KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Golden Rose

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk, remek fedéssel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kinyi

2017. január 6.

Valóban 1 perc alatt szárad, legalábbis nálam. Az első réteg ha lehet még annál is gyorsabban. A két réteg szükséges, hogy szép legyen a fedése és így jön át igazán a szín. Tartóssága az árához mérten nagyon jó, nekem a 3 napot szépen bírja, bár a hosszabb mosogatást megsínyli. A színválaszték hatalmas és biztos vagyok benne, hogy én még be fogok szerezni a meglévő 4 színem mellé még párat.

Kinyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.