KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. július 17.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Az Armani Code női parfüm a virágos-citrusos illatcsalád tagja, keserű narancs, jázmin, vanília, méz illatjegyeket tartalmaz. Kellemesen édes illatával a könnyed eleganciát hivatott képviselni.

Ár: 9500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 75 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 12490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2000 ft + posta , Eladó: Bridddzs

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Runway

2017. július 10.

A divatház egyik örök klasszikusa, méltó az Armani névhez. Erőteljes és domináns jázmin illatfelhőbe burkolja viselőjét, amelyet selymesen körülölel a narancsvirág élénk és vibráló eszenciája. Nem hétköznapi illat, nem hétköznapi nőknek.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

belava

2017. június 6.

Számomra Ő a FEMME FATALE...

belava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Számomra Ő a FEMME FATALE...

zahraa

2017. április 16.

Regen nagyon vagytam ra, de mire megszereztem volna, mar mas kellett.
Nagyon finom, elegans, kicsit titokzatos illat, mindenkeppen esti viselet. Tartos, sokaig lehet erezni az alapjegyeket.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Regen nagyon vagytam ra, de mire megszereztem volna, mar mas kellett.

Debreczeni

2017. április 3.

Kellemes, kicsit erősebb nőies illata van. Ez az egy parfüm amitől nem fáj a fejem.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Emett

2017. március 20.

nyári melegben szeretem használni, olvastam hogy vki szerint édeskés, viszont szerintem inkább friss illat kategória, persze mindenki bőrén mást mutat :) nagyon megvagyok elégedve vele, ezt a nyarat még kibírja majd, mert akkor sem mindennap ezt használom, de hogyha elfogy, akkor biztosan újraveszem :)

Emett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Deep1982

2017. február 13.

Pár évvel ezelőtt imádtam,a pasik is imádták rajtam.:)
De most már nem birom elviselni magamon ezt az illatot.
A régi szerelem miatt 4* kap.

Deep1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Pár évvel ezelőtt imádtam,a pasik is imádták rajtam.:)
De most már nem birom elviselni magamon ezt az illatot.
A régi szerelem miatt 4* kap.

Ascyra

2017. január 26.

Ki vagyok akadva és átverve érzem magam. :/ Az üvegben szagolva valami mennyiei, kifinomultan édes, felvilági és púderes; igazi dáma illat. Rajtam: kifújáskor olyan szaga van, mint az összedörzsölt meggyfalevélnek vagy zöld növény méregzöld levelének. Néhány perccel később nagyon erős virágillat, a jázminra tippelek, de annyira erős, hogy nekem már fejfájdító. Letisztulva pedig, egy óra múltán szinte haloványnak sem titulálható mainstreem utánzatparfüm illata van, zavaró mellékzöngékkel. Mivel mindenkinek nagyon tetszik, azt gondolom, hogy az én bőröm nem szereti csak, így nem is akarom nagyon lehúzni. Az üvegéből szagolva, az üveget látva simán megvettem volna, mert nagyon hasonló illatba burkolózva érzem jól magam. De jó, hogy csak mintám van. Kár :/

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

tishargitay

2017. január 24.

Nagyon szeretem. Elég kevés is belőle mert eléggé erős az illata de nagyon finom. Kicsit édeskés, különleges alkalmakra való. Remélem még hosszú-hosszú ideig lehet kapni

tishargitay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

szabina1212

2017. január 9.

Kb már a 7. üveget fogyasztom belőle, nekem ő a kedvencem ami egyörök darab és mindig kell hogy legyen 1 üveggel belőle :)
Mindenki megjegyzi férfiak és nők is egyaránt milyen jó az illatom és mivel vagyok befújva, ha ezt használom.

szabina1212
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

angelina69

2016. december 14.

Szeretem. Kedvenc. Citrusos, narancsos, fás, vaníliás, mézes. Számomra nem fojtós. Inkább hidegben használom, mert a melegben már sok lenne. Ez az illat, ami megnyugtat és felvidít is egyben. Remélem, még sokáig foglalja a helyet a polcokon a drogériákban.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.