KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Green Pharmacy

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Aquariusgirl, az összetevőket feltöltötte: takotimea, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 999 Ft

Illatos fürdő természetes bioösszetevőkkel tökéletes módja a pihenésnek, erősíti a testet és élvezze a szép bőrt.

Híres Kłodawska tiszta só, gazdag makro-és mikroelemekben, mint például: magnézium-, kálium-, cink-, jód-, kalcium-, vas-, regenerálja és felfrissíti a bőrt.
Rozmaring kivonat stimuláló és fertőtlenítő tulajdonságaival javítja a vérkeringést és tonizálja a bőrt.
Antioxidánsokat tartalmaz, amelyek lassítják a bőr öregedési folyamatát.
Levendula kivonat ellazítja a testet és az elmét, javítja a bőr állapotát.

Ár: 999 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cu2tka-baba

2015. március 15.

Nagyon meglepett de kapható az intersparban. Megszagoltam mert jó ideje szemeztem vele... Bár ne tettem volna... 15 percig kóvályogtam utána mint aki nem lát olyan rosszul voltam a szagától:( katasztrófa örülök h nem rendeltem meg:S

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Aquariusgirl

2014. június 5.

Kellemes az illata, csak az a baj, hogy ezt kb 10 másodpercig évezhetjük. És ezzel a pozitívumok végére is értünk, sajnos. Óriási darabok vannak a dobozban (ez látszik a képen is) talán ezért sem tud maradéktalanul feloldódni a fürdés végéig sem. Iszonyatosan szárítja a bőrt. Egy használat után - mikor már a kádban éreztem, hogy rettenetesen húzódik a bőrkém, annyira szárít - repült a kukába. Ez a termék tényleg teljes pénzkidobás

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 5.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.