KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GlamOriginal by Nature

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. április 26.

A GlamOriginal zselés szemhéjtust olyan gondossággal fejlesztették ki, hogy még a legérzékenyebb szemet se irritálja. A benne található frakcionált – eltördelt – kókuszolaj könnyen felszívódik, így nem marad olajos érzés a szemhéjon a használata után. A maximális színhatás elérése érdekében nagy mennyiségben tartalmaz feketeoxidot. Tartós, egész nap kitart, még hosszas viselés után sem kenődik az alsó szempillákra. A benne lévő ricinusolaj híres szempillaápoló tulajdonságáról.

Parabéntől, mesterséges színezéktől, pálmaolajtól és kőolajszármazékoktól mentes.

fancsi25

2018. október 12.

Az ara miatt eloszor nem akartam megvenni, aztan gyozott bennem az, hogy le szeretnem cserelni az eddigi sminktermekeimet naturra, es nem bantam meg!
Tartos, konnyen kezelheto, ha szeretnek, huzhatok vele halvanyabb tusvonalat is, vekonyat es vastagat egyarant. Azt hiszem nem fogom lecserelni.

fancsi25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

liwrend

2017. május 19.

A kedvencem! Szuper mély fekete a színe, nagyon könnyű vele dolgozni, a tégely is szuper, a kis ecset is van hozzá, ami a szárba van beépítve. Nem kenődik el. Vékony és vastagabb kontúr is húzható vele és egyáltalán nem irritálja a szememet. Ami nagy szó, mert majdnem minden szemfestéktől kivörösödik nap végére. De ettől nem.

liwrend
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate