KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Samponok

A-és E-vitaminnal, Holt-tengeri ásványokkal és természetes illattal dúsított növényi formula. Erősíti a hajhagymákat, hatékony a korpa és a fejbőr különböző problémái ellen, mint például pikkelysömör, ekcéma és hajhullás. Használata az iszapos hajpakolással kiegészítve gyorsabb és látványosabb javulást eredményez.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sakt

2014. december 16.

Én kb. 1 hónapja vettem ezt a sampont és nagy reményeket fűztem hozzá. Azt kell hogy mondjam nekem nem vált be. Vékonyszálú hosszú hajam van és ettől a sampontól nagyon nehéz kifésülni, a fejemhez lapul és nagyon áramos.

sakt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Gabesz

2014. március 31.

Ismerősök ajánlották ezt a termék családot. A fejbőröm nagyon érzékeny, és korpásodásra hajlamos. A sampon mindennapos használata mellett nem korpásodik a hajam.

Gabesz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Sándor777

2014. március 18.

Egyik ismerősöm ajánlotta nekem, hogy próbáljam ki. Nagyon meg vagyok elégedve vele, azóta csak ezt a sampont használom

Sándor777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 18.

szivi81

2014. február 15.

2010ben ekcémával küzdöttem a kezemen, és emiatt minden kozmetikumnál amivel a kezem érintkezett figyelnem kellett mit használok. ez a sampon bevált a hajamra, és a kezemet sem bántotta, ami külön extra pontot ér! Jól tisztított, de eléggé kiszárította a tincseimet, igy kb másfélszeres mennyiségű balzsamot kellett használnom a jó kifésülés érdekében.

szivi81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.