KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Givenchy

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: rózsa, lonc, bazsarózsa
Szív: tubarózsa, ylang-ylang, gardénia
Alap: muskátli, cédrus, szerecsendió, borostyán, vanília

Givenchy Organza EDP  100 ml- Eredeti parfüm!
Ár: 16.000 Ft , Eladó: amdola
Állapot: Maximum ötször használtam, Helyszín: Komárom, fizetés: Banki átutalás után postán küldöm, de személyes átvétel is lehetséges
Givenchy Organza EDP....stb. mintacsomag
Ár: 1500,- + posta , Eladó: Mandel
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel, vagy postával ajánlott feladás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Palomita

2017. november 17.

Elhiszem, hogy sokaknak öregasszonyos, fojtó, locsolókölnis. De milyen szép is valahol az, hogy egy adott parfüm mindannyiunk számára, mindannyiunk életében mást jelent, és más helyet foglal el! :)
Előrebocsátom: én elfogult vagyok az Organzával, bár nem az én illatom - hanem a szívemnek legkedvesebb nő, az édesanyám emlékét idézi fel bennem, az ő szignatúrailla volt. A drágám már 16 éve nincs köztünk, de a mai napig akárhányszor eszembe jut, a hatalmas, okos őzbarna szemei, dús sötét haja és a nevetése mellett a parfümjének foszlányai is be-bekúsznak az emlékezetembe. És elérzékenyülök, ha csak meglátom ezt a szépséges üveget a parfümériák polcain, mert bár én nem tudom és nem is akarom viselni, az egyik legszebb alkotás számomra az összes között.
Erős, bátor nő illata, akit nem lehet zavarba hozni, és mindig kiáll magáért és a családjáért. Segít másokon, ha kell, életeket ment, és valami megfejthetetlen derűt sugároz. Karakánsága ellenére leplezetlenül lágyul el egy megható film, egy ügyetlen gyerekrajz vagy egy finom bőrcipő láttán.
Nem is tudok igazából többet mondani, sok minden kavarog bennem. Csodás egy világ az illatoké, hogy ilyen mértékben képesek megeleveníteni a múltat. :)

Palomita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

AAndi115

2017. november 15.

Idősebb, elegáns nő illata. Utazás a múltba. Kalapbolt a múlt századból. Ha nem tudnám, hogy nem egy 60 éves parfüm, el se hinném neki. Így is nehezen.
Rajtam sajnos poros, ódon rózsa illat, némi gardéniával körítve. Aztán kikukucskál mögüle a vanília. Olyan, mint régi mesekönyvben a Csipkerózsika rajz.
Nekem se nem elég rafinált, se nem elég játékos, se nem elég friss, se nem elég édes... Nem mondom, hogy nem működnénk együtt, mert hazugság volna, kellemesen simul a bőrömhöz, csak amolyan biztonsági játékosként van jelen, tehát van rajtam valami, ami kellemes, nőies, elegáns, a maga ódon módján... Nem illünk egymáshoz egészen, ez biztos. Adok neki egy gyenge négyest.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

stylo

2017. november 1.

Igazi vénasszony illat.
Meglep, hogy milyen sokan szeretik a fiatalabb korosztályból.
Sajnos nekem a műfogsorra kenődött avas rúzson és a kikopott szőrmesapkán kívül más nem jut róla eszembe.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Igazi vénasszony illat.
Meglep, hogy milyen sokan szeretik a fiatalabb korosztályból.

Myrtle

2017. október 28.

Nagyon régóta vágyom rá, de valami újdonság mindig letaszította a kívánságlistáról. Most végre egy drága krémmániás lánynak hála az enyém lett.
Imádom, imádom! :)
Nincs rá szó, hogy mennyire passzolunk egymáshoz. Végre egy gazdag, összetett őszi illat, ami nem édesedik be, hanem puhán, fűszeresen, balzsamosan ölel körül.
Tartóssága rajtam egész napos, a belbecsen túl a külcsín is igen megnyerő. Az egyik legszebb parfümös üvegcse, amit szerencsém volt birtokolni. Engem egy bubifrizurás, estélyi ruhába öltözött karcsú dizőzre emlékeztet,aki nagyon elegáns, nagyon sikkes, ugyanakkor könnyed, bájos, bolondosan életvidám, tökéletesen illik az illathoz, amit visel. :)

Myrtle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Imádom, imádom! :)

skin

2017. július 1.

A régi jó organza. Ami a mai kor divatja mellett is megállja a helyét.Amolyan kortalan parfüm. Vegyül benne a letűnt korok,horgolt keményített csipke terítőinek illata. A zsúfolt tömött virágcsokrok bódító ,megrészegítő illata a régi antik szekrények naftalintól átitatott vásznainak illata a méz illatú nyári fülledt esték illata benne van az élet és ezer mesét terít elénk és homályba veszett emlékeket idéz föl. Gyönyörű az első perctől az utolsóig ,a vágyott szerelem az elmulasztott megbocsájtás az első csók az utolsó ölelés minden benne van. Hogy lehet ilyen illatot megalkotni ? Csakis szívvel,örömmel ,fájdalommal, szeretettel ami ott van benne az idők végezetéig.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

ErikaErika

2017. június 16.

