KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Green Pharmacy

Ár:   771 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leena, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Krémes folyadék, selymes habként lágyítja a bőrt a kádban. A semleges PH értéknek köszönhetően gyengéd tisztító, hidratáló és kiváló bőrvédő.
A méz kivonat hidratálja, táplálja és regenerálja a bőrt, míg a rooibos kivonat megőrzi a bőr fiatalságát.

malnaszorp95

2017. február 27.

Az argán olajos fürdőtejet vettem meg. Nem számítottam nagy csodára 1000 forintért, de azért ennyire rosszra sem.
Ápoló,hidratáló hatás? Ez komoly? Nagyon durván kiszárította a bőrömet, pedig nem locsoltam tele a kádat és le is öblítettem magamról fürdés után.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

CeCeDrake

2017. február 5.

Kézmosónak használjuk, amíg tart ez az egy liter...
Nagyon szárít, de annyira, hogy ilyen mozaik csempe mintás lett tőle a bőröm és 3x annyi testápolót szívott utána magába.
Katasztrófa. Mondjuk kézmosónak kiadós a mennyisége, az illata viszonylag kellemes és ugyanúgy szárít, mint mondjuk egy szappan.
Rendeltetésszerű használatra nem ajánlom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Kézmosónak használjuk, amíg tart ez az egy liter...
Rendeltetésszerű használatra nem ajánlom.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1