KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You EDP 10ml fújós
Ár: 3300 , Eladó: Szeszi009
Állapot: fújós, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta
Ár: 13000 , Eladó: dorottyatth
Állapot: 100/50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes àtvétel vagy Foxpost, ami a vevőt terheli.

Hanamizuki

2018. május 24.

Nem is gondoltam volna, de tetszik. Alapból nem vagyok sem Ármánis, sem Guccsis, nem tudtam mi lesz belőle, csak kipróbáltam a parfümériában a tesztert. Aztán úgy hozta a sors, hogy hozzám került egy kisebb mennyiség (mit úgy hozta, szóval vettem xD). Nekem így melegben sem túl sok, édes, az tuti, de mondjuk nekem az nem gond, az erősebb nyitány után egy vaníliás-málnás alap marad rajtam, ami szolidan, de kellemesen körbeleng egész nap. És ezt szeretem. Szeretem ha valami tartós, ha nem kirívó, ha nem érzik meg a másodikon, ha belépek a kapun, ha egybeolvadok az illatommal és ő pont ilyen. Nem a Nr1, ezért nem lesz 5 csillag, de egy erős 4-est mindenképp megér. Na az árát már nem biztos. :)

Hanamizuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Szeszi009

2018. április 27.

Tartós, különleges- imádom.

Szeszi009
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Tartós, különleges- imádom.

KuliKali

2018. március 18.

Még nem véleményeztem az én kis parfüm királylányomat,annak ellenére hogy az összetevőit már feltöltöttem. Tavaly nyáron volt szerencsém egy különleges élményben részesülni,amikoris a németországi látogatásom során elkerültem egy nagyon takaros, egyszerű de annál minőségibb termékeket áruló apró parfümériába. Felpróbáltam a már-már unalomig hypolt BlackOpiumot,néhány számomra (hosszú éveken át tartó együttélés után) unalmassá vált Escadat, a Prada Candy is megfordult a zorromban,de végül kikötöttem nála. És akkor imádott talpig úriember parfümszaki nagybátyám szeme felcsillant és azt mondta:Ő az igazi,nem is kérdés. Azóta pedig ő az igazi,nem is kérdés. Nagyon ritkán váltok át egy kevésbé high Heidi Klum edt-re,egyébként csak ő. Mindenki imádja rajtam,a védjegyemmé vált. A barátaim,a párom,a családom (akik persze egyből lenyúlták volna hazatérésem után,de...) Tényleg van benne egy tipik fiatalos,játékos jelleg de nem ennyi. Ő ennél sokkal több. Ő a nő,a lány,a cuki,az szexi,a kedves de az is aki tudja mit akar. A málnát és a gyümölcsöket érzem ki nagyon,estére picit változik. Egyetlen fújás mindenhova elég,olyannyira hogyha nem mosom le másnap is tökéletes lehet. :) Nem tudom elképzelni mindenkin,ez igaz,mert ahhoz talán bohém,nem mindenkin áll jól,de akin igen,az szerintem egyből tudni fogja. Szerintem nyárra jegelem egy kicsit és elhasználom a testpermeteket amik már régóta várakoznak,aztán ősszel visszatérek hozzá. :)

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

ulee86

2018. március 6.

Amikor először illatoltam, mosolyognom kellett. Ma újra rámentem erre a csodás üvegre és ugyanazt váltotta ki belőlem. Véleményem szerint egy kellemes gyümölcsös illat, amit, ha most volnék 20 éves, meglehet, hogy szívesen fújkálnék magamra. Igazán fiatalos gyümölcsösség van ebben, nem az az olcsó tiniparfürmös, de intenzív, nekem ananászosnak tűnik, noha tudom, nincs az összetevők közt. Minden esetre nem vagyok már 20, úgy érzem ez nekem már túl komolytalan volna. És ezért a mosoly. Stílusos üveg, imádnivaló illatt, bár akkor adták volna ki, mikor még el tudtam ilyesmit képzelni magamon. Életvidám fiatal csajsziknak jó szívvel ajánlom, inkább ezt fújják magukra, mint a rémes vattacukros löttyöket.

ulee86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

széva

2018. február 27.

Megtanultam már az évek során,hogy mennyire megosztó lehet egy parfüm. Annak idején mikor a Mánia kijött azt is sokan lehúzták az ismerőseim körében,ma már ő is legenda. lehet még kapni,de nem egyszerű hozzájutni. Nekem tetszik ez az illat én fogom használni azt hiszem, hétköznapra dolgozni szerintem jó lesz . Ma volt a premier és sokam megdicsérték. Nekem fontos,hogy kifújástól leszáradásig tetsszen. Olyan szép az üvege ,szeretem :-) Van helye a polcomon.

