KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   15590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. február 4.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Giorgio Armani Si tusfürdő 75 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: Dia11
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Giorgio Armani Si testápoló  75 ml
Ár: 4000 , Eladó: Timi27
Állapot: 2* próbáltam csak, 3/4-ig van kb., Helyszín: Eger, fizetés: banki utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Petyuska

2018. augusztus 13.

Valahogy mindig kiszagolom, ha ezt az illatot érzem valakin, egyszerűen imádom. Egy pici teszterrel el voltam hónapokat, ritkán nyúltam érte, de mikor elfogyott a teszter is, és a "fő" illatom is, döntenem kellett, hogy vagy Ő, vagy a La vie est belle. Mindkettő illatot imádom, de most a Sí mellett tettem le a voksom. Három hete minden reggel magamra fújom, jól illünk egymáshoz, bőrön, és ruhán is tartós. Nem dicsérték annyian mint a LVEB-ét rajtam, de ettől még tudom hogy működik. Számomra így nyáron is szuper. Édes is, fanyar is, elegáns is, pimasz is, minden megvan benne, amit szeretek. 5 csillagocska*****

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem. Tartós, picit talán fanyar, nehéz illat. Főleg télen használtam sokat, most a melegben a könnyebb illatok előnyt élveznek.

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Airin

2018. augusztus 8.

Ez az első ilyen drága parfümöm. Korábban másik márkát használtam (az a kedvencem,de már nem gyártják,sajnos tartós se volt az illata..mindegy).
Nem lesz a kedvenc illatom.Még barátkozom vele. Ajándékba kaptam. Ami nagyon pozitív,hogy meló előtt befujom magam 2x és még délután érzem magamon kb 6 óra elteltével. Párom szokta mondani,hogy még este is érzi rajtam.Az előző vélemények alapján szerintem nem csak az idősebbeknek való. Én sem vagyok még 30,bár közelítek felé,de kellemes hangulatot,érzést ad a viselése. Tényleg tudni kell viselni. Nekem magabiztosságot ad. 4 csillag,mert még barátkozunk és az ára miatt.

Airin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Számomra ez az illat nagyon különlegesen hat. Inkább édeskésnek mondanám, de valahol ott bújkál benne a könnyed tavaszi friss illat is. Az, hogy mit hoz ki egyes ''szaglószervekből'' szerintem a viselőjétől függ. Tud tolakodó is lenni, ugyanakkor egyszerre vidám és játékos is. Nem tartom tömegillatnak, minden parfümöt tudni kell viselni, és a saját személyiségedhez igazítani. Az egyetlen negatívum, amit felfedeztem benne az a tartóssága. Két-három óra múlva elillan az illata, de addig is megéri ebben az illatban pompázni.

Bettike941
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Andi0608

2018. augusztus 7.

Sok helyen olvasom, hogy tömegillat de én őszíntén egy kezemen meg tudom számolni hányszor éreztem valakin, tömegben vagy akárhol az évek alatt... nem úgy mint a coco mademoiselle ami kb napjában 5x vág orrba bármerre járok. Különben is szerintem az számít, hogy jól érzem-e magam egy illatban vagy nem, ha igen akkor használom és élvezem, nem érdekel hányan használják.
Amúgy egy finom édes, számomra buja illat. Nem bántóan édes, nem szirupos. Persze nekem kívánja a hűvösebb időt és az sem mindegy mennyit fúj magára az ember lánya :) Én egyébként sem szeretek “megfürödni” egy illatban, inkább diszkréten az érezze aki “közelebb” kerül hozzám, ne tudják már a folyosó végéről, hogy jövök.. A tartósságával is elégedett vagyok, engem meghódított :)

Andi0608
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Scent

2018. augusztus 6.

Armani bácsi újabb,
túlárazott, agyonreklámozott illata. Van niche parfümöm, van Avon is, nálam nem név/árfüggő a választás. Az illatot választom, ez esetben divat, presztízs az ismerőseim körében ezt az új semmiséget majmolni. A ruhái előtt tisztelgek, egy Armani öltöny, vagy estélyi ruha az költemény, fantasztikus. Az illatai tucatok..Code, Sí...A dupe-ját megvettem (munkahely, idősek otthonában jó lesz) ennyi elég is ebből, mert még pár hét, hónap, és nálam landolnak a Sí-k, mert Armani co. tolja az újabb, drága, semmilyen parfümjét, amit megvesznek..Megjegyzem, a 30ml-s árából vettem 3db karakteres, eredeti edp-t (Lolita Lempicka az egyik) és beültem a Kfc-be. Armani bá tervezzen továbbra is ruhákat, az illatokat hagyja másra.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Armani bácsi újabb,

Kinleyni

2018. augusztus 3.

Update: Valami másképp működött tavasszal, mert most nyáron nagy melegben, szinte csak ezt az illatot használom. Felfedeztem benne valami különleges frissítő gyümölcsösséget a púderes karaktere mellett. Illik hozzá a meleg.

Ajándékba kaptam, magamtól a fás jellege miatt nem vettem volna meg.
Ez egy tömény, de semmiképp sem cukros, inkább púderes-édes, nem mindenkihez illő parfüm. Kolléganőm szerint (és valóban) nagyanyáink piperéire púdereire emlékeztető illata van.
El sem tudom képzelni hogyan tudja viselni ezt egy fiatal tizen-alig huszonéves lány... Szerintem érettebb öntudatára ébredt nőknek való.
Tartóssága nem túl jó.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Ajándékba kaptam, magamtól a fás jellege miatt nem vettem volna meg.
Tartóssága nem túl jó.

sabrirory

2018. július 25.

A közeli Boots-ban szaglásztam még tavasz elején,amikor a kezembe akadt ez a parfüm. Egy fújást tettem a kabátom ujjára belőle. Akkor még nem kapott meg annyira az illata.
Kicsivel később hazaértem, na akkor szinte arcon csapott. Nagyon nagyon kellemes, édes,rózsás aroma. Eldöntöttem, kell, nincs mese.
Azóta már egy 30 ml-s kiszerelést és egy 100ml-s utánpótlást is birtoklok belőle.
Tartóssága vitathatatlan, az ominózus kabátujjra fújt mintát még másnap reggel is élénken éreztem. Csillagos 5-ös! ;)

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Ticsinky

2018. július 23.

Új kedvenc illat. :) Az Armanitól nekem eddig ez a favorit.
Nagyon tartós, kifinomult és kellemes illata van.
Ha használom, akkor garantáltan valaki megkérdezi tőlem hogy: "Hmm, milyen parfümöt használsz?". :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Új kedvenc illat. :) Az Armanitól nekem eddig ez a favorit.
Nagyon tartós, kifinomult és kellemes illata van.

grace

2018. július 22.

Tartóssága remek, illata kifinomult. Egész évben eltudom képzelni a használatát. Bár télen bontakozik ki igazán :)

grace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.