KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because it's You EDP 50 ml
Ár: 16000 + posta , Eladó: sheder5
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

angelina69

2017. július 22.

Egyelőre szintén csak blatteren kapott tőlem esélyt. Nem végezte egyből a kukában, mert láttam (szimatoltam) benne fantáziát. Így hát haza vittem, és vártam a csodára, ami nem jött el. Végül nem az én ízlésemet tükrözte. Az enyhén narancsos málnás kezdés nem volt rossz, vidámságot adott neki. Aztán előjött valami fanyar, savanykás, de ugyanakkor édes illat, ami nem az én világom. Ez is maradt meg végig. Szagolgattam a blattert néhányszor, hátha valami kép beugrik, kihez, mihez tudnám társítani ez az illatot. Úgy tűnik szegényes a fantáziám, mert semmi használható nem jutott eszembe. Talán, ha úgy adódik megpróbálom a bőrömön is, esetleg, ha hűvösebb lesz egy kicsit, de különösebben nem érzek rá ingerenciát, nem csigázott fel annyira. A tartóssága blatteren nagyon jó, másnap reggel is szépen érezhető volt. Ami javára írható még, hogy nem egy fojtós, harsány illat. Egy szó, mint száz, nekem nem jött be...

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

auberginecat

2017. július 17.

kezdem azzal, hogy azért adtam neki három csillagot, mert annyira jellegtelen és semmilyen, hogy még lepontozni sem lehet. az üvege elég csinoska, ahogy az az armani parfümökre általánosságban igaz. nagyjából úgy tudom jellemezni, hogy egy adag sí-t vagy arra hajazó valamit összekotyvasztottak egy olcsó, gyümölcsös löttyel, vagy nem is tudom. rossznak amúgy nem mondható, de olyan ez kicsit, mint a szeretet; az ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny. és ez az illatocska bizony még csak utálatot sem képes kiváltani belőlem. ha kapnék egy üveggel, elfújkálnám nagy unalmamban, de hogy ezért pénzt adjak, pláne ennyit...

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Amy16

2017. július 14.

Nagyon nem értek egyet a negatív kommentelőkkel.
Ezt, mint illatfújó hostess adtam el a boltokban, a szemem láttára vittek el belőle rengeteget. És nekem is van, már a megjelenés napján megvettem, annyira hamar tudtam, hogy az én illatom lesz. Sőt, az iroda, ahol dolgozom, ott is ezt használják páran, belengi a légteret valami kellemes, kicsit gyümölcsös, kicsit édeskés illat, de egyáltalán nem egy La Vie Est Belle... Nyárra tökéletes. A városi fiatalság megtestesítője ez az almárka, és végre értem már, mire gondolt Armani bácsi, amikor kitalálta ezt a koncepciót anno a 80-as években.
Nagyon tartós, és idővel átszelídül olyanná, hogy nem tudod, mi ez a kellemes illat körülötted, csak boldog leszel tőle. Egyik legjobb parfümöm eddig.

Amy16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyon nem értek egyet a negatív kommentelőkkel.

Vaslady

2017. július 10.

Tegnap autóillatositót vettünk,nálunk a kis parfümériában,és ugye,ha már ott voltam,nem tudtam elmenni az nélkül,hogy valami újdonságot,ki ne próbáljak.
3 hete érkezett,és bizony mostanában hanyagoltam a helyet,de rögtön kaptam belőle az eladólány által,egy befújt papircsikot.
Édes illat,nagyon is vaniliás,mégis megtetszett.
A férjnek is,sőt...
Még ma is érezni a papircsikon,viszont nem túl erősen.
Gyümölcsökkel komponált vanilia aroma,amiben az tetszik,hogy mig édes,addig nem csak téli illatnak tudom bekategorizálni,simán nyár estéken,picit hűvöseb borús napokon is.
Tetszik,a gyümölcsössége.
Igaz,nem egy nagy eresztés,nem egy csavaros,érdekes,túlbonyolitott illat,és az is igaz,hogy az illatról nem az Armani divatház jutna az eszembe....
....de jó!
Hosszú távon,nem tudom,mennyire tudnék vele azonosulni,bevallom,ilyen édes parfümüm még sosem volt....
Borsosan mérik az árát,viszont nagyon kelendő lett,már csak egy 100ml példány üldögélt a teszter mellett.
Az ár 100ml-100 euró,hűségkártyával,10 euróval olcsobb.
Gondolkozom,gondolkozom.....egyenlőre 4 csillag,de lesz nekünk még közös pillanatunk.

