KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Ár: 5000 , Eladó: banyadék
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázás

Emesh

2017. december 18.

Update: elválaszthatatlanok lettünk. Az irodában konkrétan rajongótábora van. Egy srác úgy fogalmazott: "Olyan illat, aminek a viselője nem akar a középpontba kerülni. Aztán mégis oda kerül."

Hirtelen felindulásból - egy közepes csalódás után amit majd annál a parfümnél írok le - vásároltam ma reggel egy parfümériában. Hazarohanás, magamra fújás, irány az iroda délutános műszakban, csupa pasi közé. Leizzadás, ablaknyitás. És megfordulva azt vettem észre, hogy a srácok néznek és egyikőjük annyit mondott széles mosollyal - "Az igen. Ez illat".
Szerintem nem írok róla többet. Talán csak annyit, este 6 óra van és még mindig szeretik :)

Emesh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Cintia04

2017. december 17.

Mikor először próbáltam...nos ezért nem ítélek és véleményezek mindjárt gyorsan egy illatot....mert bedobtam a mintám a szekrényem mélyére, hogy " mi ez a förtelem? ", " ez Armani illat lenne? " kijelentésekkel és olyan csalódott lettem, hogy el is felejtettem pedig Armani úr munkásságát én teljes mértékben elismerem mert van amit nagyon jól csinál ez nem kérdés. A Sí-nél kezdtem teljesen szomorú lenni és kedves édesanyám miatt aki nagyon szereti és mert hatósugár és tartóssága rendben van maximumra értékeltem mert nem rossz de valahogy én nem érzem magam jól benne. A " Because it's you" is hordozza magában a Sí édességét és néha olyan érzésem van mintha őt fújtam volna. Finom, virágos, gyümölcsös, nagyon fanyar, friss illat csipetnyi vaníliával és többször önmaga ez az illat és néha csak egy kis Sí után érzet fog el de ez lehet, hogy csak én bőrömön. Leszáradva olyan mintha a Sí-t összeöntötték volna egy kis Acqua di gioia-val. Szóval nem tudom, szerintem nem lett túl egyedi de rossz sem olyan egynek elmegy és ha kapnám tényleg örülnék neki de megvenni? Áhhh tuti nem, nekem ehhez több kell de azért szép próbálkozás, felüdülés a sok cukorkafelhő között. Hétköznapi kellemes viselet de se több se kevesebb! Legalább tartós és ez egy plusz pont neki így megérdemli a 4 csillagocskát. :)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Marcsi66

2017. december 13.

Mi a sz,r ez???? Nem az én számból csúszott ki,hanem a mellettem tesztelő hölgytől származik,Nem szeretnék megbántani senkit akinek ez tetszik,mert terméket véleményezünk ugyebár,és nem egymást,,,,,teljesen véletlenül rangsorban a második márka éppen az Armani akitől 5 parfümöt is használok,jó vevője vagyok a cégnek,
de ez ingyen sem kellene,az meg különösen fáj,h ebbe a családba látom,,,,ahol ultranőiesség volt ezidáig a szokás,és nem rágógumi durrogtatása,abszolút komolytalan,minősége erősen kritizálható

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

széva

2017. november 23.

Megtanultam már az évek során,hogy mennyire megosztó lehet egy parfüm. Annak idején mikor a Mánia kijött azt is sokan lehúzták az ismerőseim körében,ma már ő is legenda. lehet még kapni,de nem egyszerű hozzájutni. Nekem tetszik ez az illat én fogom használni azt hiszem, hétköznapra dolgozni szerintem jó lesz . Ma volt a premier és sokam megdicsérték. Nekem fontos,hogy kifújástól leszáradásig tetsszen. Olyan szép az üvege ,szeretem :-) Van helye a polcomon.

Most már tanúsíthatom,hogy buliba is megállja a helyét. A pasik szeretik orruknál fogva vezeti őket :-D

Nem tudom mi van benne,de agyondicsérik rajtam. Én már megszoktam hozzám símúlt a pár hét alatt,de a környezetem nagyon szereti.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

klau810614

2017. november 15.

Finom édes málnás vaníliás illat. Viszont semmi extra nincs benne amitől különleges lenne . Ha ajándékba kapnám elfogadnám és örülnék is neki nagyon viszont ennyi pénzt biztos nem adnék érte ....Àr érték arányban ez egy négyes 😊

Jó áron sikerült egy 15ml-s kiszerelést vásárolnom és imádom! Tényleg málnás haribo😁 pozitívum még hogy nagyon tartós!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

susi95

2017. november 4.

