KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   15590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 15590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bara89, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. február 4.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 15590 Ft

Illatösszetevők: feketeribizli, frézia, rózsa, ciprusfa, fehér fás jegyek

Ár: 15590 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Giorgio Armani Si tusfürdő 75 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: Dia11
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Giorgio Armani Si testápoló  75 ml
Ár: 4000 , Eladó: Timi27
Állapot: 2* próbáltam csak, 3/4-ig van kb., Helyszín: Eger, fizetés: banki utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pancsi94

2018. június 18.

Ez az illat maga a CSODA! Imádom! Nőies, finom és van benne valami egeszen különleges, legalábbis az én bőrömön. Mellette pedig tartós nem csak ruhán. Minimum 5csillag, hatalmas a szerelem :)

Pancsi94
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

PinkSnow

2018. június 14.

Nagyon szeretem, ő is egyik örök kedvencem, sokan mondjàk , hogy tucatillat hát rajtam egyáltalán nem :) igazi nőies szerintem, mindig visszatérek hozzà :)

PinkSnow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

vrgdo1991

2018. június 9.

Nagyon karakteres illat, ezért csak fontos eseményekre használom. Magabiztosságot ad, úgy érzem tőle magam, mint egy legyőzhetetlen amazon. A hétköznapokban ritkán használom az eleganciája miatt.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Vaniliafelho

2018. június 2.

Nagyon jó minőségű, sokáig elég, intenzív az illata, így 2-3 fújás elegendő. Szeretem a karakteres, édes, kissé fanyar illatát, s viselni is, azonban nem annyira én vagyok (ajándékba kaptam), így nem hinném, hogy még egyszer be fogom szerezni.

Vaniliafelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

fodoranett7

2018. május 31.

Imádom ezt az illatot! Egy fújással egész nap tart.Nagyon kellemes illatú és intenzív :)

fodoranett7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Fanni04

2018. május 30.

Az illatára nem mondanám hogy rossz, de nekem sajnos nem az ízlésem.ajándékba kaptam, elhasználtam, de magamtól nem hiszem hogy újra venném.

Fanni04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Anett0721

2018. május 7.

Ó ő is egy vágyam volt, és természetesen ő is máshogy működik rajtam, mint a legtöbb használóján. Télen tucat, semmilyen, kicsit talán fojtogató is, de tavasszal és nyáron, na akkor kijön a bőrömön az igazi szépsége! Frézia és fanyar feketeribizli, hát hogy is lehetne ezt elképzelni pl. Mikuláskor? :) NEEEM....ő frissítő gyümölcsös, elvarázsol és azonnal napozni és pancsolni akarok egy csillogó feszített víztükrű medencében! Utána este sétálni barnán a parton, és kikérni egy feketribizlis-citrusos koktélt.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

isabelle007

2018. április 30.

Nem értem...az illat nem rossz, ajándékba kaptam, elhasználtam, viszont egyáltalán nem én vagyok, nem illett hozzám...mégis, soha annyi dicséretet nem kaptam az illatomra, mint amikor ezt használtam...férfiaktól-nőktől vegyesen...ősszel újravevős lesz, úgy érzem :)

isabelle007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Jucus85

2018. április 19.

Befújtam magam a müllerbe,alíg vártam hogy hazaérjek és lemossam.Tényleg idősebb korosztálynak való 32 vagyok még nem tudnám használni.

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Kinleyni

2018. április 12.

Ajándékba kaptam, magamtól a fás jellege miatt nem vettem volna meg.
Ez egy tömény, de semmiképp sem cukros, inkább púderes-édes, nem mindenkihez illő parfüm. Kolléganőm szerint (és valóban) nagyanyáink piperéire púdereire emlékeztető illata van.
El sem tudom képzelni hogyan tudja viselni ezt egy fiatal tizen-alig huszonéves lány... Szerintem érettebb öntudatára ébredt nőknek való.
Tartóssága nem túl jó.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Ajándékba kaptam, magamtól a fás jellege miatt nem vettem volna meg.
Tartóssága nem túl jó.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.