KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lina77

2016. május 2.

Az illata 5*,de másnapra lezsírosítja a hajamat hiába mosom ki belőle alaposan.

Lina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Az illata 5*,de másnapra lezsírosítja a hajamat hiába mosom ki belőle alaposan.

Enca

2014. december 9.

Nekem az összes Schwarzkopf termék erősen zsírosítja a hajam, pedig kitartóan próbáltam őket szeretni. Nagyon jó az illata. Ennyi. Nagyon nehezen fogyott el.

Enca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

vira.15

2012. szeptember 20.

A hajam nagyon szép fényes volt, de nem ápolt semmit....pedig szerintem egy hajpakolásnak ez is lényege lenne. Az illatát imádtam, de nem vettem újra azóta se :D

vira.15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Szosz

2012. július 10.

Nagyon bosszanto,hogy miutan memostam a hajam, aztan rakentem, rajt hagytam es lemostam-ha alaposan akkor is- ragadt tole a hajam. Nem tudom, lehet en csinaltam valamit rosszul, de ezt a pakolast en nagyon utaltam.

Szosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Vivike2

2012. február 27.

Nagyon szeretem, szép fényes és csillogó lesz tőle a hajam... az illata is isteni....

Vivike2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

samelike

2011. november 25.

Egész jó pakolás, tényleg látszik az eredménye az illata is szuper, több napig érezni még hajmosás után is! Szép fényes lesz tőle a hajam. Azt vettem észre hogy nagyon nagyon alaposan ki kell mosni, mert ha rajta marad a tincseken akkor ragacsos kellemetlen tapintású lesz a hajunk!

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Tylsa

2011. november 23.

Tényleg selymes és csillogó lesz a hajam tőle, de nagyon lelapítja, ezért nem szeretem használni :S

Tylsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

andrea.horvath79

2011. október 13.

Nekem semmit nem ért .

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 13.

Nekem semmit nem ért .

Sorea

2011. október 13.

Szintén az egyik kedvencem. :) Selymessé és fényessé teszi a hajamat és még az illata is kellemes.

Sorea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 13.

korfu09

2011. július 26.

Kellemes az illata. Szép fényt ad a hajnak :) Leginkább a hajvégek ápolása miatt használom.

korfu09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.