KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Givenchy

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: rózsa, lonc, bazsarózsa
Szív: tubarózsa, ylang-ylang, gardénia
Alap: muskátli, cédrus, szerecsendió, borostyán, vanília

Givenchy Organza EDP  100 ml- Eredeti parfüm!
Ár: 16.000 Ft , Eladó: amdola
Állapot: Maximum ötször használtam, Helyszín: Komárom, fizetés: Banki átutalás után postán küldöm, de személyes átvétel is lehetséges
Givenchy Organza EDP....stb. mintacsomag
Ár: 1500,- + posta , Eladó: Mandel
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel, vagy postával ajánlott feladás
ErikaErika

2017. június 16.

98-ban talakoztam vele eloszor, a baratnom anyjanak volt egy mintaja. Szerelem volt elso szippantasra. Akkoriban ismertem meg a ferjem es tole kaptam egy nagy uveggel. Nagyon kulonleges, elegans, igazan noies illat. Akkoriban hetkoznapra is ezt hasznaltam. Igaz, akkor meg nem engedhettem meg magamnak, hogy parfumoket vasaroljak. Ez volt, az avon rare gold-ja (ami szerintem azota megvaltozott sajnos) es a naf-naf. Most mar csak alkalmakra hasznalom, eros illat, keves kell belole.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

egyboszorka

2017. június 4.

A megjelenése óta akarom őt. Fordítva ez sajnos nem volt így, gondoltam én. Anno vettem belőle egy picuri üvegcsét, így utólag valószínűsítem, hogy hibbant volt a szentem....Amit ugyanis rajtam produkált, az egy pöttyet savanykás virágos, öt percig tartó semmi volt. Ennyiben maradtunk, de a nyúltagyi birizga nem hagyott nyugodni évekig, annak ellenére, hogy a parfümériákban kirakott tesztereket illő távolból méregettem, többet soha nem próbáltam az elmúlt tizenvalahány évben. Mondjuk vállon is veregetem magamat a kitartásomért....
Aztán az én egyik drága illatosbarátném, Mikkamakka hírdette itt, többször ránéztem, hogy megvan- e még, és egyre inkább kialakult bennem a mély meggyőződés, hogy rám vár az az üvegcse nedű. Gyors cserebere ügylet, próba, és elégedett mosoly. Rám várt. Gyönyörű. Kiegyensúlyozott fűszeres- virágos édesen csábító, klasszikusan nőies illat. Pórázon tartott gardénia, frissen fűszeres rózsacsokor, mindez egy melengető vaníliás, ámbrás alapon.
Megkérdeztem a férjemet, hogy szerinte milyen. Azt mondta, feleségillat." Micsodaaaaaaa???? "- hökkentem meg rendesen. " Tudod, jó hazajönni, jó megölelni, mert tudod, hogy őszinte az egész! Meg a sok hülye után megnyugtató! " Néma kérdőjeleket küldtem felé...." Hát az otthon, a gyerekek, meg minden....Tudod, na! Amikor nem akarsz mást, mert minden rendben, meg várod, hogy hazaérj! " Édesdrágám nem a szavak embere, mint látszik, de megértettem, mit akar kifejezni.....
Organza eztán mindig lesz nekem....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Organza eztán mindig lesz nekem....

Kremcica

2017. május 15.

Kezdjük azzal hogy csodaszép az üvege, nagyon nőies. Ritkán érdekelnek a parfümök üvegei, de ez nagyon jól sikerült. Kicsit fura hogy maga a parfüm ennyire intenzív narancssárga folyadék, de a bőrömet nem fogta be mikor magamra fújtam. Először nagyon nem tetszett, le is mostam magamról mikor hazaértem. Szerencsére magammal hoztam a papírcsíkot amire először fújtam. Félre tettem pénteken és csak vasárnap került ismét a kezem ügyébe. Megcsapott valami isteni édes virágos illat. Ez volt az... igazi átváltozóművész. Első kifújásnál tipikus 40-50 feletti női illatokra asszociáltam a 90-es évekből (elnézést de akkoriban szerintem ezt és társait éreztem anno úton-útonszélen) illetve nagyon kivágódott belőle a rózsa illata ami az én orromnak bizony sok. Nőiesnek találtam, de nem magamnak. Eltelt 2 nap és csak pislogok hogy micsoda kis gyöngyszem. Ahhoz képest hogy eleinte nem a érezem édesnek így a leszáradásban már a virágok mellett nagyon is azzá vált. Igen, ehhez az illathoz fel kell nőni, de az is biztos hogy Givenchyék megint finom parfümöt alkottak (anno 1996-ban).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

egetoerika

2017. május 13.

Imádom. Most is enyém. Mindennapi használatra számomra sok, de kell! Finom, karakteres, meleg, határozott. Nem csini, hanem érett, buja. Mint én... Szerintem keveseknek áll igazán jól, de akire rátalál, arra nagyon

Tegnap anyák napi ünnepség volt az iskolában. Ragyogni, tündökölni akartam az én angyalomnak. Reggel befújtam magam.... És az előszobában elejtettem. Összetörtem én is! Komolyan mondom, elsírtam magam. 😔😥😖30 ml csoda kötött ki a sáros cipők törlőjén, a felmosóvödörben... Nagyon szomorú vagyok. Fáj a szívem. Gyűjtögethetek, mert nekem mindenképp KELL! Hozzám tartozik, enyém.😭

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Juditka84

2017. május 13.

