KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gradiens

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különösen jól használható szeborreás arcbőr ápolására. Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és pórusösszehúzó hatású, előnyösen alkalmazható egyéb problémás bőrfelületen is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mrs.imperator

2018. augusztus 27.

Szeretem amikor rátalálok gagyin kinéző, olcsó termékekre amikről később kiderül hogy sokkal jobbak mint a drágább és divatosabban csomagolt társaik. 600 Ft-ért kapunk egy erősen alkoholos, szinte csípő gyógynövényes arcszeszt, ami biztosan leviszi az összes maradék piszkot is a bőrödről. Nekem nagyon zsíros az arcbőröm így szeretem alkoholos tisztítóval letisztítani, mattítani. Tetszik hogy gyógynövényes. Sminklemosó után látszik különösen mennyi extra piszkot levisz még. A 300 Ft-os Aqua csalános krémével együtt használom, kevesebb pattanás van rajtam és mintha tisztább szebb lenne a bőröm. Ennyi pénzért meg pláne elégedett vagyok. Barátnőmnek is ajánlottam aki szintén beszerzett belőle :) + A csomagolásról még annyit, hogy már más is említette hogy borzalmas: ez így van. A kupakot kb csak foggal-körömmel lehet kinyitni és ha öntöm a vattapamacsra a cuccot, majdnemhogy kiborul az egész szóval óvatosan kell. De ennyi a negatívum, maga a termék öt csillag! Újravevős.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

sailorluna

2018. augusztus 9.

jajjajj, botrányos cucc. többet árt, mint használ, mivel az alkohol és a mentol nagyon rosszat tesz a bőrrel. én is elhasználtam pár éve egy flakonnal, és minden nap kiakadtam, hogy tényleg ennyi kosz volt a bőrömön? tény, hogy zsíros, de nem, ez nem kosz. ez az arcszesz a normális faggyúmennyiséget is leszedi, amire szüksége van a bőrnek a védekezéshez, és attól lesz olyan piszkos a vattakorong. bizsergetett elég durván, mattított, de ugyanolyan zsíros lett később az arcom, hiszen az alkoholra még több zsírral reagál, hogy helyreállítsa az egyensúlyt. a mitesszerekkel nem kezdett semmit, a pattanásokat is csak az alkohol agresszivitása szárította le. szerencsére az egész arcomat nem szárította szét, de nem lett tőle szebb a bőröm, inkább csak pirosabb, érzékenyebb. nagyon nem ajánlanám senkinek az ilyen termékeket, mert minden bőrtípust, de a problémásat főleg nagyon kímélni kell, nem irritálni ilyen hulladékokkal. soha többé nem veszem meg, és mást is óva intek tőle.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Bettii98

2018. június 25.

Semmit nem csinál az ég egy adta világon.. Azon kívül, hogy csípi az arcot és kijönnek tőle pattanások..

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Taylor25

2018. március 1.

Teljes pénzkidobás. Ár-érték arányát tekintve sem éri meg. Nem teljesíti az ígérteket. A bőrön hűsítő érzetű, mintha fogkrémet kennék az arcomra. Hatása nulla. Nem húzza össze a pórusokat, nem tisztít (egy sima férfi arcszesz hatékonyabb), nem bán el sem a pattanásokkal (nem múlnak el gyorsabban, nem húzza le a gyulladást), sem a mitesszerekkel ( nincs kevesebb és nem csinál semmit már a meglévőekkel). A részemről egy haszontalan termék, ami látszólag az esti arcápolási rutin része, de gyakorlatilag simán elhagyható, mert nem ér semmit. Ha legalább hámlasztana, de még arra se jó. Nem fogom újra venni és nem ajánlom senkinek. Ennyiért már sokkal jobbakat lehet kapni.

Taylor25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Banana

2018. január 18.

Még attól is zsírosabb bőröm van, mint amit el lehet képzelni.
Az itteni jó vélemények alapján vásároltam meg, mert addig mindig csak nézegettem és fenntartásaim voltak vele kapcsolatban a béna csomagolása és olcsósága miatt, szilard meggyőződésem volt afelől hogy semmit nem ér. Kifejezetten az a termék amit nem kell elítélni ezek miatt, mert CSODASZER, DE szigorúan csak zsíros bőrű embereknek.
Nagyon csíp az alkoholtól, de ugyanakkor jól is esik. Semmi nem tudja annyira megtisztítani a bőrömet, mint ez. Nincs az az arclemosó ami tudná hozni ezt a szintet.
Kötelező minden zsíros, pattanásos, miteszeres bőrű embernek!

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Még attól is zsírosabb bőröm van, mint amit el lehet képzelni.
Kötelező minden zsíros, pattanásos, miteszeres bőrű embernek!

SimonKrisztike

2018. január 14.

Ez tényleg csodaszer. Évek óta nem mertem még hasonló termékKel sem próbálkozni, mondván_"ez tuti rossz minőségű", ár_ és kiszerelés alapján így ítéltem meg...bevallom TÉVEDTEM.
Rengeteg nagyon nagy- és jó márkájú, szép csomagolású tonikot megvettem legtöbb nem hogy nem segített , de még több problémát okozott mint volt.
Száraz alapból a bőröm, a T- zónában jól fénylik és tág pórusú. Ez az arcszesz szépen kezeli, hosszú távon sem szárad ki a bőröm tőlle és a kisebb kiütéseimet is eltünteti. Nap közben sem fényesedik ki a T- vonalam mint eddig.Elég erős az illata de ennyit ki lehet bírni... 🙂szépen tisztít.
Csak ajánlani tudom.

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Csak ajánlani tudom.

Debreczeni

2018. január 12.

Az újabb verzió van meg, nekem dermofil a neve, és a flakon is más, mint a képen. Kinyitni is alig lehet, ömlik is, emiatt adnék - 10et...
Teszi a dolgát, először olyan mentolos, mintha tüzelne az arcom. Aztán kellemesebb lesz, és tiszta érzést ad. A pattanásokra kifejezetten jó, de utána kell hidratálni.
Összességében jó termék, de a flakon nagyon gagyi.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Összességében jó termék, de a flakon nagyon gagyi.

cicaaholdrol

2017. december 20.

Nem vagyok pattanásos, de néha a körülmények miatt (arckrém, szmog, izzadás) kijön 1-2 és ilyenkor nem bírok magammal. Néha akkor kezdem el nyomkodni magam, mikor épp indulnék valahova.... na és akkor jön ez a szuper kis cucc, ami hipp-hopp lehúzza a pirosságot és nagy eséllyel további gyulladás sem alakul ki. Egyszóval sokszor megmentett már.
Ugyanakkor minden nap nem tudnám használni teljes arcra tisztítóként, mert szerintem a szalicil meg az alkohol szétszárítaná.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

baraugsztin

2017. november 19.

Az egyetlen dolog ami megmenti az arcomat. Az esti rutinom része ,a kezdetben levő pattanasokat szépen “visszafogja” és azok megelozesere is kiváló . Pedig annyira nem vartam tőle semmit sem ...remenytol megfosztva az ára miatt “egy probat meger” alapon dobtam be a kosárba ..és Lám fel éve tart a szerelem. Jó par flakonon túl vagyok már.

baraugsztin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

DikieGirl

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

Az orrom melletti részen elég tágak a pórusaim, ezen nem tudott segíteni, viszont, amikor pattanásom van és áttörlöm vele az arcom, akkor egész szépen rendbe hozza, leviszi a gyulladást és ha "kidurrana" megakadályozza a tovább fertőződést, ami nálam elég gyakori, így kijelenthetem, hogy számomra csodaszer! :)

DikieGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-7