KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   400 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Két fajta esszenciális olaj kivonatát tartalmazza, amely intenzív hatással van a bőrre és az érzékekre egyaránt.

A só használatával eltávolítja az elhalt hámréteget, mélyen tisztítja a pórusokat, miközben a bőr puha és bársonyos lesz.

Fördősóként is használható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

encimokus

2014. április 7.

Évekkel ezelőtt vettem kiárusításon a Müllerben. Ez nagy kupac szagos só az egész, de az méregdrágán. Nagyon radírozni nem lehet vele, hullik a só mindenfelé, nincs benne semmi kötőanyag. Lábfürdőben használtam el végül.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 7.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene