KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Luxure Yes i want you edp/Emporio Armani Because It's You EDP
Ár: 1100 , Eladó: madaka
Állapot: 100ml/ 95ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Foxposttal, postàn maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nyarigabi

2017. szeptember 17.

Málnás Haribo, nagyon finom!

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Málnás Haribo, nagyon finom!

Luna1024

2017. szeptember 15.

Újabb újdonság, újabb nagy csalódás. :( Már az elején leszögezném: megbántani természetesen senkit se szeretnék, se céltábla lenni, de az én véleményem az, hogy ez egy annyira jellegtelen illat, ami botrány az Armani név alatt... A probléma ott kezdődik, hogy nekem nagyon hasonlít más divatházak illataira: hogy egész konkrét legyek, az eleje megszólalásig egy Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 2.0 (csak ott málna helyett eper-vanília kombó van), a vége pedig egy kicsit Jean Paul Gaultier Scandal-os... Az említett két illat egyikét se kedvelem, így annyira talán nem meglepő, hogy ezt sem... :D :)
Maga az illat málnás-vaníliás, rajtam nagyon enyhén tompa, picit szappanos "aláfestéssel", és kb. ennyi, semmi mást nem érzek ki belőle... Leszáradásig minimálisan sem változik, rajtam igen fantáziátlan és unalmas. Lehet, hogy máson jobban működik, nem célom megcáfolni a pozitív véleményeket, de én semmi különöset nem látok benne, és azt gondolom, hogy azért az összegért, amennyiért kínálják (főleg az első hónapokban) ez nem valami elismerésre méltó teljesítmény egy Armani-tól... :(

Három csillagot kéne adnom neki, mint minden "uncsi, ám finom" illatnak, de szigorú leszek és tőlem inkább 2 pontot kap. Egy celebillat még csak-csak megengedheti magának az egysíkúságot, de egy Armani - szerintem - nem...
Pozitívumai: az üvege szép, az illat pedig nem kellemetlen, tartós és még hatósugara is van. Népszerű lesz, ebben 100 %-ig biztos vagyok. Akihez illik, jól járhat vele, nekem azonban ez is egy nagy NEM, mint most sok más friss újdonság... :(
Nem is tudok több érdemi információt kipréselni magamból, ami talán többet elárul, mint kellene...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

ssyakaky

2017. augusztus 29.

ma illatoltam meg a mullerben. hat lehet nem kellett volna, mert most borzasztóan vágyok rá, es meg kell, hogy szerezzem. a kifujas pillanatatol kezdve tetszik. gyakorlatilag az összes illatjegyet kedvelem, igy nagy volt az esely rá, hogy maga a parfüm is tetszen. édes, de szerintem nem illik a mostanában trendi illatok közé. málnás-vanilias finomsag, nem tolakodó, de nagyon tartós.az uvege kulon plusz pont. szoval nekem nagyon bejon, es jol megjegyzem magamnak, mert ha legközelebb parfum vasarlasra kerul a sor, nagy valószínűséggel ő lesz az.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

klau810614

2017. augusztus 29.

Finom édes málnás vaníliás illat. Viszont semmi extra nincs benne amitől különleges lenne . Ha ajándékba kapnám elfogadnám és örülnék is neki nagyon viszont ennyi pénzt biztos nem adnék érte ....Àr érték arányban ez egy négyes 😊

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Evee88

2017. augusztus 15.

Már a kiadásától szemezek vele, de nem volt lehetőségem megillatozni a mai napig. 5 milis mintácskát szereztem be belőle, ma jutottottam hozzá és meg kell mondjam naaagyon finom! Nekem az 1.számú parfüm a LVB edp-je, de ez a parfüm lehet beállt mellé! Kifújástól finomnak érzem, és minél inkább csendesedik, annál finomabb 😊
Az én orrom hasonlónak érzi a la vie-hez , és a bottega veneta edp-jehez. :)
Nem tartom kizártnak, ha elfogy a minta, lehet beszerzek egy teljes üveggel.

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Az én orrom hasonlónak érzi a la vie-hez , és a bottega veneta edp-jehez. :)
Nem tartom kizártnak, ha elfogy a minta, lehet beszerzek egy teljes üveggel.

