KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Golden Rose

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk, remek fedéssel.

Kori

2017. október 28.

46-os, májszínű árnyalatot rendeltem, nagyjából 1 éve. Ezidő alatt még nem száradt be, úgyhogy ez egy jó pont.
Egy rétegben gyorsan szárad, én viszont kettőben szoktam felvinni, úgy szebben fed, bár egy kicsit tovább tart a száradása.
Eredetileg azért vettem, hogyha esténként csak 10 percem van elkészülni, egy végigdolgozott nap után is, ha nagyon akarom, akkor ki tudjam lakkozni a körmeimet gyorsan, de csak estére, hiszen munkában nem lehetett kilakkozva, így másnap reggel moshattam is le.
A célnak megfelelt, olcsó, gyorsan szárad, de nem tartós, mert hosszabb távon is kipróbáltam, de nekem nagyon hamar elkezdett kopni, pattogzani.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Kinyi

2017. január 6.

Valóban 1 perc alatt szárad, legalábbis nálam. Az első réteg ha lehet még annál is gyorsabban. A két réteg szükséges, hogy szép legyen a fedése és így jön át igazán a szín. Tartóssága az árához mérten nagyon jó, nekem a 3 napot szépen bírja, bár a hosszabb mosogatást megsínyli. A színválaszték hatalmas és biztos vagyok benne, hogy én még be fogok szerezni a meglévő 4 színem mellé még párat.

Kinyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.