KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 9500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. július 17.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 9500 Ft

Az Armani Code női parfüm a virágos-citrusos illatcsalád tagja, keserű narancs, jázmin, vanília, méz illatjegyeket tartalmaz. Kellemesen édes illatával a könnyed eleganciát hivatott képviselni.

Ár: 9500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 75 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 12490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 postával , Eladó: Bélabá
Állapot: 17/30 ml doboz nélkül, Helyszín: Vác, fizetés: fizetés banki utalással postával küldöm,

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anidek

2017. november 14.

Anno ajándékba kaptam férfi ismerősömtől, akinek azért ajánlotta ismeretlenül a parfümériás, mert "mindenki ezt viszi". Tehát abszolút zsakbamacskaként találtunk egymásra. Ennek ellenére hamar megszerettem, bár még a mai napig úgy érzem, hogy ez az illat nekem túl elegáns. Komolyabb kiöltözős eseményeken szoktam viselni, mert bizony nőnek kell hozzá lenni, hogy érvényesüljön. Van benne valami fülledt, valami plusz, amitől nekem idegenné válik egy farmeros rohangálós napon. De mikor leszáll az est, és meg szeretném magam mutatni, mint nő, tökéletes választás. Tucat vagy sem, én szeretem.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Martini

2017. szeptember 24.

Ajándékba kaptam!Azt hiszem elmondhatom magamról,hogy Aramani parfüm rajongó vagyok!Egyik kedvencem lett!Nagyon karakteres mégis nőies!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

KissAngika

2017. szeptember 22.

The best ever! :)

KissAngika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

The best ever! :)

auberginecat

2017. augusztus 31.

számtalanszor megfogadtam, hogy gátat vetek a parfümmániámnak, de jönnek ilyen dögök, és nem bírok magammal. hiába hordják nagyon sokan, és hiába tűnik elcsépeltnek, én mégis teljesen belehabarodtam. nagyon különleges, kiemelkedő, de nem hivalkodó, inkább könnyedén elegáns és mély. egyelőre egy 5 ml-s mintám van belőle, és mivel az utóbbi időben csak érte nyúlok, be fogom szerezni nagyobb mennyiségben is. olyan illat ez, amit szívesen érzek a nap bármely percében, az év bármely szakában. érdekes egyébként, hogy régebben herótom volt a citrusos-narancsos, és ilyen jellegű illatoktól, ez viszont levett a lábamról, oly szép kompozíció.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Runway

2017. július 10.

A divatház egyik örök klasszikusa, méltó az Armani névhez. Erőteljes és domináns jázmin illatfelhőbe burkolja viselőjét, amelyet selymesen körülölel a narancsvirág élénk és vibráló eszenciája. Nem hétköznapi illat, nem hétköznapi nőknek.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

belava

2017. június 6.

Számomra Ő a FEMME FATALE...

belava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Számomra Ő a FEMME FATALE...

zahraa

2017. április 16.

Regen nagyon vagytam ra, de mire megszereztem volna, mar mas kellett.
Nagyon finom, elegans, kicsit titokzatos illat, mindenkeppen esti viselet. Tartos, sokaig lehet erezni az alapjegyeket.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Regen nagyon vagytam ra, de mire megszereztem volna, mar mas kellett.

Debreczeni

2017. április 3.

Kellemes, kicsit erősebb nőies illata van. Ez az egy parfüm amitől nem fáj a fejem.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Emett

2017. március 20.

nyári melegben szeretem használni, olvastam hogy vki szerint édeskés, viszont szerintem inkább friss illat kategória, persze mindenki bőrén mást mutat :) nagyon megvagyok elégedve vele, ezt a nyarat még kibírja majd, mert akkor sem mindennap ezt használom, de hogyha elfogy, akkor biztosan újraveszem :)

Emett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Deep1982

2017. február 13.

Pár évvel ezelőtt imádtam,a pasik is imádták rajtam.:)
De most már nem birom elviselni magamon ezt az illatot.
A régi szerelem miatt 4* kap.

Deep1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Pár évvel ezelőtt imádtam,a pasik is imádták rajtam.:)
De most már nem birom elviselni magamon ezt az illatot.
A régi szerelem miatt 4* kap.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.