Kb 7 éve használtam el egy 50 ml belőle, erőteljes es nagyon tartós parfüm. Akár egész napon át. De nem az én illatom nem szeretem a Givenchy illatokat...

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Karmolka

2017. május 10.

Misszlavender - egyetértek. 20 éve használom, de az elmúlt években sokat változott, erőteljesebb lett színben és illatban is, sajnos nem előnyére. Te hol veszed?

Karmolka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

Misszlavender

2017. május 9.

Örök illat.Nő. De valahogy mégsem érzem már azt a varázst benne...Szagolom...Szagolom...De nem jön.
Pedig jó. Volt.

Misszlavender
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Pedig jó. Volt.

mikkamakka75

2017. április 21.

Bàr nincs a felsorolàsban, én ebben az illatban szegfüt èrzek.. ès sajnos ezen meg egy jò csomò szerecsendiòn kívül màst nem is nagyon. Szerettem volna buja èdes viràgokat, meleg puha alapot, egy kis vaníliàt, borostyànt.. de ez az illat rajtam egyàltalàn nem bontakozik ki. Elejétöl a végéig szerecsendiòs szegfü, ami így sem lenne rossz, ha valaki szereti ezeket az illatjegyeket. Én nem szeretem.
Ez ismét egy olyan illat, aminek ismerem a szépsègét (hisz anyum is hasznàlta régebben) ès elismerem a nagysàgàt, mert èrtem ès èrzem én, hogy milyennek kellene lennie, csak az én börömön közel sem olyan.
Többször is pròbàlkozom majd vele.. bàr szerintem reménytelen esetek vagyunk mi így ketten... Gondolom nem véletlen, hogy (bàr règen kipròbàltam) az elmùlt èvek/èvtizedek folyamàn mègsem vettem meg soha.
4 csillagot adok neki, mert szép illat még szebb üvegben. Ebben az esetben azt hiszem, nem a parfüm tehet ròla, hogy nem müködik rajtam..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

baba_girl_16

2017. március 30.

Ezt a parfümöt egyszer ajándékba kaptam. Akkor még az üveg látványa és az első szippantás élménye azt éreztette velem, hogy ez nem az én illatom, fiatal vagyok ehhez. Tartogattam a fiókban hosszú időkön át, mire nemrégiben ismét rátaláltam és gondoltam megszaglászom megint, mert el is felejtettem már hogy milyen az illata. Ez a pillanat törte meg a jeget és annyira megszerettem, hogy bűn, de napi szinten kezdtem el használni. Nagyon tartós az illata, számomra minden egyes fújás a frissességet és a felüdülést hozza el, mintha abban a pillanatban elzárnám magam a külvilágtól és egy virágos réten lennék. Jár neki a max. pont!

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Pünyike

2017. március 20.

Van, akit élből elutasítasz, anélkül,hogy egy mondatot is váltottál volna vele, mert valamiért nem szimpatikus. Évekig utálod, majd történik valami, beszélgetni kezdtek, megismered, s azon kapod magad, hogy szerelmes vagy! Én így voltam az Organzával. Ez az a parfüm, amit annyira gyűlöltem, hogy még ránézni sem tudtam, mert elkapott az undor. Miért? Nem tudom. Hosszú-hosszú évek óta, múlt héten vettem egy nagy levegőt és megszagoltam, mivel nem hánytam el magam, felbátorodva magamra fújtam. Azt a gyönyört sosem felejtem el! Egy igazi orgazmus volt a szaglószervemnek! Nem tudom, miért utáltam, miért utasítottam el eddig, de ha tovább makacskodom, most már biztosan tudom, hogy kevesebb lenne az életem nélküle, s tovább halmoznám az illatokat, hogy rátaláljak az igazira. Ez szerelem.
Kinézet: az üvege gyönyörű, esztétikus. Egy tökéletes, homokóra alkatú nő, földig érő organza ruhában, tarkóján aranyosan fénylő, laza konty.
Illat: virágos, romantikus, érzéki, buja, de nem közönségesen! Nem tucatillat, és igen, megkívánja az alkalmat - bár a friss szerelem miatt én most minden egyes nap magamra fújom. Ezt a parfümöt sem kötném korhoz, inkább stílushoz - persze bőrfüggő is. És az én bőrömön remekül érvényesül. Ez egy ízig-vérig nő illata. A nőé a "love at first sight" pillanatában, a nőé az oltár előtt,, a nőé az első óvodai, könnytől áztatott és büszkeségtől teli anyák napi műsor délutánján, a nőé az imádott unoka szavalóversenyén.
Amit először érzek kifújás után, az a bergamott,és a virágok keveréke egy kis szerecsendióval frissen fűszerezve. Kis idő elteltével jön a gyönyör mézédes, tubarózsás illata, a jázmin. Lecsengésében a vaníliát érzem - amit egyébként nem szeretek, de annyira balzsamos ebben a parfümben, hogy kijelenthetem, az elejétől a végéig imádom! - és a fás jegyeket. Nem durva, hanem lágy, organza finomságú, simogató fás illatok ezek. Az illat hosszan tart, a kora délutáni (kb 13-14 óra) fújásból, fürdés és alvás után reggel halványan éreztem a vaníliát. Kimondottan tavasztól - őszig használnám. Télen nem érvényesül, de majd tesztelem hidegben.
Nagyon magával ragadott ez az illat, nem is tudnám mihez hasonlítani. Becsukom a szemem, és érzem, ahogy átölel, körülleng lágy, simogató illatával. A mennyben érzem magam. Ez lenne az angyalok illata?! :)

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)