KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Green Pharmacy

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: mannus93, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 399 Ft

A termék különleges kombinációja az argánolajnak és a természetes bojtorján gyökér olajnak.
Újrastrukturálja és erősíti a hajat, táplálja a hajhagymákat, elősegíti a hajnövekedést, csökkenti a faggyútermelést és a korpásodást, valamint gyulladáscsökkentő hatású.

• Hidratálja, kisimítja, fényesebbé, puhábbá, rugalmasabbá, könnyen fésülhetőbbé és alakíthatóvá teszi a hajat.
  • Erősít, megvéd és segít a hajvégek töredezésének csökkentésében. Táplálja a fejbőrt, enyhíti az irritációkat.
  • A haj erősebb, fényesebb és élettel telibb lesz. .

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 399 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Matilda

2016. november 25.

Nekem sem vált be annyira sajnos. Sokféleképpen próbáltam, de nem az igazi. Használtam hajmosás előtt, hajvégekre, sprays hajolajnak, de vagy nem éreztem a hatását, vagy másnapra bezsírosodott a hajam tőle. Kidobni nem akarom, azért kókuszolajhoz keverem és azt kenem fel pakolásnak. Nem fogom újravenni.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Langel

2015. november 2.

Nekem egyáltalán nem vált be. Vékony szálú hajam van, úgy használtam ahogy írták.
Az illata egyáltalán nem jó, tömény otromba olaj illata van - nem azt mondom h legyen benne parfüm v ilyesmi, de jobb lenne ha nem sütőolaj érzésem lenne miközben rajtam van. Nagyon nehéz volt kimosni és hatását egyáltalán nem vettem észre, nekem inkább elnehezítette a hajamat, ugyanúgy kellett ápoló terméket használnom de az olajszagot is éreztem néha... nem jött be...

Langel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

nayliey

2015. október 23.

Kicsit átverve érzem magam, mert "Hajolaj bojtorjánnal és argán olajjal" - ez van a leírásában, aztán az összetevők első helyén a napraforgó olaj van (tehát az a legtöbb benne) aztán a bojtorján meg szinte az utolsó helyen. Mondjuk nem csodálom hogy nem úgy reklámozzák hogy "Napraforgó olajjal és tartósítószerrel" de azért talán érhet valamit.

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

novembermesi

2015. szeptember 14.

Körülbelül fél hónapja használom, gondoltam kipróbálom a többi termékhez. Hátha jobban használ a hajhullásomra és megerősödik a hajam. Eddig nem vettem észre a hatását, viszont nem szárít, és nem zsírosít.

novembermesi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

ks.aa

2015. július 8.

Ezt is kipróbáltam, ahogy a többit is. Mindegyik nagyon tetszik, egész hajamra kenem és rajtahagyom órákig.

ks.aa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

szzh01

2015. június 16.

Elsősorban a hajnövekedést serkentő és a zsírosodást csökkentő ígérete miatt vettem meg. Előírás szerint mosás előtt kentem a hajtőre és a végekre is. Jó darabig próbálkoztam vele, de semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam az említett két dologban sajnos. Most már csak a haj hosszára teszem, feleslegesnek érzem a fejbőrbe is beledörzsölni, mert nem hozott semmi változást, és félek, hogy az amúgy is extra gyorsan zsírosodó hajamat még inkább bezsírosítja. Viszont a hajvégeim fantasztikusan puhák és ruganyosak lesznek tőle.Meg merem kockáztatni, hogy az eddigi legjobb hajolaj (a legszebb összetevőkkel, ráadásul szilikonmentes) amivel eddig találkoztam. Az illata (inkább szaga) valóban olyan, mint az egyszerű napraforgó étolajé, de annyira enyhe, hogy gyakorlatilag nincs is neki. Azt viszont nem értem, hogy miért nem érzek semmi argán olaj szagot. Az argánnak annyira jellegzetes szaga van, itt 2. az összetevők között, parfüm sincs benne és mégsem érződik. Lehet, hogy csak nyomokban tartalmaz argán és bojtorján olajat (a százalék nincs feltüntetve a csomagoláson)?!? Nem értem azt sem, akinek gyorsan fogy, nekem vállig érő hajam van, kb. 4-5 naponta mosom, és több hónap alatt még az 1/3-a sem fogyott el, ráadásul bagatell az ára is, szóval iszonyú kiadós. Nekem a kimosással sincs semmi gondom, Balea Glatt+Glanz samponnal (2x samponozva) alaposan kiöblítve maradéktalanul kimosható, a hajam könnyed lesz utána. Persze azért balzsamozni és hajban maradó ápolózni kell utána, azt el nem hagynám, mert nagyon vékony, sérült, szőkített hajam van, de ha ezzel kezelem mosás előtt, zongorázni lehet a különbséget. Szerintem a hatóidő is elég fontos: min 1/2-1 óra kell ahhoz, hogy beivódjon, akinek több ideje van ennél is, az csak még jobban jár. Összességében 4 csillag, mivel nem tartja az ígéretei egy részét viszont szuper jól ápol.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 16.

Lyah

2015. május 17.

Próbából rendeltem. A terv az volt, hogy ha erős ápolót használok hajmosás előtt, utána már nem kell semmit samponon kívül. Nagyon erős, vastag szálú hajam van, így bármi, amit mosás után kenek rá, tovább vastagít, és ezt nem szeretem. Kb. negyed órát volt fent, és mivel háromszor kellett hajat mosnom, hogy lejöjjön, nem nagyon jött be a terv. Elhasználom, de nem veszem újra. Remélem, kicsit felturbózza a hajnövesztést legalább.

Lyah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

katuska8

2015. április 13.

A hajhosszra való hatása csillagos 5-ös, viszont annyira gyorsan fogy, hogy számomra így nem gazdaságos. Hetente kétszer használom, a saját kupakjával mérve két kupakkal kenek fel, enyhén nedves hajra hajmosás előtt. Most van meg egy hónapja, de már több, mint a fele hiányzik. Akkor már inkább veszek kókuszolajat. A zsírosodásra nem tudom jó-e, mert az előbb említett okok miatt én csak a hajhosszra kentem, ülönben már rég nem lenne belőle.

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 13.

Cu2tka-baba

2015. február 25.

Nekem bejön. Kicsit olyan nagyon erős olajszaga van, de igazából az is:D Vasárnap a hajmosásnapon felkentem 11 körül és 8 körülmostam hajat konkrétan az én hajam teljesen beszívta... Be volt bugyolálva hogy ne fázzak meg, takarítottam, főztem, mostam és este lemostam. Nagyon puha lett tőle a hajam. És nem maradt olajos érzetű, könnyen kimosható. Nem zsírosít, maximum azért, mert sokkal többet tapogatom a hajam hogy milyen puha mééég mindig:D

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

red fox

2014. február 3.

Kedves előttem szóló!
RÁ van írva hogy hajmosás előtt alkalmazandó, száraz hajra, és ki kell mosni, és utána balzsamot kell használni!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is használtam, bár nem rendszeresen, de a hajam puha lett tőle.
Most kezdem újra az alkalmazását, ha rendszeresen használtam megírom milyen hatással van a korpásodásra.
Az ár nagyon kedvező, az argánolajat meg egyenesen imádom, eddig minden termékben bevált.

red fox
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 3.

Kedves előttem szóló!

Én is használtam, bár nem rendszeresen, de a hajam puha lett tőle.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.