KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

klau810614

2017. november 15.

Finom édes málnás vaníliás illat. Viszont semmi extra nincs benne amitől különleges lenne . Ha ajándékba kapnám elfogadnám és örülnék is neki nagyon viszont ennyi pénzt biztos nem adnék érte ....Àr érték arányban ez egy négyes 😊

Jó áron sikerült egy 15ml-s kiszerelést vásárolnom és imádom! Tényleg málnás haribo😁 pozitívum még hogy nagyon tartós!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

susi95

2017. november 4.

Ma kaptam a páromtól, még a Douglasban a csuklómra fújt az eladó egyet, és órákra rá is érezni lehetett, körülvett az utcán is az illatfelhő. Fiatalos, fincsi illat, nekem nagyon tetszik, barátom odáig van érte (végre valami, ami tetszik neki, azért is vette nekem, mer sosem egyezik illatok terén az ízlésünk, ez az első, ami mindkettőnknek bejön 😊). Másfél órára rá teljesen megváltozik rajtam az illat, azt a kissé fanyar, gyümölcsös illatot, ami eleinte érződött, átveszi valami édes kellemes, nem az az émelyítő, ennek ellenére megmarad a frissessége, de mégis olyan, mintha teljesen más lenne rajtam, de az is kellemes. Csak ajánlani tudom, nem hiszem h meg fogom unni 😄

susi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Sz. Csilla

2017. november 3.

Kremcica megegyezik a véleményünk. Imádtam a drogériába, rögtön a csuklómra is fújtam, azt hittem szerelem. Mire hazajöttem valami fullasztó illat lett, amit le kellett mosnom a csuklómról. Ráadásul addigra egy elcsépelt illatra emlékeztett, egyeltalán nem új parfümnek tűnt. Pedig kifújáskor mennyire játékos, magával ragadó volt. :(

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

széva

2017. október 29.

Megtanultam már az évek során,hogy mennyire megosztó lehet egy parfüm. Annak idején mikor a Mánia kijött azt is sokan lehúzták az ismerőseim körében,ma már ő is legenda. lehet még kapni,de nem egyszerű hozzájutni. Nekem tetszik ez az illat én fogom használni azt hiszem, hétköznapra dolgozni szerintem jó lesz . Ma volt a premier és sokam megdicsérték. Nekem fontos,hogy kifújástól leszáradásig tetsszen. Olyan szép az üvege ,szeretem :-) Van helye a polcomon.

Most már tanúsíthatom,hogy buliba is megállja a helyét. A pasik szeretik orruknál fogva vezeti őket :-D

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Erika80

2017. szeptember 28.

Nem mondom, hogy az előttem szólóknak nincs igaza, valóban nem nagy különlegesség ilyen árhoz és névhez képest, de pont itt bújik elő a szög a zsákból. Sok neves márka ad ki jellegtelen és tartósságukban botrányosan gyenge parfümöket. Megtehetik, mert már sokat letettek az asztalra, presztízzsel rendelkeznek. Ezért is érezzük sokszor azt, hogy irreális árakon juthatunk hozzá azokhoz az illatokhoz (is) amik abszolúte nem érnek annyit. Természetesen itt is érvényes a kinek a pap, kinek a papné elve. Ami egyikőnknek nem tetszik, az a másiknak igen. Így is van ez rendjén. Ettől függetlenül az imént leírtak sajnos vagy nem sajnos így működnek.
Kíváncsi lennék, ha úgy szagoltatnák meg az utca emberével a sok nevesebbnél nevesebb parfümöt -és természetesen az olcsóbb kategóriákat is-, hogy nem tudatnák velük ki a gyártó és mi az, vajon mik lennének a reakciók.
No de visszatérve ehhez az illathoz, személy szerint úgy vélem én is, hogy nem egy extra kompozícióval van dolgunk, ettől függetlenül nekem tetszik. Természetesen csak addig, amíg az árával nem szembesülök. :D Kifújáskor meglibbenti a Si jellemvonásokat, sőt a későbbiekben is érzik némileg az a finom rózsásság, csak belerejtettek egy kis édességet is. Ez sem lesz a legkedveltebb illatom, de használni fogom, ám nem eme drága változatát, jó lesz nekem a kis koppintása is. Azt is legalább ennyire szeretem majd fújni, főleg, hogy több pénz marad a pénztárcámban.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

nyarigabi

2017. szeptember 17.