Ma kaptam a páromtól, még a Douglasban a csuklómra fújt az eladó egyet, és órákra rá is érezni lehetett, körülvett az utcán is az illatfelhő. Fiatalos, fincsi illat, nekem nagyon tetszik, barátom odáig van érte (végre valami, ami tetszik neki, azért is vette nekem, mer sosem egyezik illatok terén az ízlésünk, ez az első, ami mindkettőnknek bejön 😊). Másfél órára rá teljesen megváltozik rajtam az illat, azt a kissé fanyar, gyümölcsös illatot, ami eleinte érződött, átveszi valami édes kellemes, nem az az émelyítő, ennek ellenére megmarad a frissessége, de mégis olyan, mintha teljesen más lenne rajtam, de az is kellemes. Csak ajánlani tudom, nem hiszem h meg fogom unni 😄

susi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Sz. Csilla

2017. november 3.

Kremcica megegyezik a véleményünk. Imádtam a drogériába, rögtön a csuklómra is fújtam, azt hittem szerelem. Mire hazajöttem valami fullasztó illat lett, amit le kellett mosnom a csuklómról. Ráadásul addigra egy elcsépelt illatra emlékeztett, egyeltalán nem új parfümnek tűnt. Pedig kifújáskor mennyire játékos, magával ragadó volt. :(

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Erika80

2017. szeptember 28.

Nem mondom, hogy az előttem szólóknak nincs igaza, valóban nem nagy különlegesség ilyen árhoz és névhez képest, de pont itt bújik elő a szög a zsákból. Sok neves márka ad ki jellegtelen és tartósságukban botrányosan gyenge parfümöket. Megtehetik, mert már sokat letettek az asztalra, presztízzsel rendelkeznek. Ezért is érezzük sokszor azt, hogy irreális árakon juthatunk hozzá azokhoz az illatokhoz (is) amik abszolúte nem érnek annyit. Természetesen itt is érvényes a kinek a pap, kinek a papné elve. Ami egyikőnknek nem tetszik, az a másiknak igen. Így is van ez rendjén. Ettől függetlenül az imént leírtak sajnos vagy nem sajnos így működnek.
Kíváncsi lennék, ha úgy szagoltatnák meg az utca emberével a sok nevesebbnél nevesebb parfümöt -és természetesen az olcsóbb kategóriákat is-, hogy nem tudatnák velük ki a gyártó és mi az, vajon mik lennének a reakciók.
No de visszatérve ehhez az illathoz, személy szerint úgy vélem én is, hogy nem egy extra kompozícióval van dolgunk, ettől függetlenül nekem tetszik. Természetesen csak addig, amíg az árával nem szembesülök. :D Kifújáskor meglibbenti a Si jellemvonásokat, sőt a későbbiekben is érzik némileg az a finom rózsásság, csak belerejtettek egy kis édességet is. Ez sem lesz a legkedveltebb illatom, de használni fogom, ám nem eme drága változatát, jó lesz nekem a kis koppintása is. Azt is legalább ennyire szeretem majd fújni, főleg, hogy több pénz marad a pénztárcámban.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

nyarigabi

2017. szeptember 17.

Málnás Haribo, nagyon finom!

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Málnás Haribo, nagyon finom!

Luna1024

2017. szeptember 15.

Újabb újdonság, újabb nagy csalódás. :( Már az elején leszögezném: megbántani természetesen senkit se szeretnék, se céltábla lenni, de az én véleményem az, hogy ez egy annyira jellegtelen illat, ami botrány az Armani név alatt... A probléma ott kezdődik, hogy nekem nagyon hasonlít más divatházak illataira: hogy egész konkrét legyek, az eleje megszólalásig egy Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 2.0 (csak ott málna helyett eper-vanília kombó van), a vége pedig egy kicsit Jean Paul Gaultier Scandal-os... Az említett két illat egyikét se kedvelem, így annyira talán nem meglepő, hogy ezt sem... :D :)
Maga az illat málnás-vaníliás, rajtam nagyon enyhén tompa, picit szappanos "aláfestéssel", és kb. ennyi, semmi mást nem érzek ki belőle... Leszáradásig minimálisan sem változik, rajtam igen fantáziátlan és unalmas. Lehet, hogy máson jobban működik, nem célom megcáfolni a pozitív véleményeket, de én semmi különöset nem látok benne, és azt gondolom, hogy azért az összegért, amennyiért kínálják (főleg az első hónapokban) ez nem valami elismerésre méltó teljesítmény egy Armani-tól... :(

Három csillagot kéne adnom neki, mint minden "uncsi, ám finom" illatnak, de szigorú leszek és tőlem inkább 2 pontot kap. Egy celebillat még csak-csak megengedheti magának az egysíkúságot, de egy Armani - szerintem - nem...
Pozitívumai: az üvege szép, az illat pedig nem kellemetlen, tartós és még hatósugara is van. Népszerű lesz, ebben 100 %-ig biztos vagyok. Akihez illik, jól járhat vele, nekem azonban ez is egy nagy NEM, mint most sok más friss újdonság... :(
Nem is tudok több érdemi információt kipréselni magamból, ami talán többet elárul, mint kellene...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.