KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   2221000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: szabob1996, Módosítva: 2013. január 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Modern, fiatalos, orientális-citrusos EdT férfiaknak tonkababbal, citrommal, olajfavirággal és bergamottal.

Bettu

2017. március 24.

Szerelmem illata, egyértelmű, hogy imádom, nem lehet ellenállni neki! :D Bár csalókás, és igaz, hogy egy parfüm mindenkin más, mert fújtam már Müllerben kis papírkára, de egyáltalán nem azt az illatot kaptam vissza, amibe "beleszerettem":D Tartós illat, néha még magamon is érzem. :D

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

vivien88

2017. február 11.

Apukam nagy parfum kedvelo. Ez is a gyujtenenye resze.. mostanaban nem ezt hasznalja.. szemelyes velemenyem szerint elegans, kifinomult ferfi illat egy igazan visszafogott de elegans uvegben! A paromon nem tudnam elkepzelni mert szamonra ez is "apa illat" :)

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Carlito

2016. március 8.

Az egyik legjobb édes illat !!! És nem olyan fojtó mint némelyik húhh de népszerű illat...

Carlito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Nixa

2015. szeptember 28.

Akármikor megérzem ezt az illatot a párom jut róla eszembe! Amióta megismerkedtünk többnyire ezt szokta használni, és nagyon hozzánőtt, amit nem is csodálok, mert még órákkal az után is szoktam érezni a lakásban, miután ő elment dolgozni. Tartós, nem túl hivalkodó, elegáns és ízig-vérig férfias!

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

kathyk

2015. augusztus 4.

Évekkel ezelőtt vettem a páromnak, és azóta más illatot nem is használ. Nagyon szeretem rajta, szinte már összenőttek. 1 fújás bőven elég belőle, és kitart egész nap..sőt zuhanyzás után, még másnap reggel is érzem rajta.

kathyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

pono

2015. július 17.

Amikor megismertem a paromat, ezt hasznalta, most mar nem. Rajta edeskes faillat, nekem nem a kedvencem, de nem is rossz. Korrekt illat, de nagyon jellegtelen szerintem, eppen ezert lehet talalni olcso noname parfumoket is nagyon hasonlo illattal. Tipikusan tartalom nelkul tularazott, mint ahogy az egesz marka. Nem rossz, de nem is kulonleges egy csoppet sem.

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Rhodesian Ridgeback

2015. május 18.

Fogjuk rá, hogy egész korrekt illata van/lenne. (De!) Egy gond van vele, még pedig az, hogy tömegillattá vált, Korcsoporttól, személyiségtől, stílustól (ill.annak hiányában) boldog-boldogtalan ezt az illatot használja. Már amennyiben van rá keret. Ellentmondásos ugyan, de talán ez az, amit utálok benne. A hype-on kívül, ami körül veszi. Na jó, meg a hájpacni okoskodó, undok kollágámat, aki ezt használja, pedig se stílusa, se humora, se barátnője, se kutyája, se macskája, a tükör se a haverja, és még mindig a szüleivel él pedig már 40 valamennyi .....Csak tudnám kinek fújja be magát olyan erősen.
Amikor a tonka szárad lefelé, akkor a legfinomabb az illata, de ami utána marad...az a meleg bőrszag.... Különösebben semmi izgalmas, semmi extra nincs az illatában, Kissé romantikus illatnak gondolom, de kétség kívül bármilyen alkalomra használható.

Rhodesian Ridgeback
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

CalMag

2015. január 20.

Ez igen,ez tényleg jó illat!
A Gio-t nem szeretem,de ez teljesen más.
Persze,tucat illat lett.
Mikor elmentem a Müllerbe illatot keresni,az Armani részleghez alig fértem oda :)

CalMag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Ez igen,ez tényleg jó illat!
A Gio-t nem szeretem,de ez teljesen más.
Persze,tucat illat lett.

Diablo

2015. január 1.

Kissé túlértékelt és túlárazott parfüm, nem rossz de számomra túlságosan édes!
Én hölgyeknek ajánlanám... Az erős, egyedi férfias illatokat kedvelem, mint a Bvlgari Man In Black.

Diablo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 1.

Kissé túlértékelt és túlárazott parfüm, nem rossz de számomra túlságosan édes!

conradkollmann

2014. augusztus 14.

Na ne! Gondoltam magamban, ahogy elhoztam a papírost a drogériából. Itteni vélemények alapján szagoltam meg, mert armani valahogy soha nem állt közel a szívemhez. Szóval én semmit nem látok benne, nekem tucat, elég fullasztó, az 1 millionre hajaz. Persze ezt előbb alkották meg, de amiben fellelem azokat a jegyeket, amik az aranyban vannak, inkább menekülök onnan, kis túlzással. :D Annyi az előnye, hogy tartós.
Ahogy laci írta, nekem is volt black sunom, müllerből szereztem pár éve, leárazáskor. egész jó volt, meg hát azért egy salvadori dali nem egy armani. :D egyedibbet alkotott dali minden téren. :)

conradkollmann
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: BHT