KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   71 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   71 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: aldehidek, bergamott, kardamom, írisz

Szívjegyek: írisz, csokoládé, maté

Alapjegyek: pézsma, ambrette magvak, pacsuli

Armani Prive - Iris Celadon luxusparfüm minták és fújósok. 5ml=4000 Ft, 10ml=7600 Ft
Ár: 4000 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

PetraVK

2017. október 31.

Púderes illat, de mégsem az a nagymamás, nagyon különleges, egész nap érzem magamon.

PetraVK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.