KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   15590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. február 4.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Giorgio Armani Si testápoló  75 ml
Ár: 4000 , Eladó: Timi27
Állapot: 2* próbáltam csak, 3/4-ig van kb., Helyszín: Eger, fizetés: banki utalással
Giorgio Armani Si EDP 30ml
Ár: 12000 , Eladó: Virzit
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, X. ker, fizetés: Utalás után küldöm, vagy személyesen

blackrose

2018. október 13.

Már egy ideje a polcomon van, de mèg nem írtam róla. Fura, de nekem az ördög jutott eszembe róla Liz Hurley alakításában. Ez az illat is pont ilyen megosztó. Lehet szeretni vagy utálni, de nem tudunk elmenni mellette. Èn senkin nem èreztem mèg a környezetemben, tehát nekem nem tucatillat. Különleges, bódító amikor megèrzem a magabiztosság jut eszembe róla. Tudni kell viselni, nem lehet csak úgy locsolni mint a húsvèti kölnit. Ehhez karakter kell. Hètköznapokra nem tudom elkèpzelni, nekem ahhoz elegáns. Szeretem, ahogy minden darabot a parfümös polcomon. Maga az illat rajtam tartós, de csak alkalmak esetèn viselem.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Villango

2018. október 13.

UP: évekkel ezelőtt írtam a lenti véleményemet, még mindig tartom hogy jó illat ez, de közben megismerkedtem sokkal különlegesebb niche parfümökkel, és mellettük ő már rettentő közönségesnek hat.
Az amit szeretek benne, megvan viszonylag elérhető árú niche parfümökben is, és azok sem nem jönnek szembe velem, sem nem érezni minden sarkon őket. Mint ezt.

Érdekes, én egyáltalán nem érzem édesnek, max legelső szaglásra. Leszáradáskor nekem előjön a ribizli, ami a kedvenc parfüm alapom :) a fanyarságával nem tudok betelni.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Chananita

2018. szeptember 22.

5 éve nem tudom lecserélni, kedvencem :)

Chananita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

5 éve nem tudom lecserélni, kedvencem :)

Effi

2018. szeptember 19.

Ez az az illat, amit nem tudok hová tenni, még csak nem is szagoltam ehhez hasonlót soha. Meghatározhatatlan, megfoghatatlan, egyik pillanatban kellemes, másikban iszonyat. Sosem tudnám használni, egyáltalán nem én vagyok. Illatot eddig is nehezen jellemeztem, de ebbe végleg beletört a bicskám. Annyi biztos, hogy különleges, ugyanúgy el tudom képzelni fiatal, bájos szőkén, mint idősebb, elegáns barnán. Egy összefoglaló szóval mégiscsak illetném: egyedi.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Bridddzs

2018. szeptember 16.

Nagyon finom parfüm. Annyira szexi és nőies. Téli vagy esti parfümnek nagyon megállja a helyét. Elsőre kis 5 ml kiszerelésbe ruházta be, amit krémmániáról szereztem be. Először nem voltam benne biztos, hogy összeillünk, de nagyon tetszik miután a kezdeti erős illat lecseng. Egy minimum 30 ml-s üvegbe biztos, hogy be fogok ruházni! :)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

aphrodite9

2018. szeptember 12.

Régen ez volt a kedvenc parfümöm, Több hónapon át nem használtam, most viszont mikor megint megszagoltam olyan büdösnek éreztem....ha nem változattak rajta semmit, akkor nem tudom, hogy régen, hogy fújhattam magamra. :DD

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Mandulaszem

2018. augusztus 31.

Ez a parfüm valóban egy hatalmas IGEN! Első "szaglásra" beleszerettem. Érzéki, nagyon nőies illat. A feketeribizli nálam rendkívül domináns, imádom. A tartóssága hibátlan, a ruhámon még másnap is érzem. Télen-nyáron finom illat. Élvezem viselni, hatalmas önbizalmat ad. Sokan meg is jegyzik, milyen finom az illatom.:) Nálam Ő az etalon!❤

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

balazskrisztii

2018. augusztus 30.

Számomra téli, nehezebb illat, de nagyon finom. Nem éreztem sok emberen, nem tudom mennyire tucat parfüm- ha az is lenne, akkor is használnám, mert nekem tetszik

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Petyuska

2018. augusztus 13.

Valahogy mindig kiszagolom, ha ezt az illatot érzem valakin, egyszerűen imádom. Egy pici teszterrel el voltam hónapokat, ritkán nyúltam érte, de mikor elfogyott a teszter is, és a "fő" illatom is, döntenem kellett, hogy vagy Ő, vagy a La vie est belle. Mindkettő illatot imádom, de most a Sí mellett tettem le a voksom. Három hete minden reggel magamra fújom, jól illünk egymáshoz, bőrön, és ruhán is tartós. Nem dicsérték annyian mint a LVEB-ét rajtam, de ettől még tudom hogy működik. Számomra így nyáron is szuper. Édes is, fanyar is, elegáns is, pimasz is, minden megvan benne, amit szeretek. 5 csillagocska*****

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem. Tartós, picit talán fanyar, nehéz illat. Főleg télen használtam sokat, most a melegben a könnyebb illatok előnyt élveznek.

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.