 5 csillag!!!!

tizesh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Atlantide

2016. július 3.

Az 1996-os eredeti valtozat volt a legszebb ferfiparfum amit valaha ereztem. Azt ot csillagra pontozom. A mostani verziot megszagolva nem csodalom, hogy sokan lepontozzak. Gyenge, jellegtelen. Acqua di Gio azok koze az illatok koze tartozik, amelyeket jobb lenne nem gyartani tobbe, hogy megmaradjon a legendajuk.

Atlantide
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 3.

Danikovm1997

2016. április 15.

Nem oly rég vettem,mindenki megdicsérte,múlt héten nagy forróság volt,a buszon leült mellém egy csajszi,akinek dög melege volt,a buszon nem volt ablak,és hallottam,hogy mikor felém fordult,és nézett ki az ablakon,hatalmasakat szippantott,és lassan fújta ki. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Télre semmi értelme,de nyáron nem nyúlhatsz vele mellé.

Danikovm1997
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Időtlen klasszikus. Ezzel az illattal senki nem fog tudni mellényúlni. Alberto Morillas remekműve több fantasztikus acquás illat mellett. Nagyon sok pozitív megjegyzést kapott már ez az illat az idén 20 éves fennállása óta. Egyszerűen zseniális. Friss, citrusos, fás, férfias. Mindenkinek ajánlom. Szeretni fogja a viselője. 10 csillag.

AdamFragFanatic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

szilviakiralyno

2016. március 3.

Kollégám használja, és fejfájdítóan sokat fúj magára. Az illat nem lenne rossz, kiemeli a pasik sportos oldalát, és friss, üde lenne, ha túladagolva nem éreznék valami keserű mellékillatot. Ráadásul hiába aromás-aquás, szerintem nem mindenkivel kerül harmóniába, mint ahogy tulajdonképpen egyik illat vagy parfüm sem. Valamiért bosszant, hogy férfi létére olyan mértéktelenül túltolja az illatot, hogy körbelengi az irodát, és a saját parfümöm sem, ill. környezetemben lévő egyéb illatokat sem érzem, annyira elnyom mindent. el tudom képzelni, egy uszodából vagy sportpályáról hazatérő pasin, aki laza, és vidám, és egészséges, de egy irodában, öltönyben, parádés ruhában ez az illat szerintem ellentmondásos és hiteltelen..
Sajnos annyira beleégett az orromba, hogy mindig ez a kollega fog eszembe jutni, ha bárkin megérzem. :(

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

vzsm02

2015. december 7.

Én régen nagyon szerettem ezt az illatot a pasikon, kár, hogy nagyon gyakori lett, mert így unalmas nekem és már nem is olyan izgalmas, ha megérzem valahol, inkább nosztalgikus, 10 éve még utánafordultam volna :)

vzsm02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Perseus

2015. december 7.

Sokáig ez volt a kedvenc parfümöm.

Perseus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Sokáig ez volt a kedvenc parfümöm.

Carlito

2015. december 2.

Nagyon kellemes ,a tiszta tenger illata

Carlito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Nagyon kellemes ,a tiszta tenger illata

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Citral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: BHT