KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Green Pharmacy

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: kcseni, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Természetes gyógynövényi formula, amely régi gyógynövény receptek alapján készült.
Erősíti és táplálja a hajhagymákat. Nem hagyja, hogy haja tapadós és elnehezült legyen.

Tartalmaz kék farkasbab, mezei zsurló, vadgesztenye, bojtorján és szójafehérje kivonatot, amelyek hatóanyagai csökkentik a hajhullást, vitalizálják a hajszálakat a tövektől a végekig, és elősegítik, hogy egészségesebbé, sűrűbbé, rugalmasabbá és fényesebbé váljon a haj.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 549 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 550 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kismazzs

2017. október 30.

Ez tényleg egy igazi semmilyen termék. Nem érzem az áldásos hatásait, nem lett több babahajam, nem törik se jobban, se kevésbé, mint korábban. A kifésülhetőséget szerintem inkább a balzsamnak köszönhetem.
De nem zsírosított, nem lapította le a hajam...szóval, úgy érzem, olyan, mintha semmit nem csináltam volna a hajammal.

kismazzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

bubilany

2017. szeptember 13.

Ez egy olyan igazi semmijen termék számomra.
Az illatán kívül semmi pozitívat nem tapasztaltam.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ez egy olyan igazi semmijen termék számomra.
Az illatán kívül semmi pozitívat nem tapasztaltam.

Beya93

2017. szeptember 10.

Nagyon jo! Erosebb lett tole a hajam, jobb a tartasa, megemeli kicsit a tovet is. Egyaltalan nem zsirosit, nem tapasztja ossze a hajat. Nekem az illata is tetszik es az ara is szuper!
Kesobb meg updatelek.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kesobb meg updatelek.

FundyBundy

2017. július 15.

Fenékig érő, tartásnéküli vékony szálú hajam van. Már évek óta ritkásabb az amúgy sem túl dús hajam a homlokomnál, és ennek a további kopaszodását megakadályozni vettem meg és használom már hónapok óta. Semmi hatással. Olcsó húsnak híg a leve? 2 csillagot kap csak azért mert amúgy semmilyen negatív hatással nem volt.

FundyBundy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Nap

2017. július 6.

Tényleg csökkentette a hajhullásomat. Nagyon szimpatikus az elképzelés, hogy a hajtövektől egészen a hajvégekig használható a termék: a fejbőr táplálására és a hajszálak kondicionálására is. A címkén szereplő ígéretét (miszerint nem hagyja, hogy a haj tapadós és elnehezült legyen) az én zsíros hajam esetében nem váltotta be. Nekem bizony zsírosítja a hajamat, de ezért nem vonok le külön pontot, mivel normál vagy száraz hajra kiváló lehet. Végül úgy oldottam meg a problémát, hogy (mivel csak a fejbőrömre használom), felöntöttem egy kevés gyógyszertári alkohollal, így már nem zsírosította a hajtöveimet. A parfüm nekem nem hiányzott volna belőle.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

ancsi97

2017. június 19.

Nekem az illata nagyon nyomasztó,nem tetszik. A hatása viszont már az első használattól észre vehető. Nem zsirosit,nem neheziti el a hajat,rendbe rakja haj állagát

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Nicolett022

2017. június 18.

Mióta használom a hajam erősebbnek tűnik és nem hullik annyira. Kedvenc nem lett, de egyébként egész jó.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

ClassyGirl

2017. május 30.

Sajnos változtattak az összetevőlistán, amit már csak itthon vettem észre. Az előzőt szerettem, ezt viszont nem fogom újra venni.

ClassyGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Catn0va

2017. január 21.

Karácsonyra kaptam, minden hajmosás után használom. Mivel gubancolódik a hajam, ezzel szoktam kibontani. Az illata nagyon kellemes, én megszerettem! Még nem nagyon tapasztaltam a csomagoláson feltüntetett hosszútávú jótékony hatásait, de szimpatikus termék. A hajamat könnyű kibontani vele. Külön pozitív, hogy cruelty-free a gyártó.
Azért kap csak egyelőre négyest, mert a hatása még nem volt átütő, de fogok venni belőle még egy flakont, hogy eldönthessem, hosszabb távon áttérek-e rá.

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Lolychan

2016. december 28.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza :/ nekem sajnos lelapította a hajamat és zsírosította :/ hajnövekedésről nem tudok nyilatkozni :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.