KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Givenchy

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: Narancsvirág, Bergamot, Rózsaszín Bors, Bükköny, Őszibarack

Szív: Tiaré Virág, Orchidea, Amyris, Magnólia,

Alap: Pézsma, Szantálfa, Pacsuli, Benzoin, Tonkabab

Szamocka

2018. április 15.

Puha, királylányos, visszafogott gyümölcsös-virágos illat. Nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is bántaná az orrát, éppen ezért nem is egy különleges alkotás, inkább amolyan tipikus 21. századi tucatillat, ettől függetlenül viszont nagyon kellemes, hétköznapra tökéletes, én használom is! Egy fiatal lány jut róla eszembe, aki kedves, bájos, mosolygós, visszafogott és szolid, de egy kicsit huncut és titokzatos. Sajnos a hatósugara igen gyér, és a tartóssága is kb. 2 óra az én bőrömön, emiatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot, de egyébként maga az illat szuper.

Szamocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Luna1024

2017. augusztus 16.

Kétkedéssel teli kíváncsisággal próbáltam ki ezt az illatot, ugyanis a Play For Her Intense nevű változat már hónapok óta a szívem trónján üldögél: ősztől télig az a szignatúra illatom, egyben - ha mindenképp rangsorolnom kéne - a legnagyobb kedvencem is. Nem csoda hát, hogy nagy elvárásokat támasztottam szegény kis Play For Her-rel szemben.
Az az igazság, hogy beigazolódott, amit előzetesen gondoltam: az Intense változat közelében sincs ez az illat. Ennek ellenére egyáltalán nem mondanám rossznak! Nagyon finom, enyhén és igényesen édeskés gyümölcsös-virágos illat, melyben leginkább a barack dominál - csakúgy, mint a "nagytestvérében" -, de míg az Intense-be belepakoltak minden más elképzelhető jegyet, amitől egy illat "ultradög" kategória lesz, a "sima" Play For Her megmarad egy sokkal szolidabb, egyben hétköznapibb vonalon. Mégsem mondanám unalmas illatnak, sőt: Őt is fel lehet ismerni sok másik közül, egyáltalán nem olvad a tömegbe, csak nagyon szépen egyensúlyoz a karakteresség és a hétköznapiság határán. Én érzek ebben is egyfajta vonzó mélységet (mint valamiért minden más barackos illatban), így egyáltalán nem tartom kislányosnak, sőt! :) Szerintem huszonévesek számára is simán hordható. Édeskés, ám egyáltalán nem cukros illat, hanem nagyon igényes és kifinomult. Igazi Givenchy... Szeretem ezt a márkát, nekem még sose okoztak csalódást, és szerintem érdemes végigpróbálni minden illatukat, ha valaki minőségi parfümöt szeretne a pénzéért.
Rajtam meglepő módon tartós is - nem kicsit, nagyon! Nappali illat, szerintem inkább tavaszra-nyárra, a hidegben már vérszegény. Az üveget ugyanúgy nem szeretem, mint az Intense-nél: elég gagyi húzásnak tartom ilyen illatokat beletölteni egy játéktelefon formájú üvegbe... Dehát, ez legyen a legnagyobb problémám... :D :)

Szerintem nagyon klassz kis illat, amit akár egy fiatal lány első parfümjeként is el tudok képzelni. Valamennyire különleges, ugyanakkor nappalra, suliba is abszolút hordható, kicsit sem offenzív, mégis karakteres. Az Intense verzió iránti hűségem miatt neki "csak" 4 csillagot adok, mert bár a hasonlóság nagyon is valós a két illat között, az Intense azért sok tekintetben lekörözi... :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

BokaEdina

2017. május 8.

Tini korom egyik imádott parfüme. Nagyon szerettem akkor. Finom, édes illata van. A tartósságával nem voltam teljesen megelégedve.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Ennie86

2017. április 20.

Púderes, már már kislányos illat. Tetszik, hogy visszafogott. Nekem a magnólia az őszibarack dominál. Fiatalabb csajokon tudom elképzelni.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

pomme

2017. április 7.

Kifújáskor egy álom, már osztottam-szoroztam, hogy veszek is egyet most azonnal, de ez a finom, könnyed gyümölcsös-virágos illat tart kb. 5 percig, aztán előtör a bors meg a pacsuli és borzasztó nyanyás lesz. Tesóm meg is jegyezte, hogy XY (nagymamának) volt ilyen parfümje, aki mellesleg Avon-Oriflame tanácsadó volt, és a legcsömörebb tömegpusztító vénasszony-esszenciákat kente magára, legyen az parfüm vagy krém. Sajnos pozitív tulajdonságot se hozzá se a parfümhöz nem tudok kapcsolni, az elején nagyon finom, tényleg kislányosnak is mondható cukiság, aztán belecsap a lecsóba és mint az őrült, szaladok levakarni. Kár, hogy ilyen éles a kontraszt, ha tartaná az elején hozott illatot, már vettem volna belőle egy raklappal.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

miah11

2017. február 16.

Ez az egyik kedvenc illatom. Amikor először magamra fújtam éreztem, hogy ez az én illatom és ami különösen tetszik benne, hogy még több óra után is nagyon kellemes. Lehet, hogy kislányos, de inkább úgy jellemezném, hogy finom, nőies. Mondjuk én kifejezetten nem szeretem a nagyon erős határozott illatokat.

miah11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

karaibrahimgil

2017. január 21.

Kevésbé egyedi, kislányosabb, mint a Play Intense. Sajnos ez is csak ruhára fújva tartós.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

heather

2016. december 30.

Ma karácsony utáni portyán voltam.Ajándékutalványból akartam parfümöt venni.
Több jelölt volt,ő lett a befutó.
Rajtam a pézsma nagyon domináns.
Szöget ütött a fejembe,hogy a Prada Candy Kiss mennyire hasonló rajtam.S tessék:abban is ott a narancsvirág és a pézsma.
Kellemes,tartós,kissé édes illat.Az igazi "parfüméria-illat.

heather
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Ma karácsony utáni portyán voltam.Ajándékutalványból akartam parfümöt venni.
Több jelölt volt,ő lett a befutó.
Rajtam a pézsma nagyon domináns.
Kellemes,tartós,kissé édes illat.Az igazi "parfüméria-illat.

zuzmano

2016. december 9.

Szerettem, de nem volt az az én itt vagyok itt jártam határozott illat. Csere útján kaptam meg a legnagyobb kiszerelésű tesztert. Nem én voltam.... anyunak adtam. Fiatal lelkű nagymamáknak is tökéletes! szeressétek helyettem is. Lágyan édes kicsit fűszeres és dohány illat is keveredik benne. Bár úgy tudom nincs az összetevők között. Igazából sajnálom hogy nem vagyunk kompatibilisek. Rajtam kb 3 órát bírt.

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

tamiiece

2016. október 18.

Pár éve már használtam, de valamiért lecseréltem. Most újra rábukkantam a Douglas polcán, és nagyon megörültem neki, azt hiszem újra egymásra találtuk! :)

tamiiece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: BHT