KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Green Pharmacy

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: kcseni, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Természetes gyógynövényi formula, amely régi gyógynövény receptek alapján készült.
Erősíti és táplálja a hajhagymákat. Nem hagyja, hogy haja tapadós és elnehezült legyen.

Tartalmaz kék farkasbab, mezei zsurló, vadgesztenye, bojtorján és szójafehérje kivonatot, amelyek hatóanyagai csökkentik a hajhullást, vitalizálják a hajszálakat a tövektől a végekig, és elősegítik, hogy egészségesebbé, sűrűbbé, rugalmasabbá és fényesebbé váljon a haj.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 549 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 550 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Edinadida

2018. március 13.

Kellemes az illata, de semmi extra. Nem vettem észre változást a hajamon, nem hullik kevésbbé pedig 2 flakonnal is elhasználtam, gondolván később fejti ki a hatását. Nem veszem újra.

Edinadida
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

flamingo-80

2018. február 10.

Eleinte mintha zsírosította volna a hajam, de kb. egy hét használat után ez a negatív hatás elmúlt. Nagyon kellemes, gyógynövényes illata van, minden hajmosás után felviszem törölközőszáraz hajra / fejbőrre. Finoman selymesít, és határozottan kevesebb hajszálam hullik ki, mióta használom.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

kismadár

2018. február 9.

Kellemes, enyhe gyógynövény illata van. Állagra a termék teljesen folyós, mint a víz, így semmilyen réteget nem hagy a hajon. Nem szárít, nem zsírosít, nyugodtan lehet minden nap használni. A hatását nagyon nehéz megítélni, mert egyszerre több dolgot is használok hajnövesztés céljából, illetve, hogy megállítsam a hajhullásomat, így nehéz megállapítani, hogy melyik szer/vitamin mennyire hatásos. Egy próbát mindenképpen megér ennyi pénzért, nekem semmi rosszat nem okozott, bár óriási látványos változás sem történt. Bár az ilyen hajhullás elleni cuccoknál a rendszeres használat és a türelem a kulcs, szóval hajrá mindenkinek!

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Norsika

2018. január 14.

Imádom az illatát. Nagyon könnyen kezelhető a haj. Tartást ad neki.
En hajmosás után fújom be a hajtoveket es ugy szaritom be. Kevésbé zsirosodik es nagyon puha a hajam. Imádom! Az ára meg egyszerűen szuper!!!

Norsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Imádom az illatát. Nagyon könnyen kezelhető a haj. Tartást ad neki.

hajmanias0404

2017. november 26.

szerintem nagyon jo kis termek, nekem beinditotta a hajam novekedeset, illetve amikor hajmosas utan a hajtovekre fujtam ,minimalis modon megemelte azokat.
az illata is nagyon tetszik :)

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

az illata is nagyon tetszik :)

kismazzs

2017. október 30.

Ez tényleg egy igazi semmilyen termék. Nem érzem az áldásos hatásait, nem lett több babahajam, nem törik se jobban, se kevésbé, mint korábban. A kifésülhetőséget szerintem inkább a balzsamnak köszönhetem.
De nem zsírosított, nem lapította le a hajam...szóval, úgy érzem, olyan, mintha semmit nem csináltam volna a hajammal.

kismazzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

bubilany

2017. szeptember 13.

Ez egy olyan igazi semmijen termék számomra.
Az illatán kívül semmi pozitívat nem tapasztaltam.

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ez egy olyan igazi semmijen termék számomra.
Az illatán kívül semmi pozitívat nem tapasztaltam.

Beya93

2017. szeptember 10.

Nagyon jo! Erosebb lett tole a hajam, jobb a tartasa, megemeli kicsit a tovet is. Egyaltalan nem zsirosit, nem tapasztja ossze a hajat. Nekem az illata is tetszik es az ara is szuper!
Kesobb meg updatelek.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kesobb meg updatelek.

FundyBundy

2017. július 15.

Fenékig érő, tartásnéküli vékony szálú hajam van. Már évek óta ritkásabb az amúgy sem túl dús hajam a homlokomnál, és ennek a további kopaszodását megakadályozni vettem meg és használom már hónapok óta. Semmi hatással. Olcsó húsnak híg a leve? 2 csillagot kap csak azért mert amúgy semmilyen negatív hatással nem volt.

FundyBundy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Nap

2017. július 6.

Tényleg csökkentette a hajhullásomat. Nagyon szimpatikus az elképzelés, hogy a hajtövektől egészen a hajvégekig használható a termék: a fejbőr táplálására és a hajszálak kondicionálására is. A címkén szereplő ígéretét (miszerint nem hagyja, hogy a haj tapadós és elnehezült legyen) az én zsíros hajam esetében nem váltotta be. Nekem bizony zsírosítja a hajamat, de ezért nem vonok le külön pontot, mivel normál vagy száraz hajra kiváló lehet. Végül úgy oldottam meg a problémát, hogy (mivel csak a fejbőrömre használom), felöntöttem egy kevés gyógyszertári alkohollal, így már nem zsírosította a hajtöveimet. A parfüm nekem nem hiányzott volna belőle.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.