KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   18 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   18 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta pigmentpor, amely sugárzó, egységes felületet biztosít. A Neo Nude Compact használható befejező púderként a "no makeup makeup" megjelenéshez a könnyed ragyogásért, de viselhető önmagában is, áttetsző fedésű púderalapozóként.

whitemerci

2018. december 5.

Könnyű, krémes, selymes, erőteljesen pigmentált bőrtökéletesítő por, amely beleolvad a bőrbe, eggyé válik vele. A fedése rajtam eléri a közepest, viszont akiknek erőteljesebb pigmentfoltjai, anyajegyei, sötétebb szeplői vannak, azokat nem fedi el, láthatók maradnak, így elsősorban azok fogják szeretni, akiknek csak kevés, enyhe vagy egyáltalán semmilyen bőrhibái nincsenek. Megfelelően sűrű, kifejezetten tömött szőrű púderecsettel, vagy Kabuki ecsettel lehet a legszebben felvinni, és így lehet akár közepes fedést is elérni vele. A hozzá adott ecset is nagyon finom, pihe-puha szőrű ecset, ami szépen felveszi a selymes port, és szép vékony rétegben le is adja, így a fedése igen könnyű marad. Vastagabb rétegben felvíve, közvetlenül a felvitelkor látható a por erőteljes pigmentáltsága + nagyon-nagyon finom, apró aranysárga csillogás, legalábbis az én világos neutrális bőrre szánt változatomnál. Rövid időn belül szépen beleolvad a bőrbe, igazodok hozzá, és szép, ragyogó bőrképet varázsol. BB krém feletti púderként is és önmagában is szoktam használni. Reggeli alapos, többlépéses bőrápolás után (nagyjából a krémek beszívódása után) általában fényvédős primerre szoktam (sűrű, dús, tömött púderecsettel) felvinni, így a fedése számomra tökéletes. Készítettem már vele egészen lágy, nude sminket is, de kipróbáltam erőteljes sminkkel is, és remekül működött. A szememet is be szoktam púderezni vele, annál is inkább, mert kifejezetten szépségesen mutat rajta, nem emeli ki, vagy ül bele a finom vonalakba, szarkalábakba. Még kifejezetten közelről nézve is egészen szépen, és üdén mutat. Se alatta, se utána, sem semmikor nem használok hozzá korrektort, mert nem is kell, önmagában szép, úgy, ahogy van. A porban szabad szemmel nem igen látható kis csillogás viszont zsírosodó bőrön hamar még fényesebbé válik, és akinek hozzám hasonlóan hatalmas, tág pórusai vannak, azokat rendkívüli módon ki tudja emelni. Irányított spot lámpa fényébe beleállva is előnytelenül kiemel ráncokat, erőteljesebb vonalakat, tág pórust. Púderalapozóként használva, de igazából BB krém felett is nekem napi 2 alkalommal kell finom, lágy mattító púderrel visszavennem a fényerőből, és azután sokáig nagyon szép marad. Nagyon szép eredményt produkál, szép, üde a finishe, a megfelelően jó minőségű szemfestéket önmagában is simán megtartja, sőt még élénkít is rajta, ugyanúgy a pirosítót és bronzosítót is. Nekem púderalapozóként is változatlan maradt késő estig is, vagyis tartós. Még a póruskiemelős kifényesedéssel is simán megadom az 5-öst neki, mert tényleg szép bőrképet varázsol. Na jó, azért olyan bőrképet még ez sem tud produkálni, mint amilyen Alessandra Steinherr-nek van, de azért már közelít :-).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

ramici

2018. augusztus 5.

Az új kollekció legszebb darabja, sosem kedveltem a púdereket, nagyon mattítanak. Ez viszont nagyon szép természetes ragyogást ad a bőrnek. Viszont kicsit lehetne intenzívebb.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.