Málnás Haribo, nagyon finom!

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Málnás Haribo, nagyon finom!

Luna1024

2017. szeptember 15.

Újabb újdonság, újabb nagy csalódás. :( Már az elején leszögezném: megbántani természetesen senkit se szeretnék, se céltábla lenni, de az én véleményem az, hogy ez egy annyira jellegtelen illat, ami botrány az Armani név alatt... A probléma ott kezdődik, hogy nekem nagyon hasonlít más divatházak illataira: hogy egész konkrét legyek, az eleje megszólalásig egy Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 2.0 (csak ott málna helyett eper-vanília kombó van), a vége pedig egy kicsit Jean Paul Gaultier Scandal-os... Az említett két illat egyikét se kedvelem, így annyira talán nem meglepő, hogy ezt sem... :D :)
Maga az illat málnás-vaníliás, rajtam nagyon enyhén tompa, picit szappanos "aláfestéssel", és kb. ennyi, semmi mást nem érzek ki belőle... Leszáradásig minimálisan sem változik, rajtam igen fantáziátlan és unalmas. Lehet, hogy máson jobban működik, nem célom megcáfolni a pozitív véleményeket, de én semmi különöset nem látok benne, és azt gondolom, hogy azért az összegért, amennyiért kínálják (főleg az első hónapokban) ez nem valami elismerésre méltó teljesítmény egy Armani-tól... :(

Három csillagot kéne adnom neki, mint minden "uncsi, ám finom" illatnak, de szigorú leszek és tőlem inkább 2 pontot kap. Egy celebillat még csak-csak megengedheti magának az egysíkúságot, de egy Armani - szerintem - nem...
Pozitívumai: az üvege szép, az illat pedig nem kellemetlen, tartós és még hatósugara is van. Népszerű lesz, ebben 100 %-ig biztos vagyok. Akihez illik, jól járhat vele, nekem azonban ez is egy nagy NEM, mint most sok más friss újdonság... :(
Nem is tudok több érdemi információt kipréselni magamból, ami talán többet elárul, mint kellene...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

ssyakaky

2017. augusztus 29.

ma illatoltam meg a mullerben. hat lehet nem kellett volna, mert most borzasztóan vágyok rá, es meg kell, hogy szerezzem. a kifujas pillanatatol kezdve tetszik. gyakorlatilag az összes illatjegyet kedvelem, igy nagy volt az esely rá, hogy maga a parfüm is tetszen. édes, de szerintem nem illik a mostanában trendi illatok közé. málnás-vanilias finomsag, nem tolakodó, de nagyon tartós.az uvege kulon plusz pont. szoval nekem nagyon bejon, es jol megjegyzem magamnak, mert ha legközelebb parfum vasarlasra kerul a sor, nagy valószínűséggel ő lesz az.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Evee88

2017. augusztus 15.

Már a kiadásától szemezek vele, de nem volt lehetőségem megillatozni a mai napig. 5 milis mintácskát szereztem be belőle, ma jutottottam hozzá és meg kell mondjam naaagyon finom! Nekem az 1.számú parfüm a LVB edp-je, de ez a parfüm lehet beállt mellé! Kifújástól finomnak érzem, és minél inkább csendesedik, annál finomabb 😊
Az én orrom hasonlónak érzi a la vie-hez , és a bottega veneta edp-jehez. :)
Nem tartom kizártnak, ha elfogy a minta, lehet beszerzek egy teljes üveggel.

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Az én orrom hasonlónak érzi a la vie-hez , és a bottega veneta edp-jehez. :)
Nem tartom kizártnak, ha elfogy a minta, lehet beszerzek egy teljes üveggel.

Kremcica

2017. augusztus 10.

Kifújáskor nagyon finom fiatalos illat, gyümölcsös vanília. Még meg is jegyeztem magamnak, hogy megint egy parfüm ami sokaknak megosztó nekem meg tetszik. Az orromat a csuklómra ragasztottam, de tényleg!! :) Mire hazajöttem addigra előjött belőle valami kellemetlen illat amivel az én orrom szerint keresztbe lett vágva a korábbi finomság. Talán a rózsa lehet, az a mumusom. A tartóssága nem rossz és egysíkúnak sem lehet mondani, de valahogy nem érzem komplexnek. Rossznak sem mondanám, de nem korszakalkotó alkotás (és én nem érzek benne semmi Sí-t, esetleg a vanília ami a közös vonal).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.