Kremcica

2017. augusztus 10.

Kifújáskor nagyon finom fiatalos illat, gyümölcsös vanília. Még meg is jegyeztem magamnak, hogy megint egy parfüm ami sokaknak megosztó nekem meg tetszik. Az orromat a csuklómra ragasztottam, de tényleg!! :) Mire hazajöttem addigra előjött belőle valami kellemetlen illat amivel az én orrom szerint keresztbe lett vágva a korábbi finomság. Talán a rózsa lehet, az a mumusom. A tartóssága nem rossz és egysíkúnak sem lehet mondani, de valahogy nem érzem komplexnek. Rossznak sem mondanám, de nem korszakalkotó alkotás (és én nem érzek benne semmi Sí-t, esetleg a vanília ami a közös vonal).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

audreyenn

2017. augusztus 2.

Szerintem jó illat, finom gyümölcsös, nekem kifejezetten nyári illat, de abból minőségi.

audreyenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Timi8

2017. július 28.

Kinek a pap...ugyebár. Nos, ha őszinte szeretnék lenni, alig vártam, hogy belefuthassak ebbe az ùj illatba és végre élesben tesztelhessem. Tele voltam rosszindulattal (még ìgy, édes illat imádòként is...), hogy vajon melyik illatròl hùzhatták le az ùjabb bőrt, minek lehet a koppintása, utánhallása...még egy Sì, vagy esetleg LVB...Tiszta unalom! Szánalom... Tényleg nem lehet, semmi ùjat kitalálni? Valami ùjra vágyom végre!!!! ....szòval, már előre puffogtam, de felfùjtam. Rögtön börre. Mi bajom lehet? Megcsapott az édes illata. Jajjj, de tudtam, még egy édesség, de minek? Kinek? ...khhmmm. Hát, nekem 😊 ugyanis annyira de annyira jòl harmonizál a bőrőmmel, hogy csuda! Eszméletlenül tartòs. Finomságos, igényes, édes, telt illat. Van benne tartás, elegancia, na és persze málna és vanìlia. Kedvenceim. Őszi kiszemelt!!!!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

angelina69

2017. július 22.

Egyelőre szintén csak blatteren kapott tőlem esélyt. Nem végezte egyből a kukában, mert láttam (szimatoltam) benne fantáziát. Így hát haza vittem, és vártam a csodára, ami nem jött el. Végül nem az én ízlésemet tükrözte. Az enyhén narancsos málnás kezdés nem volt rossz, vidámságot adott neki. Aztán előjött valami fanyar, savanykás, de ugyanakkor édes illat, ami nem az én világom. Ez is maradt meg végig. Szagolgattam a blattert néhányszor, hátha valami kép beugrik, kihez, mihez tudnám társítani ez az illatot. Úgy tűnik szegényes a fantáziám, mert semmi használható nem jutott eszembe. Talán, ha úgy adódik megpróbálom a bőrömön is, esetleg, ha hűvösebb lesz egy kicsit, de különösebben nem érzek rá ingerenciát, nem csigázott fel annyira. A tartóssága blatteren nagyon jó, másnap reggel is szépen érezhető volt. Ami javára írható még, hogy nem egy fojtós, harsány illat. Egy szó, mint száz, nekem nem jött be...

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

auberginecat

2017. július 17.

kezdem azzal, hogy azért adtam neki három csillagot, mert annyira jellegtelen és semmilyen, hogy még lepontozni sem lehet. az üvege elég csinoska, ahogy az az armani parfümökre általánosságban igaz. nagyjából úgy tudom jellemezni, hogy egy adag sí-t vagy arra hajazó valamit összekotyvasztottak egy olcsó, gyümölcsös löttyel, vagy nem is tudom. rossznak amúgy nem mondható, de olyan ez kicsit, mint a szeretet; az ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny. és ez az illatocska bizony még csak utálatot sem képes kiváltani belőlem. ha kapnék egy üveggel, elfújkálnám nagy unalmamban, de hogy ezért pénzt adjak, pláne ennyit...

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.