KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gosh

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Gosh stand (Westend)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. január 11.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Gosh stand (Westend)

Szemöldökceruza spirálkefével

3 árnyalatban kapható: Brown, Greybrown, Soft Black

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szanii

2017. február 25.

Szlovákiában a MAX parfümériában sikerült beszereznem pár GOSH terméket, így ezt a szemöldök ceruzát is. Életem legjobb döntése volt ! Sötétbarna színben van meg... a keféje nagyon hasznos, remek a tartóssága a barna színnek, könnyen faragható, nagyon nagyon ajánlom!!!!!

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.