KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gradiens

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különösen jól használható szeborreás arcbőr ápolására. Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és pórusösszehúzó hatású, előnyösen alkalmazható egyéb problémás bőrfelületen is.

Banana

2018. január 18.

Még attól is zsírosabb bőröm van, mint amit el lehet képzelni.
Az itteni jó vélemények alapján vásároltam meg, mert addig mindig csak nézegettem és fenntartásaim voltak vele kapcsolatban a béna csomagolása és olcsósága miatt, szilard meggyőződésem volt afelől hogy semmit nem ér. Kifejezetten az a termék amit nem kell elítélni ezek miatt, mert CSODASZER, DE szigorúan csak zsíros bőrű embereknek.
Nagyon csíp az alkoholtól, de ugyanakkor jól is esik. Semmi nem tudja annyira megtisztítani a bőrömet, mint ez. Nincs az az arclemosó ami tudná hozni ezt a szintet.
Kötelező minden zsíros, pattanásos, miteszeres bőrű embernek!

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Még attól is zsírosabb bőröm van, mint amit el lehet képzelni.
Kötelező minden zsíros, pattanásos, miteszeres bőrű embernek!

SimonKrisztike

2018. január 14.

Ez tényleg csodaszer. Évek óta nem mertem még hasonló termékKel sem próbálkozni, mondván_"ez tuti rossz minőségű", ár_ és kiszerelés alapján így ítéltem meg...bevallom TÉVEDTEM.
Rengeteg nagyon nagy- és jó márkájú, szép csomagolású tonikot megvettem legtöbb nem hogy nem segített , de még több problémát okozott mint volt.
Száraz alapból a bőröm, a T- zónában jól fénylik és tág pórusú. Ez az arcszesz szépen kezeli, hosszú távon sem szárad ki a bőröm tőlle és a kisebb kiütéseimet is eltünteti. Nap közben sem fényesedik ki a T- vonalam mint eddig.Elég erős az illata de ennyit ki lehet bírni... 🙂szépen tisztít.
Csak ajánlani tudom.

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Csak ajánlani tudom.

Debreczeni

2018. január 12.

Az újabb verzió van meg, nekem dermofil a neve, és a flakon is más, mint a képen. Kinyitni is alig lehet, ömlik is, emiatt adnék - 10et...
Teszi a dolgát, először olyan mentolos, mintha tüzelne az arcom. Aztán kellemesebb lesz, és tiszta érzést ad. A pattanásokra kifejezetten jó, de utána kell hidratálni.
Összességében jó termék, de a flakon nagyon gagyi.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Összességében jó termék, de a flakon nagyon gagyi.

cicaaholdrol

2017. december 20.

Nem vagyok pattanásos, de néha a körülmények miatt (arckrém, szmog, izzadás) kijön 1-2 és ilyenkor nem bírok magammal. Néha akkor kezdem el nyomkodni magam, mikor épp indulnék valahova.... na és akkor jön ez a szuper kis cucc, ami hipp-hopp lehúzza a pirosságot és nagy eséllyel további gyulladás sem alakul ki. Egyszóval sokszor megmentett már.
Ugyanakkor minden nap nem tudnám használni teljes arcra tisztítóként, mert szerintem a szalicil meg az alkohol szétszárítaná.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

baraugsztin

2017. november 19.

Az egyetlen dolog ami megmenti az arcomat. Az esti rutinom része ,a kezdetben levő pattanasokat szépen “visszafogja” és azok megelozesere is kiváló . Pedig annyira nem vartam tőle semmit sem ...remenytol megfosztva az ára miatt “egy probat meger” alapon dobtam be a kosárba ..és Lám fel éve tart a szerelem. Jó par flakonon túl vagyok már.

baraugsztin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

DikieGirl

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

Az orrom melletti részen elég tágak a pórusaim, ezen nem tudott segíteni, viszont, amikor pattanásom van és áttörlöm vele az arcom, akkor egész szépen rendbe hozza, leviszi a gyulladást és ha "kidurrana" megakadályozza a tovább fertőződést, ami nálam elég gyakori, így kijelenthetem, hogy számomra csodaszer! :)

DikieGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

rekadoffkay

2017. október 14.

Nagyon sokáig kerestem, hogy mi lenne jó a bőrömre, semmi sem segített. Mikor ezt kipróbáltam, látványosan szebb lett a bőröm kb. az első két hétben, azóta sajnos újra csúnyább... Viszont nagyon jól tisztít és megszabadított a gyulladt, fájó pattanásoktól 😊

rekadoffkay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

zitam

2017. október 3.

Nekünk nagyon bevált. A barátomnak tagporusu bőre van nekem normál T vonalban zsirosodni hajlamos. Mindkettőnknek bevált nem csípte szet a bőrünket ahogy sokan írtak nem is pirositotta ki viszont rengetek plussz koszt szedett le az arcunkrol! Frissebbnek érzem az arcom használat utan :)

zitam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Gpatricia

2017. augusztus 16.

Sajnos csalódnom kellett benne.. Szinte semmit nem szed le pluszba az arcomról, nagyon erős az érzékeny bőrömnek és a pattanásokon sem segít, sőt.. utána mintha még irritáltabbnak érződne a bőröm.. sajnos nem művelt csodát

Gpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Csutak

2017. május 31.

Ajánlásra vettem meg és...nincs túl sok jó tapasztalatom. Az arcomon a bőr ragacsos volt utána, leszedni semmit nem szedett le, viszont szinte kimarta az arcomat, még ma is piros tőle egy pontosan olyan helyen, ahol még a nagy szemüvegem se takarja el. Mivel én hülye kiadtam érte 800 forintot, nem fogom a kukába dobni, viszont csak lokálisan fogom használni. Orromra és egy-egy pattanásra. Minden másra ott a kék avonos tonikom, pedig arról se írtam jó véleményt, a szintén avonos rózsás arcvizem és az oriflame-es teafa tonikom. A szaga is borzalmas, a csomagolása mellett. És mivel jófejnek gondolom magam, két csillagot adok.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-7