KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Greenland

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Két fajta esszenciális olaj kivonatát tartalmazza, amely intenzív hatással van a bőrre és az érzékekre egyaránt.

A só használatával eltávolítja az elhalt hámréteget, mélyen tisztítja a pórusokat, miközben a bőr puha és bársonyos lesz.

Fördősóként is használható.

katicabogar007

2015. október 7.

Auchanban vettem akciósan kb ezer ftért.
Elég éles szemcséi vannak, de a wellnessbe mindig viszem magammal, szaunázáskor vagy a gőzben mindig átdörzsölöm a bőrömet vele.

katicabogar007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Auchanban vettem akciósan kb ezer ftért.

Dius24

2015. február 26.

Pixi boxom-ban volt illata isteni belengi a fürdőszobát szemcséi kevésbé durva megfelelő nekem csak 4 csillag mert az ősszetevői kevésbé természetes!!!

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

FairyJuice

2013. december 9.

Akciósan rendeltem 1787 Forintért. Szerintem nem vészes ár. Tekintve, hogy tömör só van benne. Úgy értem, hogy nem tusfürdős változat. Elég durva szemcséi vannak. Olyan, mint a cukor. Az illata erős, ettől függetlenül tetszik. Nem veszem újra, de egyszer megérte.

FairyJuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Linalool