98-ban talakoztam vele eloszor, a baratnom anyjanak volt egy mintaja. Szerelem volt elso szippantasra. Akkoriban ismertem meg a ferjem es tole kaptam egy nagy uveggel. Nagyon kulonleges, elegans, igazan noies illat. Akkoriban hetkoznapra is ezt hasznaltam. Igaz, akkor meg nem engedhettem meg magamnak, hogy parfumoket vasaroljak. Ez volt, az avon rare gold-ja (ami szerintem azota megvaltozott sajnos) es a naf-naf. Most mar csak alkalmakra hasznalom, eros illat, keves kell belole.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

egyboszorka

2017. június 4.

A megjelenése óta akarom őt. Fordítva ez sajnos nem volt így, gondoltam én. Anno vettem belőle egy picuri üvegcsét, így utólag valószínűsítem, hogy hibbant volt a szentem....Amit ugyanis rajtam produkált, az egy pöttyet savanykás virágos, öt percig tartó semmi volt. Ennyiben maradtunk, de a nyúltagyi birizga nem hagyott nyugodni évekig, annak ellenére, hogy a parfümériákban kirakott tesztereket illő távolból méregettem, többet soha nem próbáltam az elmúlt tizenvalahány évben. Mondjuk vállon is veregetem magamat a kitartásomért....
Aztán az én egyik drága illatosbarátném, Mikkamakka hírdette itt, többször ránéztem, hogy megvan- e még, és egyre inkább kialakult bennem a mély meggyőződés, hogy rám vár az az üvegcse nedű. Gyors cserebere ügylet, próba, és elégedett mosoly. Rám várt. Gyönyörű. Kiegyensúlyozott fűszeres- virágos édesen csábító, klasszikusan nőies illat. Pórázon tartott gardénia, frissen fűszeres rózsacsokor, mindez egy melengető vaníliás, ámbrás alapon.
Megkérdeztem a férjemet, hogy szerinte milyen. Azt mondta, feleségillat." Micsodaaaaaaa???? "- hökkentem meg rendesen. " Tudod, jó hazajönni, jó megölelni, mert tudod, hogy őszinte az egész! Meg a sok hülye után megnyugtató! " Néma kérdőjeleket küldtem felé...." Hát az otthon, a gyerekek, meg minden....Tudod, na! Amikor nem akarsz mást, mert minden rendben, meg várod, hogy hazaérj! " Édesdrágám nem a szavak embere, mint látszik, de megértettem, mit akar kifejezni.....
Organza eztán mindig lesz nekem....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Organza eztán mindig lesz nekem....

Kremcica

2017. május 15.

Kezdjük azzal hogy csodaszép az üvege, nagyon nőies. Ritkán érdekelnek a parfümök üvegei, de ez nagyon jól sikerült. Kicsit fura hogy maga a parfüm ennyire intenzív narancssárga folyadék, de a bőrömet nem fogta be mikor magamra fújtam. Először nagyon nem tetszett, le is mostam magamról mikor hazaértem. Szerencsére magammal hoztam a papírcsíkot amire először fújtam. Félre tettem pénteken és csak vasárnap került ismét a kezem ügyébe. Megcsapott valami isteni édes virágos illat. Ez volt az... igazi átváltozóművész. Első kifújásnál tipikus 40-50 feletti női illatokra asszociáltam a 90-es évekből (elnézést de akkoriban szerintem ezt és társait éreztem anno úton-útonszélen) illetve nagyon kivágódott belőle a rózsa illata ami az én orromnak bizony sok. Nőiesnek találtam, de nem magamnak. Eltelt 2 nap és csak pislogok hogy micsoda kis gyöngyszem. Ahhoz képest hogy eleinte nem a érezem édesnek így a leszáradásban már a virágok mellett nagyon is azzá vált. Igen, ehhez az illathoz fel kell nőni, de az is biztos hogy Givenchyék megint finom parfümöt alkottak (anno 1996-ban).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

egetoerika

2017. május 13.

Imádom. Most is enyém. Mindennapi használatra számomra sok, de kell! Finom, karakteres, meleg, határozott. Nem csini, hanem érett, buja. Mint én... Szerintem keveseknek áll igazán jól, de akire rátalál, arra nagyon

Tegnap anyák napi ünnepség volt az iskolában. Ragyogni, tündökölni akartam az én angyalomnak. Reggel befújtam magam.... És az előszobában elejtettem. Összetörtem én is! Komolyan mondom, elsírtam magam. 😔😥😖30 ml csoda kötött ki a sáros cipők törlőjén, a felmosóvödörben... Nagyon szomorú vagyok. Fáj a szívem. Gyűjtögethetek, mert nekem mindenképp KELL! Hozzám tartozik, enyém.😭

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Juditka84

2017. május 13.

Kb 7 éve használtam el egy 50 ml belőle, erőteljes es nagyon tartós parfüm. Akár egész napon át. De nem az én illatom nem szeretem a Givenchy illatokat...

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)