Giorgio Armani

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   13 490 Ft
Kiszerelés:   3,9 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Professzionális folyékony pirosító, magas precizitású applikátorral a megfelelő mennyiség felviteléhez. Tökéletes színek a vonások kiemeléséhez – egyszerű technika.

5 árnyalatban kapható

ramici

2018. augusztus 5.

Nyárra nagyon jó választás ez a pirosító, könnyű a felvitele, nem kell hozzá ecset, gyönyörű finish. Egyetlen negatívum, sokkal de sokkal gyorsabban fogy, mint egy por állagú pirosító.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.