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Édes illat,nagyon is vaniliás,mégis megtetszett.
A férjnek is,sőt...
Még ma is érezni a papircsikon,viszont nem túl erősen.
Tetszik,a gyümölcsössége.
....de jó!
Az ár 100ml-100 euró,hűségkártyával,10 euróval olcsobb.

Svetlana

2017. június 28.

Borzadály. Cukros, semmietlen lötyi. Még Avonnak is gyenge lenne.Szégyelljék magukat a parfümházak, hogy tavaly óta csak jellegtelen, igénytelen parfümöket dobnak a piacra.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

senskin

2017. június 26.

A Douglasban ajánlotta az eladó hölgy, hogy van egy új női parfüm, málnával. Mikor kifújtam, úgy megcsapott ez a frutty illat. Cukorka, abból is az olvadt, gej ízű. Hogyan rejthettek ebbe az üvegbe ilyen komolytalan illatot? Nem ilyenre számítottam az üvege alapján, hanem valamilyen pacsulis illatot vártam. Sehol nincsen ez az anyaillatoktól, a merész és nőies parfümök nyomába sem ér. Armanitól ez túl ócska lett. Sajnos. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Asianlover

2017. június 24.

Nagyon meglepett ez az illat. Olyan édes-gyümölcsös, fiatalos az eleje, hogy felmerült a kérdés, jól olvastam-e a gyártót? Az Escada simán megirigyelné. De ez pár perc után átváltott az orientális énjébe, ami engem egy 50 pluszos olasz/mediterrán jól ápolt hölgyre emlékeztet. Tudjátok, az a festett szőke haj, csinos, egyszerű fekete ruha, karakteres arany kiegészítők és cserzettre barnult bőr. Egyikkel sincs önmagában baj, csak az eleje meg a vége köszönő viszonyban sincs se egymással, és főleg nem a reklám sugallta képpel. Annyira disszonáns illat, hogy csak egy hármast kap.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

googles

2017. június 22.

Jegyei alapjan nem a kedvencem (a nerolit nem szoktam szeretni), es engem nem annyira varazsolt el. Nagyon edes, nagyon eros, de nem elegge komplex nekem.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Masnuci

2017. június 22.

Leánykámra várva engedtem a csábításnak és különben is odakint tombolt a kánikula, bent a parfümériában kellemes hűvös fuvallat, na nem szaporítva a szót betértem az M betűs bűnbarlangba és górcső alá vettem néhány illatot. Többek között ezt is. Az első pillanatban kiderült, hogy nem egy könnyed légies illatról van szó. Amit először megidézett bennem az a Lancome Tresor La Nuit erőteljes édes felhője ami mindent beterít körülöttem. Őszintén szólva nem igazán vágytam most erre a tömény füstös-vaníliás gyümölcsszirupos édességre. Nem mondom, hogy rossz, de mindenképp hideg idős illat. Szerencsére csak papírcsíkra fújtam, így könnyen meg tudtam szabadulni tőle. Télen teszek még egy próbát vele, de köszönöm, most nem.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 22.

btinus

2017. június 20.

Ez a jellegtelen semmi nem méltó az Armani név viselésére sem.

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Ez a jellegtelen semmi nem méltó az Armani név viselésére sem.