KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös

Összetevők: Málna, licsi, rózsa, fás jegyek, ámbra

Emporio Armani Diamonds EDP 10ml-es fújós parfüm 2000 Ft
Ár: 2000 , Eladó: Maksi
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges Érden.
Emporio Armani Diamonds EDP 5ml-es fújós parfüm 1100 Ft
Ár: 1100 , Eladó: Maksi

angelina69

2017. július 16.

Legutóbbi alkalomkor volt belőle teszter a drogéria polcán. Eddig csak másolatokat illatoltam belőle, de azok sem egyeztek meg egymással, ezért nem volt kifejezetten egyértelmű, milyen illat is ez valójában. Most fény derült az illatra. Szó szerint fény, mert ez egy tiszta, derűs, könnyed illat, és visszafogott. Nem tudok részletekbe hajlóan beszélni róla, mert így kerek ahogy van. Na, ez aztán nem dörgöli magát az orrod alá, nem fog erőszakoskodni, hanem szépen megbújik, és olykor-olykor ki-kikacsintgat. Egyszerű, hasonlóan a Crystalline-hoz, mellyel inkább ápoltság érzetet sugallunk. Kifejezetten otthonülős, hétköznapi, irodába való illat. Nem fogunk vele férfi orrokat elcsavarni, és bókokat gyűjteni a szexisségünkre vonatkozóan. Ennek az illatnak is az egyszerűségében van a nagyszerűsége. Simán el tudom képzelni négy évszakban, bár valószínűleg a melegebb idő jobban áll neki. Abszolút szerethető. Sajnos az árára nem az vonatkozik. Öt számjegyű összeget, ami kettessel kezdődik, nekem nem ér meg.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

csakmoni

2017. július 3.

Rajtam ez egy végtelenül kényelmes, könnyű, édes komfortillat.Olyan lágy, mint egy testápoló, mintha nem lenne rajtam parfüm. Nincs benne annyi vanília, hogy cuki-muki legyen, és a málnát én nem sokáig érzem. Néha vágyom ilyen könnyű illatra. Nincs köze semmilyen női szerephez, nem dögös, nem érdekes, nem fűszeres, nem friss. Fürdés után olvasni pizsamában az ágyban.....

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 3.

Luna1024

2017. június 29.

Kellemes vizes-gyümölcsös, ám szerintem borzasztó egyszerű és semmilyen illat. Tucatjával találni ehhez hasonlóakat: ha nem ismerném és megérezném valakin, meg nem mondanám, hogy egy olyan parfümöt használ az illető, amin az "Armani" név virít és ötszámjegyű az ára... Természetesen nekem is vannak olcsó parfümjeim, nem azzal van a gond, ha valaki ilyet használ, hanem azzal, hogy adott egy magasabb árkategóriás termék, aminek olyan rém egysíkú (és szerintem könnyen felejthető) illata van, aminél némelyik kis drogériás parfüm vagy egy 1500 Ft-os Tesori illat is különlegesebb... És ezzel nem azoknak az ízlését bírálom, akik szeretik ezt az illatot, csak arra utaltam, hogy szerintem ár-érték arányban ez a parfüm egy katasztrófa, totális lehúzásnak érzem érte még a 10.000 Ft-ot is (minden netes parfümériában kb. ennyiért lehet megvenni a 30 ml-t!), amikor feleennyiért is lehet kapni karakteresebb illatokat.
Rajtam egyébként iszonyú mennyiségű málna érződik egy kis pezsgővel, emiatt nagyon hasonlít nekem valamelyik Carolina Herrera parfümre. Teljesen olyan, mintha szódavizes-pezsgős málnaszörpöt permeteztem volna magamra: kicsit gyümis, kicsit vizes, kicsit szintetikus, de azért finom tavaszi-nyári illat... Csak épp parfümként értelmezhetetlen a számomra. :( Nem is tudok ennél többet kipréselni magamból, ami talán sokat elárul...
Megbántani természetesen senkit nem akartam - hisz mindenki azt hord, amit szeretne -, de szerintem abszolút nem éri meg az árát. Pozitívuma, hogy legalább tartós, így aki szereti az ilyen kis "semmi extra, de finom" komfortillatokat, ennek örülhet. :) Én a magam részéről többet várnék 10.000 Ft-ért...
Feltettem a saját példányomat eladásra, remélem lesz olyan, aki jobban örül neki, mint én. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

habeer

2017. március 22.

Kedvenc parfümöm, újra és újra visszatérek hozzá, még nem találtam jobbat.

habeer
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Kedvenc parfümöm, újra és újra visszatérek hozzá, még nem találtam jobbat.

benke767

2016. december 14.

"PENGUINE" !
Szia! :)
Nekem van egy szinte tele üveg teszterem, Sajnos rajtam nem működik. :(

benke767
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 14.

"PENGUINE" !
Szia! :)
Nekem van egy szinte tele üveg teszterem, Sajnos rajtam nem működik. :(

Lillla31

2016. december 1.

Pár évvel ezelőtt volt ilyen parfümöm, abból a korszakból még, amikor az Armani név alatt szuper alkotások születtek, mint pl. a Remix vagy a Night. A Diamonds méltó követője volt mindkettőnek, és mivel az előbbi kreációkból már csak ez az egy elérhető, nosztalgiából vettem egy üveggel. Első kifújáskor ugyanaz az érzés kerített hatalmába, mint amikor a Remixet viseltem évekkel ezelőtt; egy megfoghatatlan retrós hangulat, ami a 2000-es évek elejét idézte. Ebből is látszik, hogy alapból elfogult vagyok ezzel a vonallal kapcsolatban, de imádom a málnát és azt a mély, de mégis játékos dögösséget, amit ez az illat hordoz. Finoman, kesernyésen gyümölcsös és fűszeres, van egy kis csillagánizsos beütése, habár nem ősszetevője. Pimasz, olyan tinis illat annak, aki bontogatja szárnyait, és már érzi a nőiességét, de én 30-on túl is tudok vele azonosulni. Abszolút nem tucat illat, aki szereti a feltünést, annak szívből ajánlom, leginkább őszre-télre, olyan, akár egy felkiáltójel.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Ariel001

2016. november 27.

Számomra ez egy különleges illat! Füstös, de mégis friss is egyben a málnától, olyan semmihez sem fogható. Most újra egymásra találtunk és napok óta csak ezt fújom, nem is értem miért hanyagoltam mostanában. Nagyon tartós is rajtam, és ha ez van rajtam mindig dícséri valaki. Sztem egy különleges illat, amit korosztálytól és évszaktól függetlenül jól állhat mindenkinek!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

sarolt25

2016. október 6.

Nem rosssz parfum . De nem egy mu alkotoas az biztos inkabb tiniken tudnam elkepzelni

sarolt25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

nyarigabi

2016. július 3.

Jellegtelen és gyengécske. Pici málna-pici rózsa- pici füst- nagy semmi.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Jellegtelen és gyengécske. Pici málna-pici rózsa- pici füst- nagy semmi.

Orihime5

2016. június 10.

Féltem,hogy nagyon pacsuli illata van,de kellemeset csalódtam! :)
Nem mindennapi illata van,de aki esetleg valamilyen elő kellő helyen dolgozik,oda nagyon passzol!

Orihime5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Féltem,hogy nagyon pacsuli illata van,de kellemeset csalódtam! :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Citronellol, Citral, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.