KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marta.gobolos, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Samponok

A továbbfejlesztett formula gondoskodik az élettel teli hajszínről és egészséges fényről. A folyékony kristályt tartalmazó formula a festett hajnak élettel teli intenzív ragyogást ad. A haj ellenállóbbá és simábbá válik. A hatékony UV-komplex védi a festett hajat.

Enne

2017. április 19.

Most ezt használom a festett vörös hajamra. Nem tudom, hogy az új festési eljárás vagy ez teszi, de már egy mosás után szörnyen fakóvá válik a szín, és mire újra megyek festetni, már olyan, mintha legalább 15x mostam volna, pedig csak 6x. Most professzionális hajbalzsamot vettem a fodrászom javaslatára (nem kevés pénzért), remélem, ez segít majd, hogy kevésbé fakuljon ki. Különben hajszínt kell váltanom, aminek nem örülnék annyira, mert a vörösben megtaláltam önmagam végre. 3 csillagot adok, mert emellett úgy érzem, hamar zsírosodik a hajam.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

dijus

2017. március 17.

Egyszer használtam, mikor még festett volt a hajam, de ez a termék valami KATASZTRÓFA! Teljesen összetapasztja a hajat és hajmosás után is úgy nézel ki, mintha már egy hete nem mostál volna fejet...

dijus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

snori

2017. január 18.

Egy hajmosás alatt újra fényes és puha lett a - szőkítés miatt - száraz hajam. Az illata telitalálat, mint eddig szinte az összes Gliss Kur terméknél, nagyon jól habzik.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

relaj

2017. január 17.

Szerintem az egyik legtöbb ápoló hatóanyagot tartalmazó sampon (azonnal érzem a hajamon, már hajmosás közben is), de sajnos kicsit el is nehezíti a hajamat, bár selymes is lesz tőle. Csak a kicsit lelapuló hajam miatt kap négy csillagot (lehet, hogy nem ennyire vékony szálú hajnál nincs ilyen probléma).

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Lexy96

2016. november 9.

595 ft-ért vásároltam meg ezt a terméket a fekete festett hajamra a balzsamjával együtt használtam és észrevehetően hosszabb ideig kilehet tolni a hajfestést,( kb. 1 hónappal ) puha és jó illatú nagyon szépen fénylő lesz a hajam tőle mégsem zsírosítja. Nem vártam tőle sokat, sőt azt gondoltam nem fog bevállni úgy mint azok a gliss kur samponok amiket eddig használtam mégis azt érzem ez az egyik legjobb termék amit hajra használtam, nem irritálta a fejbőrömet nem korpásodott ( eddig a legtöbb samponnál 3-4 nap után észrevettem hogy ha nem is korpás de viszket a fejbőröm, ennél a samponnál nem volt ilyen tapasztalatom) már újra is vettem, jól habzik és jól tisztít többet adott mint amire számítottam.

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Rika90001

2016. október 19.

Kupon napok alkalmával vettem, régóta nem használtam gondoltam 400 ft-ot megér....hát nem. Sajnos azóta többször kell hajat mosnom,nincs az a puha friss érzésem. Az illata jó, jól habzik, de nekem nem vált be. Igyekszem a többit is kipróbálni,hátha csak ezzel nem vagyok kompatibilis.

Rika90001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

juditka70

2016. október 14.

Kevin Murphy termékeit próbáltam ki eddig. Nagyon jók, Most ez a samponom van. Az illata kellemes,de a habzása elég kevésnek bizonyult. Nem lesz újravevős sampon. A fejbőrömnek sem tesz jót.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 14.

szaboszilvia28

2016. július 26.

Még nem találtam olyan sampont ami a vörös hajat ne fakítaná. Illata jó, nem szárítja a hajam.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

ritus206

2016. január 31.

Vékony szálú festett, igénybevett hajra, nálunk nagyon bevált. Milyen fura hogy ugyan az a termék mindenkinél más hatást fejt ki.
Nem gubancolódik, könnyen kifésülhető, nem nehezedik el tőle a haj és az illata is teszik, bár a pakolások és balzsamok után módosulva érzem. Szárításkor a hajam könnyen formázható, selymes, tiszta a hajtövekig.
Lehet hogy ez csak a kezdeti fázis és később váltok, de én most megadom neki a maximális csillagot.

ritus206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

bianka66101

Korcsoport: < 18
2015. december 26.

Nekem nem festett a hajam. Nagyon szerettem, mert puhává könnyen kifésülhetővé tette a hajam.Karácsonyra összeállított csomagban vettük de már leárazva féláron balzsammal és olajjal együtt 1800Ft-ért. Úgyhogy az árával nem volt bajom.

bianka66101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.