Most már tanúsíthatom,hogy buliba is megállja a helyét. A pasik szeretik orruknál fogva vezeti őket :-D

Nem tudom mi van benne,de agyondicsérik rajtam. Én már megszoktam hozzám símúlt a pár hét alatt,de a környezetem nagyon szereti.

Hát eladtam.....nem kívántam viselni.
Pedig semmi zavaró nem volt benne. Talán az elegancia hiányzott. Azért nem vonok le a pontjaiból :-)

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Hát eladtam.....nem kívántam viselni.

mokojka

2018. február 14.

Felfújáskor tetszett.Kellemes kis édes.Azt nem mondom,hogy,hú,de kiemelkedőnek találtam,de komfortos volt viselni. Aztán egy idő után (kb. fél óra) elpacsulisodott.Nem tudom melyik összetevője az,talán a pézsma,amitől egy kellemetlen, torokkaparó mellékillata lesz,de kifejezetten elrontja. És kicsit talán tolakodónak is találom.Erős.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

Stimka

2018. február 10.

Intenzív illat, tartós

Stimka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Intenzív illat, tartós

Emesh

2017. december 18.

Update: elválaszthatatlanok lettünk. Az irodában konkrétan rajongótábora van. Egy srác úgy fogalmazott: "Olyan illat, aminek a viselője nem akar a középpontba kerülni. Aztán mégis oda kerül."

Hirtelen felindulásból - egy közepes csalódás után amit majd annál a parfümnél írok le - vásároltam ma reggel egy parfümériában. Hazarohanás, magamra fújás, irány az iroda délutános műszakban, csupa pasi közé. Leizzadás, ablaknyitás. És megfordulva azt vettem észre, hogy a srácok néznek és egyikőjük annyit mondott széles mosollyal - "Az igen. Ez illat".
Szerintem nem írok róla többet. Talán csak annyit, este 6 óra van és még mindig szeretik :)

Emesh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Cintia04

2017. december 17.

Mikor először próbáltam...nos ezért nem ítélek és véleményezek mindjárt gyorsan egy illatot....mert bedobtam a mintám a szekrényem mélyére, hogy " mi ez a förtelem? ", " ez Armani illat lenne? " kijelentésekkel és olyan csalódott lettem, hogy el is felejtettem pedig Armani úr munkásságát én teljes mértékben elismerem mert van amit nagyon jól csinál ez nem kérdés. A Sí-nél kezdtem teljesen szomorú lenni és kedves édesanyám miatt aki nagyon szereti és mert hatósugár és tartóssága rendben van maximumra értékeltem mert nem rossz de valahogy én nem érzem magam jól benne. A " Because it's you" is hordozza magában a Sí édességét és néha olyan érzésem van mintha őt fújtam volna. Finom, virágos, gyümölcsös, nagyon fanyar, friss illat csipetnyi vaníliával és többször önmaga ez az illat és néha csak egy kis Sí után érzet fog el de ez lehet, hogy csak én bőrömön. Leszáradva olyan mintha a Sí-t összeöntötték volna egy kis Acqua di gioia-val. Szóval nem tudom, szerintem nem lett túl egyedi de rossz sem olyan egynek elmegy és ha kapnám tényleg örülnék neki de megvenni? Áhhh tuti nem, nekem ehhez több kell de azért szép próbálkozás, felüdülés a sok cukorkafelhő között. Hétköznapi kellemes viselet de se több se kevesebb! Legalább tartós és ez egy plusz pont neki így megérdemli a 4 csillagocskát. :)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Marcsi66

2017. december 13.

Mi a sz,r ez???? Nem az én számból csúszott ki,hanem a mellettem tesztelő hölgytől származik,Nem szeretnék megbántani senkit akinek ez tetszik,mert terméket véleményezünk ugyebár,és nem egymást,,,,,teljesen véletlenül rangsorban a második márka éppen az Armani akitől 5 parfümöt is használok,jó vevője vagyok a cégnek,
de ez ingyen sem kellene,az meg különösen fáj,h ebbe a családba látom,,,,ahol ultranőiesség volt ezidáig a szokás,és nem rágógumi durrogtatása,abszolút komolytalan,minősége erősen kritizálható

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.