KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 9500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. július 17.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 9500 Ft

Az Armani Code női parfüm a virágos-citrusos illatcsalád tagja, keserű narancs, jázmin, vanília, méz illatjegyeket tartalmaz. Kellemesen édes illatával a könnyed eleganciát hivatott képviselni.

Ár: 9500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 75 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 12490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Armani Code edp
Ár: 15500 , Eladó: jaguar86
Állapot: 75/60 ml, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel: Győr, foxpost: 890 Ft
Utànzat Armani Code - New Brand Seduction
Ár: 1500 postán maradó ajánlott küldeményként , Eladó: LPE
Állapot: Használt a fotó szerint , Helyszín: Kőszeg és környékén, fizetés: Előre utalás, postán maradó ajánlott küldeményként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Odil

2018. július 11.

Klasszikus "szép lány" illat. Éppen ennyit kommunikál számomra a viselőjéről: Hogy szép, és éjszaka van. Nem találok benne semmi kiemelkedőt, viszont kedvelem ezeket a számomra idegen és hidegen édes ibolya-jázmin lilaságokat (hiába fehér a jázmin, az illata lila, nem nyitok vitát). Szantálfát és kicsi vaníliát érzek még a csinos, "éppen combközépig érő" virágok mellett, a citrusossága pedig éppen csak arra jó, hogy visszafogottabbá tegye az édességet.
Szeretni nem tudom, mert hiányzik belőle a karc vagy a dög, ám mindig elismeréssel mosolygok össze a nőtípussal, amit - számomra - képvisel.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Milva07

2018. június 21.

Tegnap egy tasak mintát kaptam a M. drogériában, köztük a Code-ot is. Eddig nem volt szerencsénk egymáshoz és nem is lesz. Sajnos rajtam egy jellegtelen, púderes, rendkívül hamar éppen csak bőrközeli illattá változott. Életem párjának tetszett, de semmi különössel elintézte, hozzá téve: ez nem te vagy.. Hja, ki min szocializálódik otthon...:) Megszokta a "nagyvadak" társaságát és igencsak szereti is. Ha saját használatra pontozom, ketteske, mert kellemes komfortillat, de nagyon illékony. Ha jó fej akarok lenni és nem számít a bőrkémiám, akkor legyen hármas. Pénzt semmiképpen nem adnék érte.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 21.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Ajándékba kaptam pár évvel ezelőtt, mind a figyelmessèg, mind az illat rabul ejtett:)
Intenzív,egyedi illat, valóban elegáns és dögös, sok dicséretet kaptam amíg használtam, bármikor visszatèrnèk hozzá, nekem a hétköznapokra kicsit erős,nem egy,, munkába járós,, illat, csak ezért nem kerül vissza a polcra mióta elfogyott. :)

boglarkakoncz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Kittens

2018. március 30.

Rajtam nagyon dögös nőies illat,sokáig elég, mindig dicsérik rajtam!:)ha elfogy újra veszem biztosan:)

Update: új csomagolása van amiről v sajnos eltűntek a kis virágok:( remelem az illat ugyan olyan tartós lesz

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

agcsi860707

2018. február 18.

Egyik kedvencem, nagyon szeretem. Fantasztikus illat, sokáig tart. Mióta egyszer rászántam magam és megvettem; azóta mindig van egy üvegcsével itthon. Nem tudom megunni illat.

agcsi860707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Hopi

2018. január 30.

Nekem ez A Parfüm! Tinikorom legelején ismertem meg és egybol beleszerettem. Azóta eltelt már tíz év, ha nem több, és meg mindig odavagyok érte. Akárhányszor magamra fújom remekül érzem magam, egyszerűen imádom. Nalam ez az az illat amit eddig semmi sem tudott felül múlni. Néha megtetszik egy-egy illat ideig-óráig, de az Armani Code iránt érzett rajongásom egyelőre töretlen, és szerintem jó darabig így is marad.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Nemlin

2018. január 1.

Nagyon tetszik az illata, de csak máson vagy üvegben. Az én bőröm sajnos nem kompatibilis vele.

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Deep1982

2017. december 17.

Pár évvel ezelőtt imádtam,a pasik is imádták rajtam.:)
Most ismét ezt használom,nem egy tolakodó illat.Imádom

Deep1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Pár évvel ezelőtt imádtam,a pasik is imádták rajtam.:)
Most ismét ezt használom,nem egy tolakodó illat.Imádom

anidek

2017. november 14.

Anno ajándékba kaptam férfi ismerősömtől, akinek azért ajánlotta ismeretlenül a parfümériás, mert "mindenki ezt viszi". Tehát abszolút zsakbamacskaként találtunk egymásra. Ennek ellenére hamar megszerettem, bár még a mai napig úgy érzem, hogy ez az illat nekem túl elegáns. Komolyabb kiöltözős eseményeken szoktam viselni, mert bizony nőnek kell hozzá lenni, hogy érvényesüljön. Van benne valami fülledt, valami plusz, amitől nekem idegenné válik egy farmeros rohangálós napon. De mikor leszáll az est, és meg szeretném magam mutatni, mint nő, tökéletes választás. Tucat vagy sem, én szeretem.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Martini

2017. szeptember 24.

Ajándékba kaptam!Azt hiszem elmondhatom magamról,hogy Aramani parfüm rajongó vagyok!Egyik kedvencem lett!Nagyon karakteres mégis nőies!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.