KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra:

• Csökkenti a hajtöredezést
  • Javítja a haj belső sérüléseit
  • Mélyen ápol és regenerálja a hajszerkezetet
  • Intenzív ápolás az egészségesen fénylő, rugalmas hajért

nemethanna196

2017. május 3.

A termékcsalád samponját is kedvelem, azonban ez az igazi ötcsillagos csodaszer. Már az első használatát is meghálálta a hajam, rendszeres alkalmazása pedig valóban rengeteget segített. A hajam nem száraz többé, hidratált és fényes hatású, jól ápoltnak tűnik, extra puha lett és nagyon könnyen kifésülhető. Szerencsére nem nehezíti el a frizurám és nem is zsírosít, annak ellenére sem, hogy egy-egy hajmosás alkalmával elég nagy mennyiséget elhasználok. Szintén plusz pont, hogy gyors segélyt nyújt, én a leírás alapján mindössze 1 percig hagyom fent, és tökéletesen beváltja a hozzá fűzött reményeim.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

mnodulus

2017. január 13.

Leárazva vettem. Pozitívuma az ára, az illata, illetve hogy nagyon fiinom puha lett tőle a hajam. Negatívum, hogy nagyon töredezik a vége, ami a L'Oreal Absolute Repair családnál nem volt.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Sepi49

2017. január 8.

Kétszer vettem már ilyen hajpakolást, és nagyon szeretem. Tényleg javított a hajam állapotán, sokkal puhább és fényesebb lett tőle. Mondjuk nekem ez az első hajpakolás, amit kipróbáltam, szóval nincs összehasonlítási alapom. :D Árát tekintve nagyon megéri, nagy kiszerelésű, nekem sokáig elég, nem kell sok belőle.

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Jelizz

2016. december 27.

Nagyon jo volt,jo illatu szep puhava tette a hajam de csak parnapig tart a hatasa es gyorsan fogy sajna es ha nem akcios akkor nem vennem ujra. Hiszem hogy van jobb is! :)

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

vivienlovesit

2016. december 18.

Ez a pakolás és a hajam szerintem szerelmesek egymásba! :'D Újjáépíti a sérült hajszálak szerkezetét, ezzel puhává és élettel telivé varázsolja a sörényem! ♡ A mesés illata használat után napokig érezhető. Brutális mennyiséget használok egy-egy hajmosásnál (fenékig érő lobonc), de még így is negyed évig elegendő számomra egy doboznyi termék! Nagyon szeretem. ♡

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

paranoidcat

2016. november 26.

Leárazva vettem én is, de még így se érte meg. A hajam göndör, kócos, száraz - a pakolás használata után maradt ugyanilyen. Pedig elég sokat tettem rá, de semmi hatása.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

kocosfox

2016. július 29.

Leárazva vettem meg, gondoltam váltok az Elseve Total Repair Extreme-ről valami másra, hátha. Csalódás.. A hajam száraz, a vége mint egy seprű, pedig nem sajnáltam a hajamról, és pakoláshoz méltóan hosszabb ideig hagytam rajta.. (bár lehet épp ez volt a baj, de azért az ijesztő..)

kocosfox
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

kacsulinko

2016. július 18.

Nagyon örülök, hogy elolvastam az itteni pozitív véleményeket és ezek alapján megvettem ezt a hajpakolást. Lapockáig érő, zsírosabb tövű, száraz, töredezett végű hajam van, aminek a vége természetesen még ki is van világosítva. Kipróbáltam már mindent (többek között -ezt kivéve- szinte az összes gliss kur pakolást). Azt hittem, hogy ezen már semmi sem segít, kezdtem is beletörődni... DE! Ez a hajpakolás csodát tett. Puha, fényes lett a hajam, a száraz végeim ápoltak és szépek lettek. Az illata is finom és sokáig tart (pedig ez sosem szokott érdekelni hajpakolások esetében). Megtaláltam az igazit :)

kacsulinko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

SisyD

2016. június 29.

Finom illatú, hidratáló hajpakolás, kipróbáltam a színvédő változatát, aztán erre rátértem regeneráló hatása miatt. A helyzethez mérten remek a hatása, hozzá kell tennem, a teljesen kiszáradt, agyonszőkített hajamon főleg az olló segít, de örültem, hogy a Gliss Kur hajpakolásához nyúltam, újra meg fogom venni!
Elég sokat szoktam kenni a hajamra, heti 1-2x mosom meg, így 1-2 hónapig elég, ami teljesen jó hatását, árát tekintve, úgy gondolom!

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Klau7

2016. május 6.

Kint vásároltam, ha jól emlékszem 5 euro környékén mozgott, de megérte ennyi pénzért mert jó puha, lágy kellemes lett a hajam tőle! Tervezem újravenni.

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Niacinamide, Biotin, Panthenol

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.